konec (3:0, 3:1, 2:2)

27.10.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 13. kolo • Dominik Adam

Tipsport: 1.17 7.5 8.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu se těším Na počtenou! (19:48:14)
Je konec! Havlíčkobrodští hokejisté potvrdili roli favorita a vítězí v dnešním duelu 8:3. Ve třetí třetině byl počet branek stejný. Za hosty se trefil Jan Bárta, Roman Šulčík. Za domácí družinu se trefil Patrik Přidal, Luboš Voříšek.

59:07

Domácí hráči kombinují v útočném pásmu.

59:05

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (L. Kříž – 2 min., hrubost).

58:19

Kulhánek si najel do dobré palebné pozice, vyslal tvrdou ránu golfem, ale brankář jej vychytal.

57:45

Třetina přihrál na Holendu, kterému se otočka nepovedla.

57:10

Icing hostů.

56:10

David Servis právě vstřelil branku!
Hráči David Servisu využívají další početní výhodu! Tomáš Vak vystřelil od modré čáry, puk se odrazil od zadního mantinelu na ROMANA ŠULČÍKA, který vsítil branku o beton domácího brankáře! Asistence: Tomáš Vak

55:12

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Chlubna – 2 min., vysoká hůl).

54:45

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Broďáci si opět berou své šestibrankové vedení zpět! Jan Milfait přihrál puk z levého kruhu na hůl LUBOŠE VOŘÍŠKA, který střelou bez přípravy překonal přesouvajícího se brankáře! Asistence: Jan Milfait.

53:02

Jihočeši využívají početní výhodu! Petr Procházka vystřelil od modré čáry, Čeněk Novák jeho pokus vyrazil přímo na hůl JANA BÁRTU, který střelou z otočky překonává brankáře! Asistence: Michal Michal, Petr Procházka

52:17

Hosté začínají kombinovat v útočném pásmu.

51:47

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Voříšek – 2 min., podrážení).

51:21

Rozhodčí má zdviženou pravou ruku, hosté si zahrají přesilovku.

50:37

Novák vyrazil střelu Šulčíka do bezpečí.

50:14

Čeněk Novák vyrazil puk na hůl Hřebejka, který nadvakrát nepřekonal brankáře domácího celku.

Dnešní utkání sleduje 658 diváků.

49:57

Ofsajd zastavil hosty při útočné akci.

8:3

Branky a nahrávky: 4. Vala (Michálek), 6. Kuchta (Chlubna), 8. Beneš (Blinka, Milfait), 22. Holenda, 34. Třetina (Přidal), 36. Milfait (Semrád), 49. Přidal (Voříšek, Semrád), 55. Voříšek (Milfait, Michálek) – 39. Ferebauer (Radoš, Michal), 54. Bárta (Procházka, Michal), 57. Šulčík (Vak, Hřebejk)

BK Havlíčkův Brod: Novák (D. Marek) – Semrád, Dvořák, Vala, Šmíd, Horák, Kulhánek – Přidal, Třetina (C), Holenda – Michálek, Voříšek (A), Milfait (A) – Chlubna, Kozlík, Kuchta – Blinka, Beneš

HC David Servis Č. Budějovice: V. Marek (36. Němec) – Michal, Kubeš, Procházka, J. Kříž, Radoš, Škopek, L. Kříž – Schmidmayer, Rolínek, Jan Bárta, Šulčík, Hřebejk, Ferebauer, Vak, Kronus, Jiří Bárta, Sumeraer

Rozhodčí: Luděk Pilný – Robin Horký, Jiří Roupec

03:30 HBR 1:0 Vala (Michálek)
04:36 HBR 2 Kozlík, hákování
05:24 HBR 2:0 Kuchta (Chlubna)
07:11 DAS 2 Šulčík, nedovolené bránění
07:47 HBR 3:0 Beneš (Blinka, Milfait)
08:44 HBR 2 Blinka, podrážení