Tipsport extraliga

HC Sparta Praha – Berani Zlín

1:5

konec (0:1, 1:2, 0:2)

07.10.2018, 15:00 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • 8. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.54 5.0 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, s přáním příjemného zbytku večera se s vámi loučím. Na počtenou! (17:40:18)
V O2 areně je dobojováno, Zlínu se povedlo zaskočit domácí Spartu a připisuje si tak na své konto velmi cenné tři body. Většina utkání byla vyrovnaná, Berani však lépe využívali své šance a právě díky tomu se dnes z Prahy vrací s vítězstvím.

59:58

Sudí tresty rozdali následovně: Michal Poletín (ZLN) dostává 2+2 minuty za hrubost, stejný trest si odnáší i Zach Sill (SPA). Jiří Černoch pak za stejný prohřešek dostává 5 minut a osobní trest do konce utkání.

59:58

Nosítka nakonec nebyly potřeba, hráč opustil led v doprovodu dvou spoluhráčů. Pravděpodobně se jedná o Daniela Gazdu, jistý si ale nejsem.

59:58

Emoce tečou proudem! Dvě sekundy před koncem se před zlínskou brankou odehrála bitka mezi Černochem a jedním z hostů, pro kterého přijeli na led zdravotníci s nosítky.

59:07

Petr Vrána zůstal po souboji ležet před hostující klecí, po chvilce se sám zvedl a v předklonu odjel na střídačku. Snad bude v pořádku.

58:58

Říčkova prudká rána skončila na hrudníku Sedláčka, který na dnešním vítězství svého celku nese nemalý podíl. Zneškodnil bez jedné rovných třicet střel.

58:19

A další. Berani si berou oddechový čas, do konce základní hrací doby zbývá přibližně minuta a půl.

57:59

Další zakázané uvolnění, tentokrát zlínské. Dvě minuty před koncem utkání se tak bude vhazovat po levé ruce Jakuba Sedláčka.

56:49

Kubiš se pokusil poslat kotouč mezi betony připraveného Honzíka, který si na své konto připsal další úspěšný zákrok.

Dnešní utkání sleduje 6 778 diváků.

55:47

Ondráček projel do pásma a nahodil kotouč za domácí svatyni, zlínští odjeli střídat. Pryž si tak pro sebe přivlastnili Pražané, kteří zamířili dopředu.

54:13

Sparťané stále nic nevzdávají a snaží se protlačit před Sedláčka, jenže pevná obrana hostujícího celku je nechce pustit moc daleko za modrou.

52:40

Obrovskou šanci snížit měl teď Říčka, který ale přestřelil obrovský prázdný prostor ve zlínské svatyni! Velká škoda pro domácí.

52:03

Sparta toho zatím v její první přesilovce v dnešním utkání moc nepřevedla, Beranům se už podařilo jednou vyhodit. Uvidíme, co přinesou následující chvíle.

1:5

Branky a nahrávky: 24. Beran (P. Vrána) – 20. Fryšara (E. Kulda), 23. Popelka, 40. Poletín (Fryšara, Valenta), 46. J. Ondráček (Šlahař, Freibergs), 50. Herman (Fryšara, Freibergs)

HC Sparta Praha: Machovský (51. Honzík) – Gregorc, Košťálek, Blain, Tomáš Dvořák, Kalina, Delisle – Říčka, P. Vrána (C), Kudrna – Buchtele, Klimek, Jarůšek – Kumstát, Pech (A), Forman – Smejkal, Sill, Černoch – Beran.

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Řezníček, Žižka (C), Gazda, Nosek (A), Valenta, Ferenc – Kubiš (A), Fořt, E. Kulda – Šlahař, Herman, J. Ondráček – Poletín, Fryšara, Karafiát – Werbik, P. Sedláček, Popelka.

Rozhodčí: Lacina, Pražák – Brejcha, Klouček.

Diváci: 6 778

14:05 SPA 2 Košťálek, krosček
16:51 SPA 2+10 Košťálek, vražení na hrazení, odpyká Beran
19:52 ZLN 0:1 Fryšara (E. Kulda)
22:46 ZLN 0:2 Popelka