Extraliga dorostu

PZ Kladno – HC Energie Karlovy Vary

2:5

konec (0:1, 2:3, 0:1 - N 1:0)

03.11.2018, 12:25 • ČEZ stadion, Kladno • Skupina Západ • Info o změnách stavu (Matěj Vybíral (@Matavyb))

PZ Kladno dnes díky vítězství v nadstavbě vybojovalo čtvrtý bod v sezóně, stále však zůstává beznadějně poslední. Karlovy Vary jsou stále osmé i přes tříbodovou výhru.

Střely na branku: 14:48 (2:18, 6:18, 4:11 – 2:1). (15:11:01)

63:35

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí berou alespoň bod útěchy! Autorem branky v nadstavbě je LUKÁŠ KULICH. Asistence: Adam Hvězda a Štěpán Vimmer.

60:01

60:00

55:16

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hvězda – 2 min., vysoká hůl).

48:18

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Houdek – 2 min., podrážení).

41:17

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Botoš – 2 min., držení).

40:38

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Skvělý vstup Energie do třetí části, třetí gól za dvě minuty v kombinaci se závěrem druhé třetiny! Prosadil se JAKUB VOGEL. Asistence: Petr Houdek.

40:01

40:00

39:53

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Malý – 2 min., sekání).

39:31

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Gabřiška – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

39:31

Tragický závěr třetiny pro Kladno! Hosté vedou znovu o dvě branky, když své dvě vyloučení ve druhé části napravil asistencí Jakub Vogel, po jeho pasu zakončil přesně znovu JAN BOTOŠ.. Asistence: Jakub Vogel a Ondřej Matas.

39:05

Energie si však bere vedení také v početní výhodě, a to hned dvojnásobné díky trefě JAN BOTOŠE! Asistence: Samuel Šmajda a Ondřej Matas.

38:17

Vyloučení v týmu PZ Kladno (O. Danda – 2 min., hákování).

37:53

Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vosyka – 2 min., podrážení).

37:11

Kladnu stačily dvě přesilovky a je srovnáno! Autorem branky po další přesné Hurtově přihrávce je MATYÁŠ MALÝ. Asistence: Vojtěch Hurta a Alex Štěpánek.

2:5

Branky a nahrávky: 36. Hříbal (Hurta, Štěpánek), 38. Malý (Hurta, Štěpánek), 64. Kulich (Hvězda, Vimmer) – 3. Matas (Vogel, Botoš), 23. März (Sapoušek, Matas), 40. Botoš (Šmajda, Matas), 40. Botoš (Vogel, Matas), 41. Vogel (Houdek)

PZ Kladno: Gabriška (L. Danda) – O. Danda, Burger, Hříbal, Deniger, Malý, Horn, Hvězda – Rejna, Hurta, Cihelka, Štěpánek, Kulich, Pišinger, Vimmer, Redlich, Bašta, Vosyka

HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Bajgar) – Zolnaj, Petretič, Houdek, Prošek, Vogel – Šmajda, Blecha, Matas, Botoš, Sapoušek, März, Varvařovský

Rozhodčí: Čáp – Sekera, Dědek