01.11.2018, 18:30 • Arena Riga • Jan Prošek

Tipsport: 3.54 4.04 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:11
Alexander Salák (JAR) 56 minut, 1 inkasovaná branka (20:55:02)
Mikelis Redlihs a Gints Meija dostali krátce po začátku zápasu domácí celek do dvoubrankového vedení. To šel z branky Ilja Konovalov a přišel do hry Alexander Salák. Hostující celek ve druhé třetině dokázal vyrovnat, trefili se Jegor Averin a Rušan Rafikov. Rozhodující branku vstřelil ve 49. minutě domácí Linus Videll.

59:35

Timur Biljalov kryje kotouč, následně jeden z hostujících hráčů minul odkrytou část branky.

59:23

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Kristaps Sotnieks – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., sekání).

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Lokomotiv nemůže odvolat brankáře.

57:50

Grigorij Denisenko se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:16

Alexander Salák rozehrává od své branky, kotouč vyklepal z rukavice.

57:00

Oddechový čas pro domácí.

57:00

Po šesti minutách hry je přerušeno, Riga špatně rozehrála, je z toho jen icing.

56:36

Domácí celek momentálně brání jednobrankové vedení.

56:15

Lauris Darzinš se dostal do útočného pásma, jenže o kotouč přišel, a tak se směr hry rychle otáčí.

56:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

55:26

Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, ale výborně zapracoval Nerijus Ališauskas, který zblokoval střelecký pokus.

54:45

Daniil Apalkov to zkoušel od modré čáry. Jeho rána postrádala přesnost.

54:15

Dmitrij Šulenin nahodil kotouč do útočného pásmu, za brankou jej získává Lokomotiv, který bleskově otáčí směr hry.

53:30

Dlouhou dobu se nepřerušovala hra, oba týmy střídají za hry.

52:53

Lokomotiv se zkoušel dostat do střelecké pozice, Nikolaj Kovalenko sice obkroužil branku, ale vypálit už nedokázal.

51:30

Vitalijs Pavlovs to zkoušel individuálně, ale do zakončení se nepropracoval přes obránce.

51:10

Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se zejména ve středním pásmu.
Dnešní utkání sleduje 5 241 diváků.

48:21

48:21 Linus VIDELL - 3:2

48:21

Riga právě vstřelila branku!
Domácí celek se z ničeho nic dostává do vedení. Mikelis Redlihs výborně našel volný prostor, kam si najel LINUS VIDELL a kotouč poslal nechytatelně k tyčce. Asistence: Mikelis Redlihs.

47:37

Vitalijs Pavlovs se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno poradil brankář.

47:07

Hra se přelévá ze strany na stranu, šancí je velmi málo. Nyní sledujeme nejméně záživnou pasáž z celého zápasu.

45:30

Timur Biljalov si poměrně snadno poradil se střelou, kterou vyslal Staffan Kronwall. Tento hráč má zkušenosti také z NHL.

44:31

Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže usadit v útočném pásmu.

44:17

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., hákování).
Jakub Nakládal byl blízko, blizoučko skórování, ale netrefil prudkou přihrávku.

44:04

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Dmitrij Šulenin – 2 min., podrážení).

44:00

Maxim Afanasjev vyslal ránu od modré, Timur Biljalov byl pozorný.

43:50

Hosté sice vyhráli vhazování ve středním pásmu, ale rána končí mimo.

43:12

Sergej Gimajev pálil od modré čáry. Kotouč ale trefil soupeře před nim. Gólman Alexander Salák zasahovat nemusel.

42:41

Na výraznější šanci ve třetí třetině zatím čekáme.

41:37

Lokomotiv se usadil v útočném pásmu, Nikolaj Averin pálil od modré čáry, ale vůbec netrefil branku.

40:46

Hraje se spíše ve středním pásmu.

