Tipsport extraliga

HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov

5:3

konec (1:0, 2:3, 2:0)

07.10.2018, 16:20 • ČSOB Pojišťovna ARENA • 8. kolo • Petr Peleška (@PetrPeleska)

Tipsport: 1.7 4.5 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešní večer loučím a budu se těšit někdy příště. Na shledanou! (18:42:31)
Nejlepší hráči: Ty Wishart – Vladimír Růžička
Utkání mezi Pardubicemi a Chomutovem je minulostí. Po vyrovnané první třetině, kterou vyhráli domácí se karta obrátila, když Chomutov vstřelil za necelých deset minut tři branky a dostal se do vedení. Pardubice ovšem dokázaly v závěru druhé periody dvěma rychlými brankami vyrovnat stav zápasu. Třetí perioda patřila Dynamu, které vstřelilo dvě branky a bere si z dnešního zápasu všechny tři body.

59:30

Celá ČSOB Pojišťovna ARENA tleská vestoje svému týmu.

59:00

V závěru zápasu se Chomutov držel několik sekund v útočném pásmu, ale následně se hra přesunula do středního pásma.

58:19

Petr Čáslava nahodil kotouč na chomutovskou branku a Štěpán Lukeš jen se štěstím puk vyrazil svým levým betonem.

58:12

Zřejmě je definitivně rozhodnuto o vítězi dnešního zápasu. Další zákrok si připsal hostující brankář Štěpán Lukeš.

56:37

56:37 Jan MANDÁT - 5:3

56:37

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí se prosazují ve vlastním oslabení! Dva na jednoho ujel Jordann Perret s JANEM MANDÁTEM. První jmenovaný vystřelil pouze do betonu brankáře Štěpána Lukeše, od kterého se kotouč odrazil přímo na hokejku Mandáta, který dopravil kotouč do sítě – 5:3! Asistence: Jordann Perret

56:15

Alespoň do středního pásma se podařilo Dynamu vyhodit.

56:03

Ronald Knot tentokrát dostal větší prostor než obvykle a poslal přímou střelu na branku Ondřeje Kacetla. Pardubický brankář však puk zachytil do výstroje. Vhazovat se bude po jeho levici.

55:30

I tentokrát se nepovedlo Ivanu Humlovi udržet kotouč na hokejce a domácí znovu vyhazují.

55:02

Nepříjemně byl sražen k ledu Patrik Poulíček, který v doprovodu pardubického maséra odjel po svých na pardubickou střídačku. Pokračuje početní výhodu Pirátů.

55:02

Dnešní utkání sleduje 7085 diváků.

54:47

Znovu se nám povedlo vyhodit kotouč přes všechny tři čáry. Následně Piráti zakládají další útok.

54:42

Momentálně nás čeká komerční přestávka. Do konce přesilové hry Chomutova zbývá ještě dvě minuty a devět vteřin.

54:35

Antonín Dušek dokázal parádně přečíst přihrávku chomutovských a srazil ji do rohu kluziště. O pár sekund později následovala střela hostů, ovšem ta zamířila pouze do ochranné sítě.

5:3

Branky a nahrávky: 15. Wishart (Bubela, Dušek), 40. Treille (Dušek, Bubela), 40. Wishart (T. Svoboda, Trončinský), 44. Dušek (Bubela, Budík), 57. Mandát (Perret) – 21. Huml (Marjamäki, Tomica), 26. V. Růžička (J. Stránský), 30. V. Růžička (Štich, Duda)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Wishart, Hrabal, Budík, Miromanov, Čáslava, Holland – Vondráček, Bubela, Rolinek (C) – Treille (A), Marosz, Kusý – P. Sýkora (A), Poulíček, Perret – Mandát, Dušek, T. Svoboda.

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Stezka) – Jank, Mrázek, Štich, Knot, Dietz, Valach, Blaha – Sklenář, V. Růžička (A), Duda – Tomica (C), Huml (A), Marjamäki – Koblasa, Klhůfek, Skokan – A. Dlouhý, Vantuch, J. Stránský.

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Kis, Lhotský