1:5

konec (1:0, 0:2, 0:3 - N 0:1)

27.10.2018, 13:30 • ZS Kotlina • 14 • Skupina B • Milan Sochor (@minusochor)

53:31

Hosté nepříjemnou situaci přežili bez inkasované branky, krátce po ní se sami dostali do útoku. Štěpán Čech mířil sám na brankáře, Dominik Vacík (HBR) jej ale v úniku podrazil a bylo nařízeno trestné střílení.

51:07

Hosté se budou bránit 55 sekund ve třech. Jan Mičán (SPA) vyhodil puk za mantinel a je vyloučen za zdržování hry. Menší trest odpyká Miroslav Dani.

50:02

Máme tu teprve druhé vyloučení v utkání, v oslabení budou hrát znovu hosté. Viktor Kasanda (SPA) je potrestán dvěma minutami za hákování.

15:23

Simeon Gluzman (SPA) se dopustil zbytečného útočného faulu, svůj tým na dvě minuty oslabí kvůli podrážení.

1:5

Branky a nahrávky: 19. Pokorný (Vyvial, Najman) – 27. Rubeš (Bláha, Dani), 39. Klimo (Slavíček, Obadal), 43. Slavíček (Gajdoš, Obadal), 54. Prymula (TS), 60. Prymula (Pika, Rubeš), 63. Havlín (Pšenička)

BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Pejchal, D. Vacík, Najman, Krejčí, Dudycha – Vaňous, Petržilka, Kohout, Kopic, Tecl (C), Hromádka, Fiala, Vyvial, Pokorný, Kulhánek, Cachnín (A), Švec, Košťál

HC Sparta Praha: Mičán (Cichoň) – Bláha, Pika (A), Havlín (A), Prchal, Krutil, Tomek, Gajdoš – Prymula, Klimo, Slavíček, Obadal, Rubeš, Pšenička, Kasanda, Dani, Gluzman, Čech (C), Vitouch

50:02 SPA 2 Kasanda, hákování
51:07 SPA 2 Mičán, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Dani
53:31 HBR TS Vacík, podrážení
53:31 SPA 1:4 Prymula (TS)
59:09 SPA 1:5 Prymula (Pika, Rubeš)