01.11.2018, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Prošek

Tipsport: 2.85 3.94 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Brandon Saad (CHI) 1+0
3. Brendan Gaunce (VAN) 1+1 (05:44:19)
Československá stopa v utkání:
David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:10
Po dvou třetinách platil stav 2:2. Chicago dvakrát vedlo, domácí dokázali dvakrát vyrovnat. Ve třetí třetině hrál domácí Vancouver velmi trpělivě, vypracovával si šanci za šancí a čekal na získání vedení. Jonathan Toews špatně přihrál, a tak mohl z ideální pozice v mezikruží skórovat Brendan Gaunce. V závěru si pak Rousselovu střílenou přihrávku jeden z hráčů Chicaga srazil do vlastní sítě.

59:33

Henri Jokiharju nedokázal vypálit z první, poskakující kotouč netrefil.

59:15

Hosté sice mají kotouč pod kontrolou, ale nemohou se dostat do zakončení.

58:07

Chris Kunitz měl na hokejce snížení, ale jeho bekhendová střela nebyla dostatečně přesná.

57:30

Hosté hrají bez brankáře.

56:33

56:33 Antoine ROUSSEL - 4:2

56:33

Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, navyšuje své vedení. ANTOINE ROUSSEL hledal před brankou spoluhráče, ale jeho pas si do vlastní branky tečoval nešťastně Brandon Manning. Asistence: Brendan Gaunce, Alex Biega

56:05

Duncan Keith na posledních chvíli zblokoval přihrávku na volného soupeře, který byl zakončoval do odkryté branky.

55:40

Vancouver stále vede o jednu branku, Arťom Anisimov to zkoušel individuálně, ale kotouč dostat do branky nedokázal.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetiny, po zakázaném uvolnění Blackhawks se bude vhazovat před brankou Corey Crawforda.

54:27

Komerční přestávka.

53:45

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Převahu má Vancouver, který se pokouší přidat další branku. Nyní neuspěl Erik Gudbranson.

53:21

Erik Gudbranson měl na hokejce rozhodnutí, jeho ránu se štěstím ukryl brankář do rukavice.

52:54

Alex DeBrincat se propracoval do šance, první střela hostů na branku v této třetině.
Dnešní utkání sleduje 16 955 diváků.

52:36

Henri Jokiharju vybojoval kotouč ve svém pásmu, následně je hra pro zásah vysokou holí přerušená. Komerční přestávka.

52:01

Vancouver Canucks pokračuje v aktivní hře a nedává soupeři příležitost na vyrovnání. Mimochodem, domácí poprvé v zápase vedou.

51:36

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:36

Erik Gudbranson jako správný bek vyslal bombu od modré. Rozezvučel mantinel nad brankou.

51:13

Arenou probíhá mexická vlna, což na zápasech NHL není vůbec obvyklé.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek ve vede o jednu branku.

49:23

49:23 Brendan GAUNCE - 3:2

49:23

Na tohle už byl brankář brankář Chicaga krátký. Jonathan Toews namazal soupeři, a tak mohl poměrně snadno poslat kotouč do horní části branky BRENDAN GAUNCE. Corey Crawford marně zkoušel puk zastavit.

49:01

Marně se Vancouver pokouší prostřelit hostujícího brankáře, Corey Crawford rozhodně drží své spoluhráče.

48:10

Elias Pettersson vyslal tvrdou ránu z mezikruží. Jeho projektil však končí nad brankou. Puk možná lehce lízl horní tyč.

47:20

Špatná rozehrávka Blackhawks znamená icing.

46:15

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Převahu má domácí celek, Corey Crawford zastavil další střelu soupeře.

46:02

Corey Crawford kryje další akci lépe hrajícího domácího týmu. Komerční přestávka.

45:40

Jake Virtanen dostal přihrávku mezi kruhy, jeho tvrdá rána končí mimo branku.

45:20

Troy Stecher je po střetu se soupeřem hodně otřesený a míří do kabiny.

45:00

Brandon Saad to zkoušel individuálně, ale do šance se nedostal.

44:16

Hosté dokázali přečkat oslabení, a tak mohou nyní útočit. V útoku však přišli o kotouč, a tak se směr hry otáčí.

