Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – Mountfield HK

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0 - N 0:0 - 0:1)

06.10.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina Střed • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Extra bod nakonec bere Mountfield HK, který vyhrál nájezdy 2:1, když se v první sérii trefil Beneš a ve čtvrté sérii rozhodl Lukáš Pajer. Za Jihlavu se naopak prosadil ve druhé sérii Pavelec, na kterého spoluhráči nenavázali. To podstatnější – tři body – ale zůstává na Vysočině, když ve 13. minutě v oslabení rozhodl zápas Šimon Zdarsa a hosté ani jednou během 60 minut nepřekonali výborného Filipa Maláče. (17:40:41)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
Rozhodující nájezd zaznamenal ve čtvrté sérii LUKÁŠ PAJER, když rozhýbal Maláče a poslal puk do volné části branky.

5. série 1:2

Davidu Polodnovi při zakončení sjel puk z hole, jinak by ho asi zasunul k tyči – 1:2.

4. série 1:2

Lukáš Pajer také krásně rozhýbal Maláče a poté zavěsil do volné části branky – 1:2.

4. série 1:1

Jonáš Jungwirth zkusil blafák, ale Tichý mu hokejkou vypíchl puk – 1:1.

3. série 1:1

Nejproduktivnější hráč této extraligové skupiny Šimon Marha nepřekvapil "Malageho" střelou mezi betony – 1:1.

Tomáš Pigl se dnes v zápase juniorky trefil dvakrát, jeho bratr Martin gól z nájezdu nedává, Tichý vyráží jeho pokus pod horní tyč – 1:1.

2. série 1:1

Maláč už je zase ve formě, Matyáši Budinovi vyrazil holí střelu k levé tyči – 1:1.

Daniel Pavelec krásně zamíchal s pukem a poslal ho pod víko – 1:1.

1. série 0:1

Matěj Beneš odčaroval blafákem kouzlo Maláče – 0:1.

1. série 0:0

Marek Chvátal nedokázal najít mezeru mezi Tichého betony – 0:0.
Nájezdy začne tým domácích.

Samostatné nájezdy začínají.
Po krátké úpravě ledu budou následovat samostatné nájezdy.

Konec prodloužení.

64:36

V souboji Broža – Marha byl nakonec i s troškou štěstí úspěšnější druhý jmenovaný, ale Maláče nepřekonal ani střelou z dálky, ani dorážkou z předbrankového prostoru.

63:54

Jungwirth periferně viděl, že mu před branku najíždí spoluhráč, tak puk poslal z levé strany k Tichému, jenž ho hokejkou vypíchl.