HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín

5:1

konec (1:1, 2:0, 2:0 - N 1:0)

01.11.2018, 17:30 • WERK ARENA • 13 • Skupina Východ • Jakub Mikulík

Třinec jasně potvrdil svou formu z předchozích zápasů a připisuje si pátou výhru v řadě. Dokázal zápas otočit a ovládnout. Bere i bonusový bod zásluhou Chovaniaka, který v prodloužení předvedl perfektní individuální akci a vymíchal Tkadlece. Vsetín po bojovném výkonu bude muset zkousnout další porážku. Pro dnešek to je ode mne vše. Hezký zbytek večera. (19:39:27)

61:08

Třinec právě vstřelil branku!
Třinec si bere i bonusový bod! DANIEL CHOVANIAK po krásném bekhendovém blafáku ukončuje zápas. Asistence: Michal Ramik

60:01

O vítězi 3 bodů máme jasno, Oceláři dnes svoje protivníky jasně porazili, ale byl to právě Vsetín, kdo vstřelil úvodní branku dnešního souboje. O tom, kdo získá prémiový bod rozhodne prodloužení.

59:27

A skóre se bude jestě měnit, po vybídnutí Anderleho dal ALEXANDR KAŠPÁREK Tkadlecovi šanci a zvyšuje na 5:1. Asistence: Petr Andrle

59:01

Poslední minuta základní hrací doby.

58:25

Domácí bek Patrik Buják nyní rybičkou skočil mezi 2 útočníky hostů a přerušil slibnou akci.

57:28

Dawid Wawrzkiewicz nyní nebezpečnou střelou prověřil Tkadlece, ten ale puk za svá záda pustit nehodlá.

55:44

Vsetínský Jurek ani napotřetí nedostal puk za záda gólmana Třince.

53:51

53:25

Alexandr Kašpárek nyní zahrozil v útočném pásmu, ale gól z toho opět není.

53:04

Do hry se zapojí i druhý brankář domácího celku, jež nyní obětavě lapil puk, který byl vyhozen na střídačku.

52:41

Tyčka zazvonila! Halouzka byl již překonán, ale hosté se z gólu radovat nebudou, jelikož nenápadná střela skončila na levé tyči jeho klece.

52:00

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Przybyla – 2 min., faul loktem).

51:21

Po delší době se jeden z celků dostal do útoku a byl to právě Vsetín, jež prověřil gólmana svého soupeře.

50:55

Hra ve středním pásmu.

49:43

Jeden z lajnových rozhodčích nyní bruslí zastavil průnik hostů.

5:1

Branky a nahrávky: 16. Wawrzkiewicz (Šutý), 26. Molin (Hykl), 38. Ramik (Przybyla), 44. Kyselý (Petrovský, Chovaniak), 60. Kašpárek (Andrle), 62. Chovaniak (Ramik) – 1. Jurek (Kunst)

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Pospíšil, Andrle, Molin, Chovaniak, Bujak, Kyselý, Hrůzek- Šutý, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Samuhel, Tomicizek, Ramik, Procházka, Hykl

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Růžička) – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová

Rozhodčí: Čahoj – Carbol,Zicháček

00:10 VSE 0:1 Jurek (Kunst)
09:40 TRI 2 Pospíšil, hákování
15:32 TRI 1:1 Wawrzkiewicz (Šutý)
24:41 VSE 2 Urban, podrážení
25:56 TRI 2:1 Molin (Hykl)