konec (2:0, 1:0, 1:1)

27.10.2018, 16:30 • Neftěchim Arena, Nižněkamsk • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.77 4.2 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný a ničím nerušený zbytek sobotního večera. Na počtenou! (18:57:17)
V Tatarstánu je dohráno, domácí Nižněkamsk dnes proškolil svého soupeře a po jednoznačné výhře 4:1 si na své konto připisuje zasloužené dva body. O vítězi zápasu bylo rozhodnuto prakticky už po dvou třetinách, přičemž Čeljabinsk v té závěrečné sice konečně začínal vážněji promlouvat do průběhu hry, ovšem na vyrovnání jeho výkon prostě a jednoduše nestačil.

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto, dva body dnes zůstanou v Nižněkamsku! Dopředu vyrazila finská dvojice Joonas Nättinen – MIKAEL RUOHOMAA a druhý jmenovaný uklidil kotouč přímo do opuštěné čeljabinské klece. Asistence: Joonas Nättinen, Pavel Padakin.

58:23

Hosté si vzali time-out, po jehož vypršení se Děmčenko už nevrací do branky! Traktor už nemá co ztratit a zkusí své štěstí v power-play!

Dnešní utkání sleduje 4 564 diváků (76,1% kapacity).

57:59

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Čeljabinsku začíná pomalu ale jistě docházet čas. Snaha se mu ovšem rozhodně nedá upřít.

56:54

Igor Isajev si za vlastní klecí přivlastnil kotouč a zamířil na branku, domácí defenzíva ale atak soupeře velmi rychle rozebrala. Makarov ani nemusel zasahovat.

55:47

Ruohomaa zavezl kotouč k mantinelu, kde se o něj teď přetahuje s dvěma hráči Traktoru. Ze zbývajícího času tak postupně usekává cenné vteřinky.

54:55

Hra se nyní drží před Makarovem, Čeljabinsk se snaží domácím trochu zatopit pod kotlem. Obrana soupeře ale zatím tlaku zvádá odolávat.

53:45

Juuso Puustinen se úplně vysmekl čeljabinské obraně, z nájezdu na klec ovšem jen zakončil do betonu nataženého Děmčenka!

53:21

Hosté se znovu pokouší prorazit za nižněkamskou modrou, v čele dalšího výpadu vpřed je Rybakov. Uvidíme, jestli budou tentokrát o něco úspěšnější.

51:56

Traktor má v posledních minutách jednoznačnou převahu, což je vzhledem v průběhu prvních dvou třetin přímo šokující. Makarov musí být stále ve střehu.

50:51

Šolochov projel obranou jak nůž máslem a následnou nahrávkou vybídl ke střele Rybakova, jehož zakončení skončilo v rukavici hbitého strážce domácí klece.

49:49

Nižněkamsk se stáhl na svou třetinu a už se snaží jen bránit dvoubrankový náskok, dopředu se nehrne. Tohle by se mu mohlo pořádně vymstít.

48:51

Po zneškodnění domácího výpadu se k pryži dostal Alexandr Rybakov, který nyní jede v čele tažení hostujícího celku na branku.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Puustinen (Arkalov, Zdunov), 16. Jo. Nättinen (Polášek, Ruohomaa), 39. Arkalov, 60. Ruohomaa (Jo. Nättinen, Padakin) – 46. Stoa (Šinin, Kravcov)

Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (I. Ježov) – Polášek, An. Sergejev, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Semjonov, Volgin, Timašov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, Padakin, Porjadin – Avcin, Chajrullin, Jakimov – Arkalov, Zdunov, Šafigullin.

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (41. Děmčenko) – Šinin, Bailen, Nikitin, Isajev, Borodkin, A. Petrov, N. Chlystov – Enlund, Šarov, Polygalov – Stoa, Lapenkov, Glinkin – Rybakov, Kokujov, Kravcov – Senťurin, Gubarev, Šolochov – Tridčikov.

Rozhodčí: Gofman, Ovčinnikov – Smirnov, Kuprijanov.

Diváci: 4 564

02:39 NIZ 1:0 Puustinen (Arkalov, Zdunov)
15:04 CLJ 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Lapenkov
15:34 NIZ 2:0 Jo. Nättinen (Polášek, Ruohomaa)
20:57 NIZ 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Padakin