DHL extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár nad Sázavou

2:6

konec (0:2, 2:3, 0:1 - N 0:0 - 1:0)

27.10.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 14 • Skupina C • Tomáš Kalas (@tomascipy)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ CHLUBNA.

54:59

Žďár právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN NAGY. Asistence: Jakub Konečný.

39:47

Dukla právě vstřelila branku!
13 sekund před koncem druhé třetiny domácí snižují! Menšík se protlačil do útočného pásma a vystřelil, jeho tečovaná střela nadělala Radostovi hodně problémů, puk ve své moci neudržel a PATRIK ČERMÁK dotlačil kotouč za brankovou čáru! Asistence: Matouš Menšík, Martin Pigl.

29:10

V oslabení se hosté prosazují celkově popáté a tohle byla opravdu luxusní souhra dvou hráčů. Konečný u mantinelu z otočky našel v útočném pásmu přesně Filipa, ten ale místo střely celou akci přenechal JAKUBOVI KONEČNÉMU, který mu najížděl za zády a dorazil pohodlně do prázdné brány. Krásná akce, krásný gól. Asistence: Jakub Filip.

25:56

Hosté si berou vedení o tři branky zpět. Černohorský poslal na modrou Nagymu, který dohrál situaci až k JANU TLAČILOVI, ten od modré prostřelil Javůrka a vyhnal ho na střídačku. Asistence: Martin Nagy, Jakub Černohorský.

22:42

Snížení ale přichází za necelou minutu. DANIEL PISKAČ aktivním forčekingem vybojoval puk v útočném pásmu a z ostrého úhlu zamířil přesně do protějšího rohu. Bez asistence.

21:53

Co naplat, že Dukla měla velice aktivní vstup do třetiny. Když se ale nedorozumí obrana a na modré čáře zůstane osamocen hostující hráč, je to prekérní situace. A ta se stala teď. Poizl dlouhou přihrávkou nabídl šanci JAKUBU FILIPOVI, který si jednoduše poradil. Asistence: Daniel Poizl.

11:44

...padl gól! Domácí obrana nezvládla dva souboje s Koubou, který se tak uvolnil a mohl nahrát RICHARDU PĚTNÍKOVI, tomu mezi kruhy ani nevadila vymrštěná hůl pár sekund předtím a střelou o břevno dává hostům dvě branky náskoku! Asistence: David Kouba.

03:54

A tu korunoval nijak jinak než gólem! Vašíček se uvolnil na pravém křídle, předložil mezi kruhy najíždějícímu JIŘÍMU PUCZKOVI, který z první trefil vrchní část brány a posílá Žďár do vedení! Asistence: Dominick Vašíček.

2:6

Branky a nahrávky: 23. Piskač, 40. Čermák (Menšík, Pigl), rozh. náj. Chlubna – 4. Puczek (Vašíček), 12. Pětník (Kouba), 22. Filip (Poizl), 26. Tlačil (Nagy, Černohorský), 30. Konečný (Filip), 55. Nagy (Konečný)

HC Dukla Jihlava: Javůrek (26. Chaloupek) – Moravec, Rašín, Smolko, Zvěřina, Piskač, Kratochvíl – Brož (C), Juda (A), Chlubna – Menšík, Čermák, Pigl – Barák, Adam, Zadražil trenér: Karel Nekvasil

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Vít) – Klodner (A), Poizl (C), Černohorský, Marek, Mikulík, Budín – Nagy, Konečný, Tlačil – Puczek, Filip, Vašíček (A) – Vojinovič, Jedlička, Bačo – Pětník, Kouba, Vlk trenér: Jaromír Pytlík

Rozhodčí: Bejček – Karda, Kučera

03:54 ZNS 0:1 Puczek (Vašíček)
11:44 ZNS 0:2 Pětník (Kouba)
14:24 JIH 2 Kratochvíl, vysoká hůl
19:28 ZNS 2 Černohorský, nedovolené bránění
21:53 ZNS 0:3 Filip (Poizl)