21.11.2018, 20:00 • ZF Arena Friedrichshafen • Skupina C • Ondřej Klos

0:0

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:38:38)

0:0

Sledovali jsme utkání mezi německým Friedrichshafenem a slovinskou Lublaní, který končí jasnou výhrou domácích. První set byl ovšem vyrovnaný, když se odehrálo sedmdesát bodů, jenže v druhém a třetím setu již byli domácí jednoznačně dominantní a s chutí si pohráli s jasným outsiderem, kterému na konci utkání úplně došly síly. Ve skupině je tedy německý celek první před Petrohradem a Chaumont.

25:15

Třetí set skončil.

25:15

Konec utkání! Polujan se při smeči dotkl sítě a podrthl tak totální zmar Slovinců v druhé a třetí sadě!

24:15

Lublaň totálně odpadla! Friedrichshafen má devět mečbolů.

23:15

Pěkné zakončení Collina, který si pohrál s Polujanem.

22:15

Ale i Slovinci toho mají plné zuby a naprosto se jim přestalo dařit.

21:15

Další chybné podání domácích, kteří začínají hrát exhibici.

21:14

Friedrichshafen jde suverénně za výhrou 3:0 na sety. Zdá se, že už je nic nezastaví.

20:14

Další bod pro domácí.

19:14

Polujan na levé straně sítě překonává blokujícího Sossenheimera.

19:13

Sossenheimer přidává devatenáctý bod pro domácí ve třetí sadě. Je na devadesát procent rozhodnuto.