40:26

Vyrovnaný zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Ve druhé třetině se dvakrát dokázal prosadit hostující Lokomotiv Jaroslav, který dokonale smazal domácí náskok, Oba celky míří do kabin za nerozhodného stavu 2:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:28

Daniels Berzinš v souboji hodně drsně dohrál Vladislava Kartajeva. Hra je přerušená.

39:00

Probíhá poslední minuta hry v této třetině.

38:30

Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy.

38:15

Mnoho času už ve druhé třetině odehrát nezbývá.

37:42

Hosté se propracovali do útočného pásma, následně rychlou domácí protiakci zakončoval nepřesně Andris Džerinš.

37:00

Čtyři minuty se hraje bez přerušení.

36:35

Alexandr Jelesin musel až za svou branku, odkud nepřesně rozehrál. Puk ve středním pásmu získal domácí tým.

36:17

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

35:54

Nikolaj Averin ani Nakládal nedokázali přesněji zakončovat od modré čáry. Nyní byl v útočném pásmu Lokomotiv.

34:18

Dmitrij Šulenin nahodil kotouč do útočného pásma, jeho spoluhráči pokračovali v akci. Ta končí nepřesnou střelou.

33:52

Gints Meija pálil od modré čáry. Jeho rána byla jemně tečovaná před brankou, ale gólman zasahovat nemusel.

33:34

Alexander Salák musel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Domácí se kotouče ale zmocnili, a tak útočí.

32:38

32:38 Rušan RAFIKOV - 2:2

32:38

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Lokomotiv to nyní sehrál výborně a je vyrovnáno. Vladislav Kartajev našel na druhé straně volného spoluhráče, tím byl RUŠAN RAFIKOV. Najel si do prostoru u tyčky a bez výraznějších problémů pálil přesně. Asistence: Vladislav Kartajev, Denis Alexejev.

32:28

Po komerční přestávce pokračuje hra dál.

31:53

Hra domácího celku je hodně poznamenaná inkasovanou brankou, Arťom Iljenko autorem další hostující střely.

30:27

30:27 Jegor AVERIN - 2:1

30:27

Krátce po polovině zápasu se prosazuje také hostující celek, střelu od modré čáry velmi dobře před brankou tečoval obranou zapomenutý JEGOR AVERIN. Asistence: Nikolaj Averin.

29:40

Brandon Kozun pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.

29:01

Riga se propracovala do útočného pásma, ale hostující celek za brankou dokázal vybojovat kotouč.

28:10

Vitalijs Pavlovs se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho ránu zastavil brankář.

27:48

Sledujeme rychlý hokej, ve druhé třetině jsme zatím výraznější šanci neviděli.

26:54

Lauris Darzinš pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje Alexander Salák. Český brankář na střelu viděl, a tak v pohodě zasáhl.

26:32

Domácí brankář rozehrává od své branky, Riga rychle přenesla hru na útočnou část hrací plochy.

26:02

Po šesti minutách je hra přerušená, komerční přestávka.

25:46

Jakub Nakládal čekal na přihrávku na modré čáře, jeho rána byla zblokovaná.

25:22

Daniil Apalkov pálil z mezikruží, Timur Biljalov si s jeho tvrdou ránou dokázal poradit.

25:06

Andris Džerinš se propracoval do útočného pásma, v souboji s obráncem ale o puk přišel.

24:49

Dlouhou dobu se nepřerušuje, oba celky střídají za hry.

24:05

Danil Jurtajkin se dostal do brejku, sám před brankářem zkouše kličku, kotouč se mu postavil na hranu, a tak nevystřelil podle představ.

23:37

Tři a půl minuty nebyla přerušená hra, sledujeme rychlý hokej, který musí bavit zejména domácí fanoušky.

23:07

Artur Kajumov se dostal do útočného pásma, následně pálil od modré čáry. Jeho ránu Timur Biljalov vyrazil.

22:48

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

21:57

21:34

Pravděpodobně má v přesilovce hostující celek poslední šanci ohrozit branku Biljalova.

