HC Frýdek-Místek – HC Slovan Ústí nad Labem

konec (5:0, 0:1, 1:1)

30.10.2018, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 18. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.65 4.7 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:17:34)
Je konec. Frýdek-Místek dnes hlavně skvělou první třetinou porazil Ústí nad Labem 6:2 a připsal si veledůležité tři body.
Už ve 4. minutě poslal domácí do vedení Mikulík a o minutu později zvýšil vedení v přesilovce Žovinec. Ve 12. minutě získali Slezané další přesilovku a tentokrát se prosadil Peterek. V 15. minutě se trefil po akci mladých hráčů Raška a nakonec ve 20. minutě přeměnil početní výhodu v gól Novotný.
Do druhé třetiny už nastoupil místo brankáře Groha Jan Dlouhý. A ve 26. minutě vstřelil první gól hostů Davídek, který ránou z pravé strany překonal Danečka. Ve 36. minutě se zranil domácí brankář Daneček a musel nastoupit Jan Hlaváč. Posléze už branka ve druhém dějství nepadla.
Ve 48. minutě poslal domácí do vedení 6:1 Novotný, když jeho rána cinkla o břevno. V 53. minutě hosté využili přesilovou hru, konkrétně Volf.

59:34

Ovšem domácí si poradili i s tímto útokem a blíží se konec dnešního utkání.

59:02

Hladonik neprošel přes obranu soupeře a dopředu tak může jít Slovan.

58:30

Nyní se Frýdek-Místek dopustil zakázaného uvolnění.

58:16

Po boji ve středu hřiště se k puku dostal Rudovský, který se snažil najít spoluhráče, ale tomu zabránil hostující obránce.

57:40

Žovincova tvrdá rána z pravé strany byla jen zblokována a zápas se už spíše dohrává.

57:18

Chrpa využil zaváhání domácí obrany, ale posléze zakončil jen vedle domácí brány.

56:55

Matyášova rána skončila rovněž na zákroku Dlouhého a nyní je to Frýdek-Místek, který tlačí na soupeře.

56:24

David Klimša byl blízko sedmé brance, ovšem jeho dorážku vyrazil betonem Dlouhý.

55:49

Slezané se po dlouhé době dostali do šancí, ale ani jedna neskončila nějak povedeně.

54:59

Posléze se ale hosté provinili jen ofsajdem při přechodu přes modrou čáru.

54:34

Peterek přišel o kotouč v pásmu soupeře a dopředu může jít Ústí nad Labem.

54:02

Frýdeckomístečtí zatím nepředvádějí ve třetí dvacetiminutovce dobrou hru, ovšem náskok mají stále velký.

53:33

Nyní byly velké zmatky před bránou hostů, ale nakonec Dlouhý skryl kotouč pod lapačkou.

52:25

52:25 Lukáš VOLF - 6:2

52:25

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Nyní už je přesilová hra využitá, ovšem Frýdek-Místek stále vede vysoce 6:2. Severa poslal kotouč z levé strany před bránu, kde jej zpracoval a následně vystřelil do domácí svatyně LUKÁŠ VOLF. Asistence: Jiří Severa a Martin Weinhold.

52:05

Hlaváč si poradil s pokusem z pravé strany a Slovan se následně nemůže dostat do nějaké šance.

6:2

Branky a nahrávky: 4. Mikulík (Hladonik, Kofroň), 5. Žovinec (Kofroň, Husák), 12. Peterek (J. Kalus, Krisl), 15. Raška (J. Kalus, Peterek), 20. Novotný (Bartko, Rudovský), 48. Novotný (Rudovský, Bartko) – 26. Davídek (M. Zdvořáček, J. Dlouhý), 53. L. Volf (Severa, Weinhold)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (36. Hlaváč) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Matyáš, Krisl – Hladonik, Mikulík (C), Kofroň – Martynek (A), Novotný, Klimša (A) – J. Kalus, Peterek, Raška – Rudovský, Kuťák, Christov – Przybyla.

HC Slovan Ústí nad Labem: Groh (21. J. Dlouhý) – M. Jandus, Hes, Weinhold, Jeřábek, M. Zdvořáček (A), Zukal, Mert – P. Kousal, Vrdlovec (C), Melka (A) – Severa, L. Volf, T. Jandus – Tůma, Davídek, Chrpa – Planý, Kropáček, Krliš.

Rozhodčí: Jiří Kašík, Jakub Koziol – Tomáš Měkýš, David Otáhal

03:11 FRM 1:0 Mikulík (Hladonik, Kofroň)
03:26 UNL 2 T. Jandus, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
04:59 FRM 2:0 Žovinec (Kofroň, Husák)
09:13 UNL 2 L. Volf, hákování
11:11 FRM 3:0 Peterek (J. Kalus, Krisl)
14:26 FRM 4:0 Raška (J. Kalus, Peterek)