4:2

konec (0:1, 2:0, 2:1)

30.10.2018, 17:30 • CSKA Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 1.28 6.2 8.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek se sice jako první dostal do vedení, ale pak se čtyřikrát v řadě dokázal trefit domácí tým. CSKA Moskva převzala otěže zápasu, a pak už se hosté nedokázali dostat do hry. Sibir sice přidal druhou branku v závěru, ale na prohře to nic nemění. Moskva byla střelecky aktivnější, v tomto ohledu vyhrála 28:12. (19:43:24)

59:15

59:15 Vladimir PEŠECHONOV - 4:2

59:15

Sibir právě vstřelil branku!
Michail Naumenkov chyboval v obranném pásmu, o puk ho obral soupeře, a pak po bleskové akci zakončoval do odkryté části branky VLADIMIR PEŠECHONOV. Asistence: Alexej Jakovlev.

58:46

58:46 Konstantin OKULOV - 4:1

58:46

CSKA právě vstřelilo branku!
Po bleskové akci přidává domácí celek další branku. Pavel Karnauchov našel před bránou zcela volného KONSTANTINA OKULOVA, který ránou z první prostřelil gólmana. Asistence: Pavel Karnauchov a Alexandr Popov.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

57:14

Kirill Kaprizov dostal hru do středního pásma, Michail Grigorenko pokračoval v akci.

56:45

Mat Robinson se nadvakrát dostal v útočném pásmu k puku, ani jednou ale vypálit nedokázal.

56:20

CSKA Moskva míří za výhrou v tomto zápase, domácí celek od gólu v první třetině nenašel recept na domácí defenzivu.

55:40

Konstantin Okulov v poklidném tempu rozehrává od své branky, sledujeme klidnou pasáž hry.

54:16

Sibir prohrává o dvě branky a mnoho času už na vyrovnání nemá, navíc si ve třetí třetině žádnou výraznější šanci nevypracoval.

53:48

Danil Romancev se po dlouhé době dostal na dostřel domácí branky, v rozhodující chvíli mu ale kotouč sjel z hole.

53:04

Mat Robinson zakončoval, hostující brankář pozorný. Komerční přestávka.

52:21

Moskva vrací hru do svého obranného pásma a čeká na vhodnou příležitost pro vedení útočné akce.

51:30

Andrej Světlakov spíše nahodil kotouč na branku z ostrého úhlu. Střela ale nadělala brankáři velké problémy.

51:00

Alexej Krasikov kryje tvrdou ránu od modré čáry, pálil Konstantin Okulov.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Takticky hrají hokejisté CSKA výborně. Drží hru daleko od své branky.

49:34

Nyní se hraje spíše ve středním pásmu. Ani jeden celek se nežene do útoku.

4:2

Branky a nahrávky: 30. Slepyšev (Tělegin, Světlakov), 30. Dahlbeck (Vey, Kaprizov), 45. Okulov, 59. Okulov (P. Karnauchov, Al. Popov) – 12. Sajustov (Kazakov, Michajlov), 60. Pešechonov (A. Jakovlev)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Dahlbeck, M. Robinson, Pašnin, Marčenko, Naumenkov, Nestěrov, Jermakov – Kaprizov, Vey, Grigorenko – Kalinin, Andronov, Hansen – Okulov, P. Karnauchov, Al. Popov – Světlakov, Tělegin, Slepyšev.

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev, Loginov, Piganovič, Demidov, Naumov, Savčenko, Morozov – Brulé, Bertrand, J. Peltola – Kazakov, Sajustov, Michajlov – Šarov, A. Jakovlev, Romancev – V. Komarov, Zyrjanov, Tkačenko – Pešechonov.

Rozhodčí: Belov, Ansons – Ivanov, Černyšov

Diváci: 9 177

05:34 SIB 2 Loginov, sekání
11:42 SIB 0:1 Sajustov (Kazakov, Michajlov)
13:23 SIB 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Tkačenko
15:48 SIB 2 Savčenko, podrážení
29:28 MOS 1:1 Slepyšev (Tělegin, Světlakov)