21:24

Riga vyhazuje přes všechny čáry.

20:38

Jakub Nakládal pálil v přesilovce z výborné pozice, ale domácí brankář zasáhl.

20:01

Aktivněji a výrazně lépe hrající domácí celek vede po první třetině o dva góly, vstřelil je krátce po začátku zápasu. Pak byly k vidění další šance, ale ty zůstaly nevyužité.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:53

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Colton Gillies – 2 min., podrážení).

19:47

Mathew Maione pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.

19:38

19:20

Georgij Ivanov zkušeně vyhodil přes všechny čáry.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, domácí celek hraje přesilovku, na výraznější šanci však čeká.

18:18

Lokomotiv vyhazuje přes všechny čáry, Mathew Maione rozehrává od své branky. Čeká na dostřídání.

18:00

Přesilovku hraje domácí celek, který se ovšem nemůže propracovat do útočného pásma.

17:38

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., podrážení).

16:34

Maxim Afanasjev zakončoval od modré čáry, jeho střelu vyrazil Timur Biljalov mimo.

16:10

Lokomotiv se nastěhoval před branku Rigy, ale do výraznější šance se nedostal.

15:50

Arťom Aljajev pálil z první, jeho rána byla ztečovaná do ochranné sítě nad brankou.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Alexander Salák mnoho neviděl, ale kotouč končí mimo jeho branku.

14:35

Timur Biljalov nyní podržel domácí hráče, když zlikvidoval velkou šanci soupeře.

14:15

Alexander Salák kryje kotouč po střele, kterou vyslal domácí Gunars Skvorcovs. Se štěstím udržel kotouč před brankovou čárou.

13:45

Domácí celek rozehrává od své branky, nikam se nežene. Čeká na dostřídání.

13:26

Alexander Salák kryje kotouč, komerční přestávka.

13:07

Nikolaj Kovalenko od své branky dostal hru rychle do středního pásma, následně musel zasahovat domácí brankář po střele Nakládala.

12:40

Již tři minuty se nepřerušovala hra, hráči hrají hodně kultivovaně, technické přestupky nejsou.

11:48

Timur Biljalov rozehrává za svou brankou, Kevin Clark se k puku však nedostal, a tak se Dinamo musí bránit.

11:30

Po sérii šancí nyní sledujeme klidnější pasáž zápasu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

10:34

Nikita Čerepanov si jako bek sjel hodně hluboko do útočného pásma, jeho projektil výborně zastavil domácí brankář.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

09:47

Domácí brankář musel být pozorný, vhazovalo se před jeho brankou, navíc Nikolaj Averin pálil od modré čáry. Timur Biljalov byl připravený.

08:57

Vladislav Kartajev se dostal do šance, ta však nekončí střelou, neboť mu je pískáno postavení mimo hru. Hostující hráč se hodně vyčítavě dívá do čárového sudího.

08:00

Osm minut hry je pryč, domácí celek dominuje dění na hrací ploše. Linus Videll pálil a Alexander Salák byl pozorný.

07:40

Rušan Rafikov se dostal do první výraznější šance Lokomotivu. Timur Biljalov propustil střelu z mezikruží, ale gólman před Rafikovem puk zalehl.

07:13

Domácí fanoušci mají důvod k radosti, jejich celek vede dvě branky a dál hraje aktivně.

05:35

Střídání v týmu Lokomotiv Jaroslavl: ze hřiště odchází Ilja Konovalov, přichází Alexander Salák.

05:35

05:35 Gints MEIJA - 2:0

05:35

Domácí navyšují své vedení a Ilja Konovalov se pakuje z branky. Tvrdá střela GINTSE MEIJI se odrazila od tyčky do brankáře, a pak za čáru. Asistence: Sergej Gimajev.

