30.10.2018, 15:00 • Traktor Arena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.73 3.8 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Robin Hanzl (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:07 (17:23:39)
Střely na branku – 21:41 (12:11, 4:13, 5:17)
Zblokované střely – 14:8
Vyhraná vhazování – 19:45
Trestné minuty – 8:12
Hity – 20:17
Ve třetí třetině už gól nepadl a Traktor tak uhájil vítězství 4:1. Domácí zápas rozhodli už třemi góly v první třetině. Od druhé části se hokejisté Čeljabinsku soustředili hlavně na obranu, dokázali rychle odpovědět na snížení soupeře a utkání už dotáhli do vítězného konce.

59:01

Začala už poslední minuta zápasu.

58:51

Už v momentě, kdy skočil na led pátý hráč Spartaku, střílel po nahrávce Glinkina do odkryté branky Igor Polygalov. Ten ale přestřelil a chytá se za hlavu!

57:59

Robin Hanzl ještě mohl v oslabení vykřesat hostům naději, ale jeho střela minula levou šibenici z pohledu Demčenka!

57:40

Střela Nicka Bailena byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se v útočném pásmu Traktoru.

56:47

Další vyloučení na straně Spartaku. Za hákování je potrestán Ben Maxwell a tady už bych řekl, že je rozhodnuto.

55:26

54:58

Střelu Vitalije Kravcova vyrazil Truškov maskou a následně si gestem zažádal o přerušení hry, aby si mohl pokrývku hlavy upravit.

54:38

Kaspars Daugavinš v oslabení otestoval pozornost Demčenka. Ten zasáhl lapačkou a hned rozehrál.

54:17

Hosté vyhazují puk až za branku Demčenka.

53:25

Anatolij Nikoncev vyfasoval dvě minuty za podražení a komplikuje Spartaku snahu o závěrečný tlak.

52:59

Domácí akci podpořil ze druhé vlny obránce Grigorij Želdakov. Ten měl před sebou na středu hřiště spoustu prostoru, ale zamířil pouze do Truškova!

52:18

Domácí v postavení mimo hru. Je tu ještě jedna reklamní přestávka.

52:06

Na přihrávku zpoza branky si sjížděl Robin Hanzl. Ex-litvínovský hokejista promáchl puk.

51:35

Ryan Stoa si vystačil s vyhozením kotouče do středního pásma. Domácí se snaží především bránit nadějný náskok.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Rybakov (N. Chlystov, Kokujov), 16. Polygalov (Glinkin, Kravcov), 18. Stoa (Enlund, Bailen), 29. Glinkin (Nikitin, Rybakov) – 27. Nikoncev (Truňov)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Isajev, Bailen, Nikitin, Borodkin, A. Petrov (A), N. Chlystov, Želdakov – Stoa, Dugin, Enlund – Kravcov, Polygalov (A), Glinkin – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Šolochov, Šarov, Senťurin – Tridčikov.

Spartak Moskva: J. Hudáček (21. Truškov) – Kalinin (C), Kulik, Kutějkin (A), Gončarov, Pedan, A. Osipov – Truňov, Zubov, Chochlačov – Daugavinš, R. Hanzl, Karsums – Lisin, Maxwell, Nikoncev – A. Voronin (A), Kosov, Kruženkov – Leščenko.

Rozhodčí: Naumov, Bukin – Šalagin, Šišlo