2. liga - Jih a Východ (ČR)

DRACI PARS ŠUMPERK – BK Havlíčkův Brod

8:6

konec (3:1, 3:1, 2:4)

03.11.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 15. kolo • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a zase brzo u dalších přímých přenosů na počtenou. (19:35:45)
Je konec naprosto neuvěřitelné bitvy, ve které si oba týmy sáhly na dno! Hosté vstali z popela a naháněli Šumperk v poslední třetině. Ale manko nakonec smazat nedokázali. Strhující souboj dvou silných celků vyhrál v divoké přestřelce Šumperk 8:6, navíc v parádní atmosféře. Tomu zápasu nechybělo nic! Klobouček dolů.

59:34

Draci právě vstřelili branku!
A teď zase štěstí výrazně přálo Drakům! Prudké vyhození od mantinelu se odrazilo nečekaně od sloupku na začátku šumperské střídačky do středu kluziště a IVAN ĎURAČ zakončil do prázdné branky! Bez asistence.

59:06

Brod vyhrál buly.

59:02

Další závar před Kristínem, ale ten včas kryje puk před dotírajícím Voříškem.

58:51

Hosté znovu bez brankáře a v útočném pásmu.

58:25

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
A je tu další gól a hosté nahání náskok Draků i nadále! Navíc si domácí již nemohou samozřejmě vzít na uklidnění oddechový čas! Tečí před Kristínem se prosazuje KRYŠTOF KULHÁNEK. Asistence: Miroslav Třetina a Patřik Kadeřávek.

58:10

Kristín vyráží střelu od modré do ochranné sítě!

58:05

Trest za střídačku odpyká Libor Šíp.

58:05

Fatální problém pro Šumperk! Ten hrál v šesti! A jak jsem nastínil již o přestávce před třetí třetinou, tenhle zápas prostě ještě není rozhodnutý!

57:53

Po dalším výpadu se Draci osvobozují.

57:16

Čuřík s Pláškem zkušeně drželi čas, nakonec ještě zahrozili.

56:55

Hosté již mají Marka v brance, teď navíc vystřelili, ovšem do ofsajdové pozice. Hra se přesune mimo šumperské obranné pásmo.

56:06

A další velmi šťastný gól Brodu! Nepřesná rána od modré trefila do brusle TOMÁŠE CHLUBNU, načež puk zamířil do branky. Asistence: Vojtěch Šmíd a Filip Beneš.

56:03

55:47

Vyhození přes všechny čáry minulo branku Brodu.

55:10

Hosté znovu nastěhovaní v útočném pásmu čelí přesilovce soupeře, podpořené hrou bez brankáře!

8:6

Branky a nahrávky: 5. Drtil (M. Haloda, Plášek), 8. Čuřík (Romančík, Drtil), 14. Vorobjev (Ďurač, Hroch), 23. Vorobjev (Ďurač, Hroch), 32. Ďurač (Vorobjev), 34. Sedlák (Drtil, Čuřík), 47. Sedlák (Plášek), 60. Ďurač – 2. Voříšek (Milfait, Vala), 39. Milfait (Voříšek), 43. Ludvík, 55. Voříšek (Milfait, Kulhánek), 57. Chlubna (Šmíd, Beneš), 59. Kulhánek (Třetina, Kadeřávek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kristín (O. Haloda) – Vaněk, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Šíp, Antonov, Blecha, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vala, Kadeřávek, Dudycha – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek, Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina, Milfait, Kozlík, Blinka

Rozhodčí: Velčovský – Bubela, Blažek

01:13 HBR 0:1 Voříšek (Milfait, Vala)
02:31 HBR 5+OK Blinka, vražení na hrazení+vražení na hrazení
04:15 SUM 1:1 Drtil (M. Haloda, Plášek)
07:22 SUM 2:1 Čuřík (Romančík, Drtil)
08:06 SUM 2 Gewiese, nedovolené bránění
13:13 SUM 3:1 Vorobjev (Ďurač, Hroch)
16:43 SUM 2 Drtil, hákování