43:55

Corey Crawford přerušuje hru, přesilovku hrají domácí hokejisté dobře, jsou aktivní, jenže mají problémy s přesností střelby.

43:46

Nikolaj Goldobin znovu zakončoval, ani tentokrát ale domácí hráč netrefil branku.

43:13

Jake Virtanen pálil z mezikruží, jeho projektil končí nad brankou.

42:55

Derrick Pouliot pálil od modré čáry, Bo Horvat clonil před brankou a zkoušel tečovat kotouč. Corey Crawford byl pozorný.

42:37

Loui Eriksson poslal střílenou přihrávku před branku, obrana byla pozorná.

42:08

Přesilovku hraje domácí celek, ten ale přišel o útočné pásmo, a tak o něj musí hráči Canucks bojovat.

41:56

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Erik Gustafsson – 2 min., hákování).

41:48

Corey Crawford dokázal nadvakrát zastavit střelecký pokus soupeře.

41:00

Zápas pokračuje třetí třetinou, Chicago hraje aktivněji.

40:01

Podobně jako v první třetin, jsme i v té druhé viděli dvě branky. Hostující celek se znovu dostal do vedení, a pak domácí dokázali vyrovnat.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:56

Duncan Keith pálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu raději Jacob Markström ukryl do výstroje.

39:36

Duncan Keith neudržel útočné pásmo, obra týmy střídají.

39:00

John Hayden pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný. Následně puk vyrazil Jacob Markström.

38:36

Chicago se bude bránit, rozehrálo jen na icing.

38:16

Zakázané uvolnění se nepíská, obrana Canucks musí rozehrávat.

38:00

Henri Jokiharju pomohl svému brankáři a dokázal nebezpečně vypadající akci Vancouveru zastavit.

37:36

Hra je nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance, brankáři mnoho práce nemají.

36:03

Po postavení Canucks mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.

35:36

Nyní se snaží hrát hosté aktivně, Alex DeBrincat a Dominik Kahun dostali kotouč do útočného pásma. Brent Seabrook minul branku od modré čáry.

35:20

Jonathan Toews zakončoval bekhendem, jeho rána končí mimo.

35:00

Dva hostující hokejisté se dostali před branku Vancouveru, zakončit ale nedokázali.

34:26

33:50

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí celek je momentálně lepší.

32:24

32:24 Jake VIRTANEN - 2:2

32:24

Po bleskové akci je vyrovnáno na 2:2. Markus Granlund se dostal k odraženému puku v útočném pásmu, posunul je na JAKA VIRTANENA, který ránou pod horní tyčku prostřelil brankáře. Asistence: Markus Granlund a Erik Gudbranson.

30:55

Antoine Roussel pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus ukryl do výstroje hostující Corey Crawford.

30:30

Elias Pettersson zakončoval, Corey Crawford přerušuje hru. Komerční přestávka.

30:07

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek vede o jednu branku a hraje aktivněji.

29:52

Jake Virtanen pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje hostující brankář. Corey Crawford měl nyní snadnou práci.

29:30

Brandon Saad se při vlastním oslabení dostal do brejku, jeho rána se odrazila od horní tyčku, následně kotouč kopl do branky, gól platit nemůže.

28:48

Bo Horvat znovu v šanci a ani tentokrát se nedokázal prosadit, výborně zasáhl Corey Crawford.

28:30

Elias Pettersson pálil od modré čáry, jeho rána končí za brankou.

28:20

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., podrážení).

28:03

Alex DeBrincat přišel o puk v útočném pásmu. Bo Horvat se dostal do šance, ale byl faullovaný.

27:00

Troy Stecher hledal za brankou spoluhráče, puk se tam sice dostal, ale Chicago rychle přenáší směr hry.

26:22

Dlouhou dobu se nepřerušovalo, hraje se rychlý hokej, více šancí mají hosté, ti také mají problémy s přesností střelby.

25:27

Corey Crawford rozehrával za svou brankou, puk se dostal na modrou čáru, odkud pálil Alex Biega.

25:10

Brandon Manning zakončoval od modré čáry, jeho rána jen o malý kousek minul branku.