04:17

04:17 Mikelis REDLIHS - 1:0

04:17

Domácí celek se rychle po začátku zápasu dostává do vedení, po dobré přihrávce spoluhráče se prosazuje nádhernou těčí z předbrankového prostoru MIKELIS REDLIHS. Asistence: Lauris Darzinš.

03:33

Mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše v neutrální zóně.

02:25

Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:53

Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně, Lokomotiv se musí bráni tlaku soupeře.

01:25

Martinš Dzierkals si sjížděl před branku, ale přihrávka se k němu nedostala.

00:40

Domácí hrají v červeném, hosté pak v bílém.

00:01

Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Ališauskas, Sotnieks, Balinskis, Aljajev, Maione, Šulenin, Gimajev – Clark, Skvorcovs, Džerinš – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Gillies, Gegeris, Meija – Myttynen, Dzierkals, Pavlovs – Berzinš.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Salák) – Nakládal, Afanasjev, Rafikov, Čerepanov, Jelesin, Kronwall, Averin – Denisenko, Kozun, Loktionov – Averin, Iljenko, Sannikov – Jurtajkin, Alexejev, Kartajev – Ivanov, Kajumov, Apalkov – Kovalenko..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Československá stopa v utkání

Alexander Salák (JAR)
Jakub Nakládal (JAR)
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba kluby utkaly dvakrát. Jednou se z výhry radovala Riga a jednou pak vyhráli hokejisté Jaroslavle.
Lokomotiv Jaroslavl

Hosté z Jaroslavle jsou na tom o něco lépe. Ve stejné konferenci jsou na čtvrtém místě se ziskem dvaatřiceti bodů. Připsali si patnáct výher a osm proher. Poslední domácí duel před nadcházejícím venkovním tripem sehráli se Soči a prohráli těsně 1:2. Rádi by tak odčinili tuto prohru a na ledě Rigy tak budou chtít bodovat. Čeká nás zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít. Jaroslavli bude chybět zraněný Jegor Korškov.

Nejproduktivnější hráči

Andrej Loktionov – 23 bodů (6+17)
Brandon Kozun – 17 bodů (8+9)
Petri Kontiola – 15 bodů (7+8)
Dinamo Riga

Domácí hokejisté z Rigy jsou v tabulce Západní konference na sedmém místě s jednadvaceti body a zatím si nevedou vůbec špatně. Na své konto připsali deset výher a třináct proher a díky tomu se zatím drží v elitní osmičce. Naposledy sehrála Riga utkání doma proti Čerepovci, se kterým vyhrála 3:0. Dnes by ráda na svém ledě znovu bodovala a proti Jaroslavli udělá vše proto, aby před svými diváky byla úspěšná. Pro zranění budou chybět Brandon McMillan a Kristaps Zile.

Matthew Maione – 27 bodů (6+21)
Linus Videll – 25 bodů (12+13)
Lauris Darzinš – 16 bodů (5+11)
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu opět ruská KHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Dinamo Riga a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

3:2

Branky a nahrávky: 5. M. Redlihs (Darzinš), 6. Meija (Gimajev), 49. Videll (M. Redlihs) – 31. Averin (Averin), 33. Rafikov (Kartajev, Alexejev)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (6. Salák) – Nakládal, Afanasjev, Rafikov, Čerepanov, Jelesin, Kronwall, Averin – Denisenko, Kozun, Loktionov – Averin, Iljenko, Sannikov – Jurtajkin, Alexejev, Kartajev – Ivanov, Kajumov, Apalkov – Kovalenko.

Diváci: 5 241

04:17 RIG 1:0 M. Redlihs (Darzinš)
05:35 RIG 2:0 Meija (Gimajev)
05:35 JAR -Salák +Konovalov (Střídání)
17:38 JAR 2 Averin, podrážení
19:53 RIG 2 Gillies, podrážení
30:27 JAR 2:1 Averin (Averin)
32:38 JAR 2:2 Rafikov (Kartajev, Alexejev)