06.10.2018, 18:00 • 8. kolo • Daniel Lhotský

Tipsport: 2.57 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:13:03)

60:51

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Kopřivnice rozhoduje v prodloužení. S lehkou střelou JAKUBA MACHA z otočky si Holík nedokázal poradit.

60:01

Zápas se bude muset rozhodnout v prodloužení, nebo v nájezdech. Medvědi sice vstřelili v jedné minutě dva góly a vedli, Kopřivnice ale dokázala zareagovat a vyrovnat na 3:3.

60:00

59:43

59:03

Medvědi hrají v pěti, čeká je přibližně 40 sekund přesilovky.

57:43

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Stříž – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:03

Velmi zvláštní vyloučení, rozhodčí odpískává sice oprávněně, avšak velmi pozdě. Port – 2 minuty za podrážení.

56:29

Zakázané uvolnění, vhazovat se bude u Holíkovy klece.

55:56

Kopřivnice je v posledních minutách naprosto bezbranná, z pásma se kvůli zakázanému uvolnění hosté nedostanou ani nyní.

54:05

Medvědi tlačí na Kopřivnici, Fendrich zatím sprše střel odolává.

52:56

Martin Vysloužil si mohl připsat hattrick. Perfektní bekhendovou kličku na poslední chvíli překazil lapačkou Fendrich.

51:18

Mach se protlačil přes domácí obranu až k Holíkovi, gólman Medvědů pohotově zasáhl hokejkou a puk vyrazil.

50:21

Zakázané uvolnění Kopřivnice.

49:19

Kopřivnice vyrovnává v přesilovce. MICHAL KRUTIL nejprve trefil tyč, poté s k němu puk odrazil a útočník hostů bez problémů skóroval.

48:48

Domácí zatím zvládají oslabení skvěle od vhazování nepustili své soupeře do svého obranného pásma.

48:42

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kohút – 2 min., nedovolené bránění).

47:52

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
Medvědi otáčí vývoj a poprvé v zápase vedou. Ležícího gólmana ve zmatcích u brány překonává FILIP KASALÝ.

3:4

Branky a nahrávky: 39. Vysloužil (Martin, Kadlec), 48. Vysloužil (Kadlec, Vrátný), 48. Kasalý (Hadrava) – 27. Hrubý (Suchý, Fojtík), 36. Gebauer (Pagáč, Ficek), 50. Krutil (Sluštík), 61. Mach

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Vrátný, Kohút, Port, Pospíchal, Slabý, Kasalý D. – Hadrava Martin, Heinrich, Kaminsky, Vysloužil, Votápek, Siřiště, Šulák, Kasalý F., Hadrava Marek, Kadlec

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Fojtík – Hrubý, Pargáč, Korec, Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Raška, Kofroň, Gola, Sluštík

Rozhodčí: Reich – Horký, Roupec

00:28 KOP 2 Gebauer, podrážení
03:18 KOP 2 Suchý, podrážení
07:31 PEL 2 Heinrich, zdržování hry / zašlapování puku
14:04 KOP 2 Gola, nedovolené bránění
16:23 PEL 2 Hadrava, vysoká hůl