01.11.2018, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.44 4.09 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:21:31)

Michal Řepík (SBA) – 1+1, 4 střely, čas na ledě 19:55
Rudolf Červený (SBA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:31
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 6642 diváků.
Střely na branku: 26 – 28
Je konec! Slovan Bratislava zvládl zápas zvratů a poráží Sibir Novosibirsk 3:2! Po čtyřech prohrách se tak slovenský celek dočkal vítězství! Domácí se ujali vedení v první třetině, kdy se prosadil Chad Rau! V prostřední periodě však dokázal vyrovnat Loginov, kterému ke gólu pomohl brankář Čiliak. O dvě minuty později navíc přidal další branku Komarov! Ve třetí části už byl Slovan mnohem aktivnější. Sedm minut před koncem vyrovnal v přesilové hře Michal Řepík a o osmdesát dva sekund později rozhodl svou druhou brankou v utkání Chad Rau!

59:41

Hostům se znovu nepovedl přechod středního pásma. Sibir přišel o kotouč a Slovan už podle všeho dnešní duel zvládne dohrát.

59:12

Hostující brankář je na střídačce a hosté zkoušejí vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:35

Po dalším nahození se už hosté usadili v útočném pásmu a hledají si střeleckou pozici. Domácí hokejisté však dokázali kotouč vypíchnout.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:45

Chad Rau zavezl puk do útočného pásma, nahodil jej za branku soupeře a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku.

57:06

Ivan Švarný skvěle zakročil na modré čáře a vykopl bruslí kotouč do bezpečí. Sibiru se vůbec nedaří při přechodu do útočného pásma.

56:23

Marek Čiliak vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Slovenský brankář rozehrál betonem a Slovan se dostal z obranného pásma.

56:01

Další akci Slovanu Bratislava zastavuje postavení mimo hru. Slovan však hraje přesně to, co potřebuje a nepouští svého soupeře do útočného pásma.

55:45

Ivan Švarný dojel vyhození soupeře do obranného pásma Slovanu. Celá hala je na nohou a žene domácí Slovan za vítězstvím.

55:09

Hostům rázem nezbývá moc času na vyrovnání. Hráči Slovanu teď hrají hodně aktivně a nadále se tlačí do útoku. Bailey netrefil branku.

54:23

54:23 Chad RAU - 3:2

54:23

Slovan právě vstřelil branku!
Neskutečné! Slovan využívá další přesilovku a otáčí vývoj dnešního utkání! Domácí kombinovali trpělivě v útočném pásmu. Na krásnou přihrávku mezi kruhy si najel CHAD RAU, který střelou do odkryté části branky přidal svůj druhý zásah v utkání! Asistence: Michal Řepík, Jeff Taffe.

54:03

Slovan tak nadále pokračuje v přesilové hře. Domácí celek se opět nastěhoval do útočného pásma a hledá si místo, odkud by zakončil.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Rau (Chipchura, Meszároš), 54. Řepík (Taffe), 55. Rau (Řepík, Taffe) – 24. Loginov (K. Alexejev, Pešechonov), 27. V. Komarov (Zyrjanov)

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Gelinas, Sersen, Grman, Meszároš, Bačik, Švarný, Jánošík – Řepík, Taffe, Červený – Liška, Sukel', Lunter – Lamper, Hrnka, M. Sloboda – Rau, Chipchura, C. Bailey.

HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – K. Alexejev, Loginov, Demidov, Piganovič, Ignatovič, Naumov, Morozov, Savčenko – Šarov, Brulé, J. Peltola – Michajlov, Sajustov, Kazakov – Zyrjanov, Romancev, Pervušin – Tkačenko, V. Komarov, Pešechonov.

Rozhodčí: Lavrentěv, Gusev – Beršenjov, Judin