19.10.2018, 17:30 • ZS Luďka Čajky • 11. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.13 4.05 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:23

59:23 Jiří ONDRÁČEK - 5:3

59:23

Zlín právě vstřelil branku!
Je definitvně rozhodnuto, tři body zůstanou ve Zlíně! JIŘÍ ONDRÁČEK vybojoval kotouč a přesnou střelou trefuje prázdnou branku.

58:51

Mladá Boleslav to zkouší bez brankáře v šesti!

57:51

57:51 Pavol SKALICKÝ - 4:3

57:51

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Nyní platilo pravidlo "nedáš, dostaneš", protože hosté se z protiútoku prosazují! PAVOL SKALICKÝ jel sám na Sedláčka a střelou nad lapačku ho překonal. Asistence: Oldrich Kotvan.

57:45

Obrovská šance Čachotského! Ten jen těsně neprostřelil Kantora, protože kotouč skončil na brankové čáře.

56:01

56:01 Jakub KLEPIŠ - 4:2

56:01

Mladá Boleslav se ještě nevzdává! V levém kruhu zůstal nehlídaný JAKUB KLEPIŠ, který střelou k levé tyči dává hostům malou naději. Asistence: Tomáš Voráček a Ondřej Dlapa.

52:15

Hosté si zahrají ještě jednu přesilovku, Při přechodu středního pásma fauluje Michal Popelka, který se proviňuje podražením a půjde si tak odsedět dvě minuty.

48:26

48:26 Ralfs FREIBERGS - 4:1

48:26

Je tu čtvrtá branka domácích. Úplně sám zůstal před brankou RALFS FREIBERGS, který po přihrávce Poletína přehodil kotouč přes Kantorův beton. Asistence: Michal Poletín a Jakub Herman.

47:57

Je tu téměř dvouminutová přesilovka pět na tři. Kantor vyhodil kotouč mimo hrací plochu a jsou to tak dvě trestné minuty. Trest odpyká Pavel Musil.

47:53

Je tu již šestá přesilovka domácích. Dalším faul předvádí Tomáš Knotek, který si půjde na dvě minuty sednou na trestnou lavici za sekání.

40:17

40:17 Dalibor ŘEZNÍČEK - 3:1

40:17

Zlín se prosazuje hned v prvním útoku třetí třetiny! DALIBOR ŘEZNÍČEK se napřáhl na modré čáře a čistě poslal kotouč až na za Kantorova záda. Asistence: Daniel Gazda a Jiří Ondráček.

39:37

Pozor, je tu ještě jedno vyloučení hostů. Mladá Boleslav opět hrála s šesti bruslaři a budou to pro ní další dvě minuty. Trest odpyká David Šťastný.

33:53

Tak nakonec je to trest za mnoha hráčů na ledě. Trest odpyká Martin Látal.

30:29

Je tu druhý faul domácích. Jakub Sedláček padnul na kotouč a tak si hosté zahrajou přesilovku. Za brankáře domácích odpyká trest Michal Popelka.

18:22

Je tu další přesilovka pro domácí. Martin Látal vyhazuje kotouč do hlediště a půjde si tak odsedět dvě minuty za zdržování hry.

17:58

17:58 Jakub ŠLAHAŘ - 2:1

17:58

Zlín si velmi rychle bere své vedení zpět! Antonín Honejsek dokázal skvělou přihrávkou najít JAKUBA ŠLAHAŘE, který svou ránou k pravé tyči rozvnil síť Kantorovi branky. Asistence: Antonín Honejsek a Jakub Herman.

16:48

16:48 Oldrich KOTVAN - 1:1

16:48

Obrovské zaváhání v obraně Zlína a Boleslav srovnává stav utkání! Tomáš Knotek vybojoval kotouč a našel úplně volného OLDRICHA KOTVANA, který svou střelou z mezikruží vymetl pravou šibenici. Asistence: Tomáš Knotek a Dominik Pacovský.

15:10

Právě Řezníček zahákoval Orsavu při jeho šanci a půjde si tak odsedět dvě minuty.

15:10

Velmi nadějná šance Orsavy, ten se dostal ke střele těsně před Sedláček, naštěstí pro domácí brankáře přestřelil, protože Sedláček by byl bez šance.

09:58

Je tu další přesilovka pro domácí. Útočný faul nám předvádí Lukáš Žejdl, který bude mimo hru na dvě minuty za nedovolené bránění.

08:25

Na druhé straně jel úplně sám na Jakuba Sedláčku Jakub Klepiš, snažil se najít skulinku mezi betonama domácího brankáře, ale neuspěl.

04:28

04:28 Dalibor ŘEZNÍČEK - 1:0

04:28

Zlín nakonec první přesilovku využívá a jde do vedení! Jiří Ondráček dokázal najít úplně volného DALIBORA ŘEZNÍČKA, který střelou z mezikruží překonává Kantora. Asistence: Jiří Ondráček a Tomáš Fořt.

03:16

Domácí si zahrají první přesilovku. Nedovoleně hrál kapitán hostů Michal Vondrka, který si půjde odsedět dvě minuty za držení protihráče.

5:3

Branky a nahrávky: 5. Řezníček (J. Ondráček, Fořt), 18. Šlahař (Honejsek, Herman), 41. Řezníček (Gazda, J. Ondráček), 49. Freibergs (Poletín, Herman), 60. J. Ondráček – 17. Kotvan (T. Knotek, Pacovský), 57. Klepiš (T. Voráček, Dlapa), 58. Skalický (Kotvan)

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Gazda (C), Řezníček, Valenta (A), Nosek, Matějíček – Kubiš, Fořt, J. Ondráček (A) – Herman, Honejsek, Šlahař – E. Kulda, Fryšara, Čachotský – Poletín, P. Sedláček, Popelka.

BK Mladá Boleslav: Kantor (Krošelj) – Hanzlík (A), Kurka, Kotvan, Bernad, T. Voráček, Pláněk, Dlapa – Orsava, Žejdl, Klepiš (A) – Pacovský, T. Knotek, Vondrka (C) – Pabiška, P. Musil, Látal – Šťastný, Skalický, Martin Procházka.

Rozhodčí: Adam Kika, René Hradil – Miroslav Lhotstký, Radek Špringl

03:16 MBL 2 Vondrka, držení
04:28 ZLN 1:0 Řezníček (J. Ondráček, Fořt)
09:58 MBL 2 Žejdl, nedovolené bránění
15:10 ZLN 2 Řezníček, hákování
16:48 MBL 1:1 Kotvan (T. Knotek, Pacovský)
17:58 ZLN 2:1 Šlahař (Honejsek, Herman)
18:22 MBL 2 Látal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
30:29 ZLN 2 J. Sedláček, zdržování hry / padnutí na puk, odpyká Popelka
33:53 MBL 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Látal
39:37 MBL 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Šťastný
40:17 ZLN 3:1 Řezníček (Gazda, J. Ondráček)
47:53 MBL 2 T. Knotek, sekání
47:57 MBL 2 Kantor, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká P. Musil
48:26 ZLN 4:1 Freibergs (Poletín, Herman)
52:15 ZLN 2 Popelka, podrážení
56:01 MBL 4:2 Klepiš (T. Voráček, Dlapa)
57:51 MBL 4:3 Skalický (Kotvan)
59:23 ZLN 5:3 J. Ondráček