19.10.2018, 02:30 • United Center, Chicago • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.98 4.04 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:40

57:40 Vinnie HINOSTROZA - 1:4

57:40

Arizona právě vstřelila branku!
Dvě minuty a dvacet minut před koncem třetí třetiny je rozhodnuto! VINNIE HINOSTROZA zachytil puk v obranném pásmu. U červené čáry si ho dvakrát vyměnil s Cousinsem a poté nezaváhal při střele do odkryté klece. Asistence: Nick Cousins, Kevin Connauton.

54:22

54:22 Clayton KELLER - 1:3

54:22

Dost možná klíčový moment celého zápasu! Kunitz pokazil přihrávku z obranné modré čáry, kterou mu vystihl mrštný CLAYTON KELLER. Loni nejproduktivnější hráč Kojotů se rázem dostal do úniku a vyřešil ho mazácky provedeným forhendovým blafákem. Bez asistence.

28:37

28:37 Vinnie HINOSTROZA - 1:2

28:37

Kojoti reagují na inkasovaný gól a berou si náskok zpět! Demers podél modré čáry přihrál Ekmanu-Larssonovi, který naznačil ránu z dálky a přitom poslal puk křížem do pravého kruhu na VINNIEHO HINOSTROZU, proti jehož střele zápěstím se Crawford nestihl přesunout. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Jason Demers.

26:34

26:34 Erik GUSTAFSSON - 1:1

26:34

Chicago právě vstřelilo branku!
Krásná akce tří domácích hokejistů končí vyrovnávajícím gólem na 1:1! DeBrincat zavezl kotouč do útočného pásma a předal ho Toewsovi. Na toho se zaměřili oba beci Arizony a naopak nechali úplné volného ERIKA GUSTAFSSONA, jenž zprava trefil odkrytou horní polovinu branky. Asistence: Jonathan Toews, Alex DeBrincat.

11:43

11:43 Lawson CROUSE - 0:1

11:43

Hosté se zničehonic dostávají do vedení a dávají vůbec první gól v sezóně při hře pět na pět! Oesterle vynikající přihrávkou z obranného pásma založil přečíslení dvou na jednoho. Clayton Keller dobře načasoval finální nahrávku přes Manninga a LAWSON CROUSE neměl zrovna těžkou práci při trefení odkryté části branky. Asistence: Clayton Keller, Jordan Oesterle.

1:4

Branky a nahrávky: 27. E. Gustafsson (J. Toews, DeBrincat) – 12. Crouse (Keller, Oesterle), 29. Hinostroza (Ekman-Larsson, Demers), 55. Keller, 58. Hinostroza (Cousins, Connauton)

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Jokiharju, Keith (A), Seabrook (A), E. Gustafsson, Rutta, Manning – Kahun, J. Toews (C), DeBrincat – P. Kane, Schmaltz, Fortin – Hayden, Anisimov, Kunitz – Kämpf, Krüger, Saad.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Goligoski, Oesterle, Connauton – Keller, Stepan (A), Crouse – Fischer, D. Strome, Perlini – Hinostroza, Richardson, Grabner – J. Archibald, Cousins, Pánik.

Rozhodčí: Kozari, Nicholson – Miller, Murchison

Diváci: 21 210

03:50 ARI 2 Keller, podrážení
11:43 ARI 0:1 Crouse (Keller, Oesterle)
25:53 CHI 2 Hayden, držení