Tipsport extraliga

HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha

4:5

po prodl. (1:0, 1:1, 2:3 - 0:1)

04.11.2018, 17:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • 17. kolo • Petr Peleška (@PetrPeleska)

Tipsport: 2.85 4.35 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči: Miloš Bubela – Jeremie Blain (19:42:30)
Zápas je za námi. Nutno podotknout, že to byl velmi vyrovnaný zápas, a tak konečná remíza byla zasloužená. V prodloužení nejdříve domácí nedokázali využít přesilovou hru a následně se prosadili hosté, kteří si z Pardubic vezou dva body.

62:55

62:55 Jeremie BLAIN - 4:5

62:55

Sparta právě vstřelila branku!
Tak nakonec si dva body z Pardubic odveze Sparta. Lukáš Pech našel na levé straně zcela volného JEREMIEHO BLAINA, který prostřelil Ondřeje Kacetla – 4:5! Asistence: Lukáš Pech, Robert Říčka.

62:34

Jacob Cardwell se dostal do dobré střelecké pozice, ovšem Matěj Machovský dokázal kanadského beka vychytat.

61:42

Miloš Bubela to zkusil z velkého úhlu, ale branku netrefil. Sparta je již kompletní.

61:09

Marek Trončinský to vzal na sebe a tvrdě vystřelil, ovšem naneštěstí pro Pardubice netrefil branku.

60:42

Sparta se zatím dobře brání pardubické přesilové hře.

60:01

Ve třetí třetině se diváci dočkali celkem pěti branek. Velmi vyrovnané utkání míři zaslouženě do prodloužení, kde Pardubice budou hrát přesilovou hru čtyři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jan Buchtele – 2 min., sekání).

59:21

Zakázané uvolnění Sparty.

58:27

Pardubice mají v závěrečné minutě kotouč na hokejce a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

57:35

Tentokrát se Sparta drží v útočném pásmu, ovšem Ondřej Kacetl zasahovat nemusel.

56:48

Ani jeden z týmů nechce udělat v závěru zápasu osudovou chybu, a tak se hraje zejména ve středním pásmu. Uvidíme, jestli se dočkáme prodloužení.

56:25

56:25 Tomáš ROLINEK - 4:4

4:5

Branky a nahrávky: 8. Marosz (Trončinský, P. Sýkora), 31. Treille (Dušek, Bubela), 47. Bubela (Perret), 57. Rolinek (Trončinský, P. Sýkora) – 25. Říčka (Kumstát, Blain), 44. Blain (P. Vrána, Kudrna), 48. Buchtele (Kudrna, Blain), 55. Jarůšek (Kudrna, Košťálek), 63. Blain (Pech, Říčka)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Holland, Wishart, Cardwell, Děrvuk, Hrabal, Budík – Rolinek (C), Marosz, P. Sýkora (A) – Treille (A), Bubela, Skokan – Perret, Dušek, Vondráček – Kusý, Poulíček, Mandát.

HC Sparta Praha: Machovský (Honzík) – Košťálek, T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Delisle, Blain, Gregorc – Kumstát, Pech (A), Říčka – Rousek, Sill, Jarůšek – Buchtele, P. Vrána (C), Kudrna – Pšenička, Smejkal, Beran.

Rozhodčí: Hradil, Kika – Lhotský, Malý

03:41 PCE 2 Rolinek, podrážení
06:24 SPA 2 Tomáš Dvořák, držení
07:53 PCE 1:0 Marosz (Trončinský, P. Sýkora)
15:24 PCE 2 Marosz, podrážení
18:16 SPA 2 Tomáš Dvořák, podrážení