4:3

po prodl. (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)

04.11.2018, 03:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 1.81 4.15 3.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nolan Patrick poslal hostující celek do vedení, následně po Hertlově přihrávce vyrovnal Timo Meier. Flyers se vrátili do vedení, Jordan Weal překonal Jonese.

Dva góly nabídla druhá třetina. Nejprve v přesilovce skóroval a vyrovnal Joe Pavelski. Následn hosty zpět do vedení poslal v poslední minuty třetiny obranou Sharks nepokrytý Jakub Voráček.

Ve třetí třetině dokázal domácí celek vyrovnat, na 3:3 po dobré Labancově přihrávce upravil ránou na vzdálenější tyč Joe Thornton.

V prodloužení rozhodl po rychlé akci Timo Meier, který vstřelil dvě branky v zápase a byl vyhlášen první hvězdou. Utkání však nedokázal Tomáš Hertl, který po střetu s Folinem do třetí třetiny nenastoupil. (06:15:12)

San Jose právě vstřelilo branku!
Bonusový bod zůstává v San Jose. Logan Couture dostal hru do útočného pásma, oklamal obránce a přihrál TIMO MEIEROVI, jehož rána zapadla přesně do branky. Gólman Calvin Pickard se nedokázal rychle přesunout proti střele. Asistence: Logan Couture.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50

Joe Pavelski hledal spoluhráče před brankou, Joonas Donskoi byl ovšem obsazený.

58:06

Hráči se snaží rozhodnout v základní hrací době, prodloužení nechce ani jeden tým.

57:54

Logan Couture pálil od modré čáry, jeho projektil končí v moci brankáře Flyers. Hra je přerušená.

57:34

Sean Couturier se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:45

Dale Weise výborně tečoval před brankou, ale kotouč kryje domácí brankář Martin Jones. Komerční přestávka.

56:30

Stav zápasu je vyrovnaný, převahu nyní mají hostující hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Meier (Hertl, Vlasic), 31. Pavelski (Labanc, Burns), 56. J. Thornton (Labanc, Dillon), 61. Meier (Couture) – 1. Patrick (Konecny, Lindblom), 17. Weal (Simmonds, Weise), 40. Voráček (Lindblom, Provorov)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Meier – Donskoi, Chartier, Labanc – Sörensen, Goodrow, M. Karlsson.

Philadelphia Flyers: Pickard (Elliott) – Provorov, Hägg, Gostisbehere, Folin, Sanheim, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weise, Weal, Simmonds – Laughton, Lehterä, Aube-Kubel.

Rozhodčí: Skilliter, Hanson – Gawryletz, Mach

Diváci: 17 562

00:35 PHI 0:1 Patrick (Konecny, Lindblom)
03:15 SJS 1:1 Meier (Hertl, Vlasic)
11:35 PHI 2 Konecny, sekání
16:40 PHI 1:2 Weal (Simmonds, Weise)