Nadstavba regionální ligy dorostu

HC Stadion Litoměřice – HC Litvínov B

2:5

konec (2:0, 0:3, 0:2)

03.11.2018, 13:00 • Kalich aréna, Litoměřice • 2. kolo • Info o důležitých událostech (Vít Trubička (@VtTrubika))

V tuto chvíli je to ode mne vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne. (15:09:14)
Mosteckým hokejistům se povedlo dotáhnout obrat do úplného konce! I když po první třetině prohrávali 00:2, nakonec odvážejí z Kalich Areny tři body a zůstávají nadále stoprocentní. Domácí Stadion tak bude muset zabojovat o další bodový zisk již zítra na ledě ústeckého Slovanu.

59:11

Dnešní utkání sleduje 21 diváků.

57:11

Vyloučení v týmu HC Litvínov B (Karel Kýček – 2 min., podrážení).

55:45

55:15

To byla obrovská šance Tomáše Holčáka! Poté, co se na polovině kluziště osvobodil, vydal se rychle proti litoměřické brance. Z mezikruží ale Chloudu překonat nedokázal, puk se odrazil o betony gólmana Stadionu.

53:45

Vyloučení v týmu HC Litvínov B (Tomáš Dostál – 2 min., nedovolené bránění).

52:39

Tým Litvínov B právě vstřelil branku!
Most už víceméně jen potvrzuje své vedení! Z předbrankového prostoru obloučkem obhodil Chloudu VOJTĚCH KRÁL. Asistence: Tobiáš Kroupa.

50:22

48:22

Vyloučení v týmu HC Litvínov B (Petr Herkommer – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Karel Kýček.

47:26

45:26

Vyloučení v týmu HC Litvínov B (Daniel Šoustek – 2 min., podrážení).

40:50

Hned zkraje třetiny navyšuje Most své vedení! Z mezikruží poslal kotouč přímo mezi nohy brankáře Chloudy DANIEL ŠOUSTEK. Asistence: Vojtěch Král.

40:01

Druhá třetina se daleko výrazněji povedla hráčům Mostu. Třemi rychlými góly zaveleli k obratu, čímž do závěrečné periody vstupují s mírnou výhodou. Čeká nás tedy určitě velmi vyhrocený závěr utkání.

40:00

39:06

Oba týmy v plném počtu.

2:5

Branky a nahrávky: 8. Hrzán (Čech), 17. Dykast (Hartman) – 32. Buberl (Habětín), 33. Pačan (Holčák), 36. Holčák (Vlasenko), 41. Šoustek (Král), 53. Král (Kroupa)

HC Stadion Litoměřice: Chlouda (Kučera) – Marcin (A), Gregor, Kylíšek (C), Hartman, Trtek, Kuchař – Vojtěch, Domin, Beran, Čech, Kratochvíl, Hrzán (A), Hamr, Dykast.

HC Litvínov B: Herkommer – Kroupa, Habětín, Vlášek, Vyhlídal, Dostál (A), Hora – Král, Vlasenko, Kýček, Šoustek, Buberl, Holčák, Pačan (C).

45:26 LMB 2 Šoustek, podrážení
48:22 LMB 2 Herkommer, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Kýček
52:39 LMB 2:5 Král (Kroupa)
53:45 LMB 2 Dostál, nedovolené bránění
57:11 LMB 2 Kýček, podrážení