5:2

konec (1:1, 2:1, 2:0)

30.10.2018, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.37 3.97 1.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:57:28)

Trestné minuty: 12:10
Utkání je u konce a domácí Vancouver se může radovat z výhry. Třetí třetina opět přinesla akční hokej, hrálo se nahoru a dolů a oba gólmani měli co na práci. Domácí tým byl v útoku o něco důraznější a přidal dva góly. Ve 47. minutě se do sóla dostal Elias Pettersson a svou dnes druhou brankou přidal týmu klid na hokejky. Minnesota se snažila, jenže nedokázala využít ani nabízené přesilovky a s přibývajícím časem byly akce plné křeče. Vancouver skvěle bránil a definitivu získal v 60. minutě, kdy při power play skóroval do opuštěné branky Ben Hutton. Vancouver tedy vyhrál 5:2, po dvou nezdarech si připsal dva body, naopak Minnesota neprodloužila svou pětizápasovou vítěznou sérii.

59:20

59:20 Ben HUTTON - 5:2

59:20

Vancouver právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Hosté neudrželi puk v útočném pásmu, Roussel posunul na BENA HUTTONA a ten osamocen zcela v poklidu zakončil do opuštěné branky Minnesoty. Asistence: Antoine Roussel.

58:48

Markus Granlund zasprintoval se svým soupeřem po boku za pukem a byl u něj jako první. Zakázané uvolnění se tak nepískalo a Vancouver ušetřil nějaký ten čas.

58:09

Obrovský závar před domácím gólmanem, puk poskakoval z hole na hůl, nakonec domácí nepříjemnou situaci zvládli.

57:58

Zakázané uvolnění i na straně Vancouveru, hra se nyní vrací před Markströma.

57:31

Nyní se ale bude muset vrátit do branky, neboť jeho spoluhráči se dopustili zakázaného uvolnění.

57:05

Dubnyk je na střídačce, začíná dlouhá power-play Minnesoty!

56:31

Markus Granlund posunul po mantinelu puk za Dubnyka a odjel za svými spoluhráči střídat.

55:55

Minnesotě se nedaří se udržet v útočném pásmu, pokud už přijde střela, po zákroku se domácím daří hru přesunout dále od Markströma a nedovolit soupeři pokračovat v případném tlaku.

54:56

Brodin od levého mantinelu pouze nahodil na Markströmovu branku, ten lapačkou posunul puk do rohu.

54:21

Domácí nyní nikam nepospíchají, pokud je potřeba, pouze posunou puk do středního pásma.

53:17

Markus Granlund je zase ve hře, Vancouver zvládl i toto oslabení.

53:05

Nyní už Koivu tvrdě pálil, Markström ale jeho ránu zvládl vyrazit. No a poté domácí opět vyhodili přes všechny čáry.

5:2

Branky a nahrávky: 8. M. Granlund (Horvat), 26. Virtanen (Biega), 27. Pettersson (Del Zotto, Goldobin), 47. Pettersson (Boeser), 60. B. Hutton (Roussel) – 8. Greenway (Spurgeon, Coyle), 35. Suter (Mikael Granlund, Zucker)

Vancouver Canucks: Markström (Bachman) – Stecher, D. Pouliot, Gudbranson, B. Hutton, Biega, Del Zotto (A) – Boeser, Pettersson, Goldobin – Gaudette, Horvat (A), Eriksson – Virtanen, B. Sutter (A), Roussel – Motte, M. Granlund, Schaller.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler – Niederreiter, E. Staal, Zucker – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Parise (A) – Read, Coyle, Greenway – J. Eriksson Ek, Fehr, M. Foligno.

Rozhodčí: Rooney, Schlenker – Barton, Galloway

Diváci: 16 546

07:17 VAN 1:0 M. Granlund (Horvat)
07:52 MNS 1:1 Greenway (Spurgeon, Coyle)
10:57 VAN 2 Gudbranson, vysoká hůl