konec (1:0, 1:0, 1:0)

06.10.2018, 16:00 • Megasport Arena • Adam Dořák

Tipsport: 2.0 3.9 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Adam Polášek (Nižněkamsk) – 1 střela na branku, čas na ledě 20:27.
Andrej Nestrašil (Nižněkamsk) – 3 střely na branku, dva hity, čas na ledě 19:40. (18:27:07)

Střely na branku po třetí třetině: 11:8.
Dynamo tedy po pěti prohrách a nepříliš dobrých výsledcích konečně boduje za dva body. Dnes bylo lepším celkem a využilo šance, které dostali. Hosté se snažili, ale proti urputně bránícími Dynamu se horko těžko prosazovali. Celkově však hra nebyla příliš pohledná pro oko diváka.

59:15

Hra se již dohrává. Hosté v pěti s brankářem v brance a ví, že dnes na body nedosáhnou.

58:32

58:32 Miks INDRAŠIS - 3:0

58:32

Dynamo právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto. MIKS INDRAŠIS opět získal puk ve středním pásmu a již to nebyl následně problém poslat puk do odkryté branky. Asistence: Miika Koivisto.

58:13

Další úspěšné vyhození Dynama a tlak Nižněkamsku zatím nepřichází.

57:52

Dynamo vyhazuje puk, který míří mimo prázdnou branku.

57:40

Po oddechovém času to již zkouší hosté v šesti hráčích v poli.

57:33

Oddechový čas pro hosty.

56:28

Andrej Alexejev dostával přihrávku na levou stranu a mohl zakončovat do polo odkryté branky. Nakonec jej přihrávka minula. Velká šance Dynama rozhodnout zápas.

55:50

Dynamo už pouze nahazuje puky do pásma soupeře a ihned zahajuje forčekink.

55:26

A zase se nám ke konci třetiny hra hodně kouskuje, nyní pravděpodobně ofsajd domácích a vhazování ve středním pásmu.

55:00

Přesně pět minut nám zbývá konce základní části hry. Nejvyšší čas pro hosty, aby zapnuli zbytek svých sil a snažili se o dramatickou koncovku tohoto, dnes nepříliš atraktivního duelu.

54:04

Hosté se snaží, ale mají problémy s velmi dobrým napadáním svého soupeře, který skutečně nedává svému soupeři ani trochu prostoru.

53:45

Komerční pauza a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se Nižněkamsk měl dostávat do nějakého závěrečného tlaku.

52:18

Po krátké periodě, kdy se hostům podařilo dostat a podržet puk v útočné třetině se Dynamo osvobozuje a vyváží puk. Následně jej přenechává soupeři v jeho obranném pásmu.

3:0

Branky a nahrávky: 18. Indrašis (I. Nikulin, Alexejev), 31. Kagarlickij (Šipačov), 59. Indrašis (Koivisto)

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, Pribylskij, J. Zajcev, Menšikov – Kagarlickij, Tarasov, Šipačov – Alexejev, Zackrisson, Indrašis – Igumnov, Brjukvin, V. Kuljomin – Muranov, Petunin, Pankratov – Zlobin.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (Korotajev) – Semjonov, Volgin, Šaripzjanov, Bryncev, Timašov, Ogurcov, Polášek, An. Sergejev – Šafigullin, Arkalov, Jakimov – Chajrullin, Šiksatdarov, P. Kulikov – Padakin, Ruohomaa, Puustinen – Jo. Nättinen, Nestrašil, Avcin.

Rozhodčí: A. Vasiljev, S. Gusev – K. Gordenko, A. Susujev

06:08 DMS 2 V. Kuljomin, podrážení
10:37 NIZ 2 Padakin, držení
14:58 DMS 2 Bočarov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
17:40 DMS 1:0 Indrašis (I. Nikulin, Alexejev)
29:35 NIZ 2 Chajrullin, sekání