2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

19.10.2018, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 13. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 2.25 4.4 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trenčín nakonec vítězí v tomto šlágru 2:0. Trenčín po celou třetí třetinu bránil těsný výsledek a Bystrica si ke konci zápasu začala vytvářet nebezpečné situace, dokonce trefila i tyč. Avšak srovnat se jim nepodařilo a minutu před koncem stvrdil Trenčín své vítězství trefou do prázdné branky! (20:34:11)

59:05

Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
Autorem branky je PETR SOJČÍK, který dostla puk do středního pásma a odtud zamířil přesně do prázdné branky. Bez asistence.

58:58

Bystrica hraje v šesti, Radivojevič následně posílá puk do středního pásma.

58:32

Bystrica se snaží dostat puk do útočného pásma, aby mohla začít hrát power play.

57:52

Další velká šance hostí a střela nebezpečně procházela brankovištěm, ale nikdo z hostí se již nedostal k dorážce.

56:30

Selleck se snažil dorážet, ale neuspěl. Valent měl puk pevně pod svou kontrolou.

56:10

Další hromadnější strkanice, po které se opět nebude vylučovat a pokračuje se pět na pět.

55:17

Valent opět musel dávat pozor a utěsnil svou levou tyčku! Hosté se dostávají do tlaku!

54:35

Před malou chvílí se Valent roztáhl na celém brankovišti a dokázal vytěsnit puk! Následná střela rozezvučela tyčku a tohle byl velmi velký tlak Bystrice!

53:27

53:09

Do poloviční šance se dostál Bližňák, ale ten nedává uklidňující branku.

52:30

Trenčín po minutě přesilovky nevymyslel vůbec nic a ani tu druhou půlku nezačíná zrovna nejlépe.

52:00

Velká šance Trenčína rozhodnout tento zápas, ale nedaří se jim usadit v pásmu soupeře.

51:27

Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Asselin – 2 min., hákování).

50:26

Poslední necelá desetiminutovka zápasu a Bystrica se stále nedostává do nějakého většího tlaku. Z pohledu Trenčína sledujeme hodně opatrnou hru a již se tolik nedostává do útočení.

49:13

Sýkora střílí a Valent má puk ve své výstroji. Následně se strhla menší strkanice, ale ani po této se nebude nakonec vylučovat.

48:22

Mikula obešel Marshalla, ale brankář hostí jeho pokus kryje.

47:35

Hecl se dostal na dvakrát do zakončení. Williams i za pomocí obránců celou situaci ustál a neinkasuje podruhé v dnešním zápase.

46:47

Banská Bystrica se provinila zakázaným uvolněním a čekáme na nějaký aktivnější nástup hostí s blížícím se závěrem zápasu.

45:58

Trenčín má více puk na svých čepelích a snaží se hrát disciplinovaně a na jistotu.

44:20

Mihalik to zkusil, Valent měl dobrý výhled a bez obtíží vyrazil letící puk.

43:15

Valent a jeho obrana měla nyní velké štěstí po dobré akci soupeře. Valent nedokázal udržet puk, ale nakonec se puk odrazil mimo branku.

41:50

Bližňák vystřelil, jeho první pokus byl sražený, ten druhý mířil mimo branku.

41:24

Začátek závěrečné části je vyrovnaný z obou stran.

40:01

Druhá třetina nám nepřinesla nikterak záživnou hru, avšak viděli jsme jednu branku v podání Trenčína. Ve druhé třetině jsem naopak neviděli ani jedno vyloučení. Stále se hraje opatrný hokej, kdy oba celky poctivě brání a příliš zajímavých zakončení na jednu či druhou branku k vidění není.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:13

Kovar zkusil od modré čáry a střela to nebyla vůbec špatná, nakonec puk končí nad brankou.

37:41

Trenčín se snaží držet puk a otupují tak tlak soupeře. V posledních minutách neregistrujeme žádnou střelu na jednu či druhou branku.