24:44

Brandon Saad jen o malý kousek minul branku. Jeho pokusu nechybělo mnoho.

24:25

Alex DeBrincat to nyní vzal na sebe, jeho zakončení od modré postrádalo přesnost.

24:00

Sledujeme rychlý hokej, Dominik Kahun přihrával před branku, tam ovšem nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

23:16

Vhazovat se bude před brankou Blackhawks. Hosté vybojovali kotouč, a tak se směr hry otáčí.

22:42

Brandon Manning rozehrál na svého spoluhráče. Luke Johnson následně zakončoval přečíslení dva na jednoho nepřesnou přihrávkou.

22:10

Hraje se rychlý hokej, hosté se znovu dostali do útočného pásma.

21:55

21:55 Jonathan TOEWS - 1:2

21:55

Chicago právě vstřelilo branku!
Hostující celek využil z kraje druhé třetiny přesilovku a dostává se do vedení. Ránou zápěstím z kruhu se prosazuje obranou nepokrytý JONATHAN TOEWS. Asistence: Erik Gustafsson a Luke Johnson.

20:40

Erik Gustafsson pálil od modré čáry, následně i Alex DeBrincat. Oba pokusy kryje brankář.

20:01

Hostující celek se dostal do vedení, trefil se Brandon Saad. Pak ale dokázal brejk proměnit Jake Virtanen. Po dvaceti minutách hry platí nerozhodný stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:26

V závěru třetiny hrají hosté přesilovku. Usadili se v útočném pásmu.

19:25

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Michael Del Zotto – 2 min., krosček).

19:20

John Hayden se dostal ke střele, jeho rána byla zblokovaná.

19:00

Vinou zakázaného uvolnění se bude vhazovat před brankou Chicaga. Dostáváme se do poslední minuty hry v první třetině.

18:30

Hostující celek má momentálně převahu, pokouší se zakončit svou akci střelou zatím marně.

18:04

Arťom Anisimov se dostal do brejku, zkoušel bekhendový blafák, ale brankář Jacob Markström jej vychytal.

17:40

V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina tohoto zápasu. Alex Biega dostal kotouč do útočného pásma.

17:04

Buly před brankou Canucks. Nejprve ale komerční přestávka.

16:43

Stav zápasu je nyní vyrovnaný, hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočné mpásmu. Brent Seabrook zakončoval a jeho ránu kryje Jacob Markström.

15:33

15:33 Jake VIRTANEN - 1:1

15:33

Domácí celek se v závěru první třetiny dostal k vyrovnání. Po propadnutí Chicaga v útočném pásmu se do brejku dostal JAKE VIRTANEN. Jeho rána se od horní tyčky odrazila do branky. Gólman byl bez šance.

14:00

Šest minut hry zbývá do konce první třetiny, Chicago hraje aktivněji, navíc vede o jednu branku.

13:32

Brent Seabrook pálil od modré čáry, jeho projektil kryje poměrně snadno domácí brankář. Dominik Kahun se k dorážce nedostal.

13:04

Blackhawks špatně rozehráli, a tak je z toho icing.

12:34

John Hayden hledal spoluhráče volného před brankou, přihrávka postrádala přesnost.

12:14

Nick Schmaltz se svými spoluhráči kombinuje v útoku.

11:43

Sledujeme hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit. Nyní se domácí nastěhovali do útočného pásma. Snaží se něco vymyslet.

10:36

Arťom Anisimov zakončoval, jeho rána však postrádala přesnost.

10:24

10:16

Dominik Kahun znovu zakončoval. Jeho rána byla nepřesná, následně Jacob Markström přerušuje hru.

09:23

Chicago Blackhawks se nyní vrací k aktivní hře a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu. Dominik Kahun nepřesně zakončoval.

09:05

09:00

Canucks rozehrávají od své branky, Markus Granlund nedokázal získat kotouč.

07:37

Brandon Saad se po dobré akci spoluhráčů dostal do šance při vlastním oslabení. Pokoušel se kotouč procpat na bližší tyčku. Jacob Markström dobře zasáhl.

