04.11.2018, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 20. kolo • Petr Fišer

Tipsport: 1.25 7.0 6.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

My Vám přejeme příjemný zbytek neděle a při dalším sledování ledního hokeje na viděnou! (19:34:14)
Střely ve 3. třetině: 7:8
Tak zápas plný emocí je u konce! V poslední třetině jsme viděli celkem 9 vyloučení a zejména ke konci emoce na ledě hodně vřely. Každopádně Detva udělila Trenčínu lekci z produktivity a přes malý počet vypracovaných šancí si odváží 3 body za vítězství 4:2. Střelci posledních 20 minut se stali Ölvecký a Gašpar. Oba z týmů však prozatím setrvají na pozicích jako před zápasem.

59:58

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Tibenský – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Švec – 2 min., hrubost).

59:58

Švec a Tibenský se ještě pustili do šermířského souboje. Rozhodčí je musí uklidnit.

59:52

Trenčín to zkusí v 6 a Tibenský se málem dostal před prázdnou branku, defenzíva Trenčína ho ale vytlačila.

59:40

Oddechový čas pro domácí.

59:24

Frühauf napálil pouze jednoho z obránců hostů.

59:00

Hraje se poslední minuta zápasu.

58:40

Od Puliše se kotouč ocitl na trenčínské střídačce.

57:29

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Radivojevič – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Chovan – 2 min., hrubost).

57:28

A i pěstní souboj za brankou Detvy mezi Radivojevičem a Chovanem! Ale šarvátka se stala skupinovou záležitostí.

57:07

Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
PETER ÖLVECKÝ nejprve střílel špatně, ale puk se k němu vrátil a tak se pustil do kliček a nakonec pěkně zasunul puk bekhendem za Petríka.

56:27

Murček zachytil puk v útočném pásmu a opět o něco zdrží domácí.

55:30

Tým Detva právě vstřelil branku! Další velká chyba v obranném pásmu. Trenčín šel střídat a rázem to bylo tři na jednoho v útočném pásmu a RASTISLAV GAŠPAR dostal zblízka kotouč do brány. Asistence: Martin Šimon, Viktor Fekiač

54:29

Frühauf další ze svých dalekonosných projektilů nedokázal umístit přesně.

54:10

53:21

Navíc Bližňák nepřihrál ideálně a domácí budou muset do útočného pásma proniknout jinak.

2:4

Branky a nahrávky: 12. Ölvecký (Bartovič, Holenda), 58. Ölvecký – 7. Valent (Surový), 26. Ščurko (Puliš), 35. Muček (Hraško, Puliš), 56. Gašpar (Šimon, Fekiač)

HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Rýgl, Luža, Bohunický, Holenda, Kovar, Frühauf, Špankovič, Niko – Radivojevič, Sojčík, Mikula – Bartovič, Ölvecký, Hecl – Varga, Bližňák, Sádecký – Hudec, Švec, Pardavý

HK DOXXbet Detva: Petrík (Riečický) – Chovan, Gachulinec, Sládok, Hraško, Fekiač, Šimon, Hedera – Ščurko, Murček, Puliš – Ďaloga, Fekiač, Gašpar – Tibenský, Chovan, Král – Giľák, Valent, Surový

Rozhodčí: Baluška, Babic – Orolin, Sipos – Beniač

06:07 DTV 0:1 Valent (Surový)
11:54 TRE 1:1 Ölvecký (Bartovič, Holenda)
15:34 DTV 2 Ščurko, hákování
24:35 DTV 2 Sládok, sekání
25:51 DTV 1:2 Ščurko (Puliš)