2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

19.10.2018, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 13. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 2.25 4.4 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trenčín nakonec vítězí v tomto šlágru 2:0. Trenčín po celou třetí třetinu bránil těsný výsledek a Bystrica si ke konci zápasu začala vytvářet nebezpečné situace, dokonce trefila i tyč. Avšak srovnat se jim nepodařilo a minutu před koncem stvrdil Trenčín své vítězství trefou do prázdné branky! (20:34:11)

59:05

Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
Autorem branky je PETR SOJČÍK, který dostla puk do středního pásma a odtud zamířil přesně do prázdné branky. Bez asistence.

58:58

Bystrica hraje v šesti, Radivojevič následně posílá puk do středního pásma.

58:32

Bystrica se snaží dostat puk do útočného pásma, aby mohla začít hrát power play.

57:52

Další velká šance hostí a střela nebezpečně procházela brankovištěm, ale nikdo z hostí se již nedostal k dorážce.

56:30

Selleck se snažil dorážet, ale neuspěl. Valent měl puk pevně pod svou kontrolou.

56:10

Další hromadnější strkanice, po které se opět nebude vylučovat a pokračuje se pět na pět.

55:17

Valent opět musel dávat pozor a utěsnil svou levou tyčku! Hosté se dostávají do tlaku!

54:35

Před malou chvílí se Valent roztáhl na celém brankovišti a dokázal vytěsnit puk! Následná střela rozezvučela tyčku a tohle byl velmi velký tlak Bystrice!

53:27

53:09

Do poloviční šance se dostál Bližňák, ale ten nedává uklidňující branku.

52:30

Trenčín po minutě přesilovky nevymyslel vůbec nic a ani tu druhou půlku nezačíná zrovna nejlépe.

52:00

Velká šance Trenčína rozhodnout tento zápas, ale nedaří se jim usadit v pásmu soupeře.

51:27

Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Asselin – 2 min., hákování).

50:26

Poslední necelá desetiminutovka zápasu a Bystrica se stále nedostává do nějakého většího tlaku. Z pohledu Trenčína sledujeme hodně opatrnou hru a již se tolik nedostává do útočení.

49:13

Sýkora střílí a Valent má puk ve své výstroji. Následně se strhla menší strkanice, ale ani po této se nebude nakonec vylučovat.

48:22

Mikula obešel Marshalla, ale brankář hostí jeho pokus kryje.

47:35

Hecl se dostal na dvakrát do zakončení. Williams i za pomocí obránců celou situaci ustál a neinkasuje podruhé v dnešním zápase.