07:14

Bo Horvat pálil z první, ale jeho projektil ukryl do rukavice Corey Crawford.

07:05

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., nedovolené bránění).

06:56

06:56 Brandon SAAD - 0:1

06:56

Hostující celek se dostává do vedení. Do šance se protlačil BRANDON SAAD. Byl tísněn, a tak rychle vypálil. Jeho ránu propustil mezi betony domácí brankář až za brankovou čáru. Asistence: Chris Kunitz a Arťom Anisimov.

06:30

Derrick Pouliot rozehrává od své branky, čeká na vystřídání spoluhráčů.

06:03

Jonathan Toews se v útočném pásmu k puku nedostal, Erik Gustafsson od modré čáry minul.

05:37

Sledujeme hodně tvrdý duel, všechny souboje se patřičně dohrávají. Diváci jsou svědky kvalitního zápasu.

04:31

Antoine Roussel se dostával do brejku, ale kotouč dokázal jako první odehrát brankář Corey Crawford.

04:15

03:47

Chicago Blackhawks se dostalo do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:33

Jacob Markström si dokázal poradit se střelou od modré čáry.

02:46

Chicago hraje přesilovku, zatím se ale nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

02:15

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Antoine Roussel – 2 min., vysoká hůl).

01:50

Jacob Markström zasáhl proti střele, kterou vyslal Luke Johnson. Následně je hra přerušená.

01:24

Alex Biega pálil z první, brankář Corey Crawford byl pozorný a snadno zasáhl.

00:21

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Chicago vstoupilo do zápas aktivně. Chris Kunitz nebyl přesní v zakončení.

00:01

Vancouver Canucks: Markström (Bachman) – B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, Biega, D. Pouliot, Stecher – Schaller, Horvat, M. Granlund – Goldobin, Pettersson, Boeser – Roussel, B. Gaunce, Eriksson – Motte, Gaudette, Virtanen.

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Keith, Jokiharju, E. Gustafsson, Seabrook, Manning, Rutta – DeBrincat, J. Toews, Kahun – Saad, Anisimov, Kunitz – Fortin, Johnson, Schmaltz – Kämpf, Krüger, Hayden..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vancouver Canucks
V zatím posledním zápase dokázal Vancouver porazil Minnesotu Wild 5:2. Mezi nejproduktivnější hráče patří Bo Horvat (7+3, 10 bodů) a Elias Pettersson (7+3, 10 bodů). V brance se pravidelně střídá Anders Nilsson a Jacob Markström. Jedná se o první ze tří vzájemných zápasů v této sezóně.

Chicago Blackhawks
V posledním zápase nestačilo Chicago na Edmonton 1:2 v prodloužení.
Chicago začíná třízápasový trip po západní Kanadě právě zde ve Vancouveru. Dále nastoupí proti Edmontonu a Calgary. Produktivitu týmu táhne Patrick Kane, který ve dvanácti zápasech získal 18 bodů (11+7). V dobrém světle se předvádí také kapitán Jonathan Toews, má na svém kontě 11 bodů (6+5). V bráně podle všeho nastoupí Corey Crawford.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Chicago Blackhawks

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

4:2

Branky a nahrávky: 16. Virtanen, 33. Virtanen (M. Granlund, Gudbranson), 50. B. Gaunce, 57. Roussel (B. Gaunce, Biega) – 7. Saad (Kunitz, Anisimov), 22. J. Toews (E. Gustafsson, Johnson)

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Keith, Jokiharju, E. Gustafsson, Seabrook, Manning, Davidson – DeBrincat, J. Toews, Kahun – Saad, Anisimov, Kunitz – Fortin, Johnson, Schmaltz – Kämpf, Krüger, Hayden.

Rozhodčí: Rooney, Luxmore – Daisy, Knorr

Diváci: 16 955

02:15 VAN 2 Roussel, vysoká hůl
06:56 CHI 0:1 Saad (Kunitz, Anisimov)
07:05 CHI 2 Seabrook, nedovolené bránění
15:33 VAN 1:1 Virtanen
19:25 VAN 2 Del Zotto, krosček
21:55 CHI 1:2 J. Toews (E. Gustafsson, Johnson)