35:43

Bystrica se snaží rychle odpovědět, první nepříjemnou střelu srazil obětavým pádem Mokroš a zůstal ležet na ledě. Po střele Kupce pak Valent dostal pukem do své masky a rozhodčí přerušuje hru.

33:38

A je tu první branka zápasu! Luža dobře vystřelil ze středu kluziště. Williams jen puk vyrazil na levou stranu, kde se k zakončení dostal BRANKO RADIVOJEVIČ a ten otevírá stav skóre dnešního šlágru! Asistence: Patrik Luža.

33:18

Bohunický vyslal dobrou střelu a Williams si nebyl vůbec jistý kde je puk. Nakonec jej našel ve své výstroji a i po této střele se skóre nemění.

32:02

Po rychlém útoku se do stal do střely Radivojevič, ale neměl dostatek času a prostoru ke své střele. Následně přichází další střela a Williams po delší době musel řešit složitější situaci před svou brankou.

31:08

Útok Bystrice zastavuje hvizd rozhodčího, který odpískal ofsajd.

30:55

Marshall střílí a Valent opět v permanenci. Brankář Trenčína si ve druhé třetině hodně zachytá.

29:45

A soupeř se nakonec dostal do střelecké pozice a opět Valent úspěšnější. Následně menší strkanice, která je brzy rozpuštěna rozhodčími.

29:33

Trenčín sice vyhrál buly před brankou Bystrice, ale nedokázal následně podržet puk v útoku a soupeř vyráží do útoku.

28:22

Hudec získal puk v obranném pásmu soupeře, ale přihrát již nedokázal.

27:04

Asselin se zjevil sám před Valentem, ale ten jeho zakončení kryje a výborný zákrok brankáře Trenčína! Tohle už byla branková příležitost.

26:56

Sýkora po přihrávce Töröka dobře vystřelil a Valent snad ani sám nevěděl jak puk dokázal vyrazit. Při svém zákroku posunul svou branku a nyní probíhá její ukotvení zpět do ledové plochy.

26:16

Další přerušení po střele od modré, kdy Valent chytá puk do své lapačky a druhá třetina nám zatím neukazuje nikterak záživnou hru.

25:56

Nyní nesledujeme na ledě nic zajímavého a hra se nám hodně často přerušuje.

24:35

Po rychlém útoku zasahuje na druhé straně Williams a stále nám na ukazateli svítí bezbrankové skóre.

24:12

Ihned po buly se dostali hosté ke střele, Valent připraven ve své brance.

23:16

Sojčík dostal dobrou přihrávku, ale než stačil vystřelit, tak se o něj postaral hráč hostí, který jej na hranici faulu odzbrojil.

22:40

Valent skokem ke své tyčce zastavuje puk a má jej pod svou kontrolou. Následně se strhla menší mela, ale tentokrát se nebude vylučovat.

21:46

Trenčín se dopustil ofsajdu a bude se vhazovat ve středním pásmu. Banská Bystrica vstoupila do prostřední části hry hodně aktivně.

20:53

Češík zakončuje z velkého úhlu, ale brankář Trenčína si pohlídal svou pravou tyčku.

20:01

V první třetině jsme branku neviděli. Hrál se vyrovnaný hokej s častým vyloučením ve druhé polovině první třetiny. Oba celky dokonce hrály přesilovku pět na tři, ale ani jeden z celků nedokázal v početní výhodě skórovat. Oba brankáři zatím chytají velmi spolehlivě.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:15

Dobrá střela od modré, ale Valent nepustil puk před sebe a nedovolil, aby se soupeř dostal k dorážce.

19:00

Bystrica úspěšně kombinuje v pásmu soupeře a vytváří si dobrý tlak.

18:02

A další vyloučení na straně Trenčína. Pardavý hákuje ve středním pásmu a i Bystrica si zahraje přesilovku proti třem!

17:17

První přesilovka pro hosty, vyloučen Mikula za nedovolené bránění.

17:01

Hecl střílí a Sádecký se snažil před brankou dorážet, avšak Williams už měl puk v bezpečí pod svou lapačkou.

16:14

Hosté se již brání ve čtyřech a proti třem se Trenčín nedostal k ničemu.

15:42

Bystrica vyhazuje puk...Následně má Trenčín problém založit útok.

15:18

A nyní to budou mít hosté hodně těžké a po dalším vyloučení jdou do tří! Mihalik provedl krosček před svou brankou a jde na trestnou lavici.

14:58

Druhá přesilovka Trenčína už vypadá o mnoho lépe a odstřelují Williamse v brance.

14:03

Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Sloboda – 2 min., nedovolené bránění).

13:26

Na druhé straně se do zakončení dostal Varga, který vyslal jedovatou střelu a Williams měl co dělat, aby puk vyrazil.

12:50

Valent lapačkou kryje střelecký pokus Ďatelinky, který vystřelil od modré čáry.

12:00

Török po opuštění trestné lavice se dostal ke střele, kterou kryje Valent bez větších obtíží.

11:40

V závěru přesilovky se dokázal Trenčín usadit v pásmu soupeře a vyslal jednu nepříjemnou střelu, jeden z hráčů se snažil o dorážku, ale u puku byl blíže bránící hráč.

10:52

Přesilovka se Trenčínu zatím vůbec nedaří a hosté s velkým přehledem vyhazují puky z vlastního pásma.

09:49

Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Török – 2 min., podrážení).

09:38

Švec dostal přihrávku do jízdy, ale následně si nedokázal ideálně zpravovat puk a do šance se nedostal.

08:47

Mikula zavezl puk do útočného pásma a nakonec z toho bylo nahození od modré čáry, které si obrana hostí pohlídala.
Valent zasahuje proti střele Failleho a má puk ve své výstroji. Na velkou šanci zápasu prozatím čekáme.

06:42

Trenčín se dostal do zajímavé situace a Willimas nyní musel zasahovat proti dvěma nebezpečným šancím soupeře.

05:03

Přihrávka na Assalina, puk k němu neprošel a Banská Bystrica se snažila ihned o další útok, který jim už ale vůbec nevyšel.

03:15

Češík se snažil dostat k puku s vystřelit na branku Trenčína, avšak obránci jej záhy dokázali odzbrojit.

02:48

Ďatelinka vystřelil od modré čáry, ale obránce Trenčína dokázal tečovat puk mimo brankoviště a Valenta nemusel zasahovat.

01:45

Varga nahazoval puk do rohu kluziště, ale Trenčín se nakonec nedokázal usadit v pásmu soupeře.

01:11

Začátek zápasu je zatím bez šancí a hraje se v klidném tempu. Vhazování ve středním pásmu.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HK Dukla Trenčín
Trenčínu patří sedmá příčka se ziskem 22 bodů. Za sebou má sérii dvou úspěšných zápasů – 0:3 vyhrál na ledě Popradu a 5:0 pak na svém ledě porazil Slovensko U20. Na svého dnešního soupeře ztrácí čtyři body a případným vítězství se může bodově dotáhnout na Banskou Bystrici. Trenčín doma prohrál pouze jedno utkání, dvě vyhrál po prodloužení a čtyřikrát se radoval z celkového vítězství.
HC 05 iClinic Banská Bystrica
Bystrica drží čtvrtou příčku s celkovým počtem 26 bodů. Banská Bystrica se v tomto týdnu rozloučila s Ligou mistrů, kde skončila v základní skupině na posledním místě se čtyřmi body. Nyní se tak může již plně soustředit na domácí soutěž. Bystrica v předposledním kole padla na ledě Popradu 2:5, avšak v následujícím kole si spravila chuť, když doma porazila Liptovský Mikuláš 7:2. Dnes ji však čeká houževnatější soupeř s ambicemi stoupat tabulkou vzhůru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.