konec (2:0)

27.09.2018, 18:45 • Stadión FK Viktoria Žižkov (Praha) • Ondřej Klos

Tipsport: 1.25 6.12 10.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:38:51)
Sledovali jsme utkání mezi Slávií Praha a Gintrou, který končí jasným vítězstvím domácích 4:0. Celkově vyhráli toto utkání 7:0 a jednoznačně postoupili do další fáze. Hattrickem se dnes předvedla skvělá Kožárová, která vstřelila dvě branky z dorážky a jednu z penalty. Poslední branku vstřelila střídající Herndronová, která byla na hřišti pouze čtyři minuty a hned se radovala z branky.

90+3

90+2

Bartovičová parádně zasáhla před rozběhnutou Alekperovou.

90+1

Svvítková vystřelila, jenže její pokus chytá Kasalyteová.

90

Rozhodčí Bradyová se rozhodla, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88

Gintra sice vybojovala míč, jenže poté ho opět rychle ztratila.

87

Zápas se dohrává. Proffittová drží míč kolem půlicí čáry, kde kombinuje se svými kamarádkami.

86

Velickaiteová pokusila vypálil z hranice vápna, jenže pokus blokuje bezchybná Pincová.

85

Střídání v týmu Gintra Universitetas: ze hřiště odchází Cleopfilová, přichází Zizyteová.

84

A ani patnáctý pokus od rohového praporku nekončí radostí. To jim ale moc nevadí, protože v pohodě vedou 3:0.

83

Šestnáctý rohový kop pro domácí Slávii Praha, která nadále dominuje.

82

Crossonová vystřelila z pokutového území, jenže její pokus v pohodě kryje Votíková, která bez problémů drží čisté konto.

81

Do ofsajdového postavení se dostala hostující Cleopfilová.

80

Posledních deset minut základní hrací doby a Slávie vede celkově 7:0 a v tomto dvojzápase svého soupeře totálně zničila.

79

K zakončení se dostala Divišová, jenže její pokus jde metr od pravé tyče Gintry.

78

Standardní situace pro Slavii blízko rohového praporku.

77

Zápas se již pouze dohrává. Uvidíme, zda stojící obrana hostů dostane ještě nějakou branku.

76

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází M. Dubcová, přichází Jarchovská.

75

Střídání v týmu Gintra Universitetas: ze hřiště odchází Karasiovaiteová, přichází Mikutaiteová.

74

Hostující trenér bude podruhé v utkání střídat.

73

Slavia právě vstřelila branku!
Autorem branky je ASHLEY HERNDONOVÁ, která využila pěknou přihrávku Divišové a přesnou střelou střílí po čtyřech minutách na hřišti svou první branku a čtvrtou pro Slávii.

73

73. HERNDONOVÁ - 4:0

72

Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočila hostující Bahamová.

71

Další roh pro domácí hráčky.

70

Posledních dvacet minut utkání a domácí Slávistky kontrolují průběh utkání.

69

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Kožárová, přichází Herndonová.

68

68. Tereza KOŽÁROVÁ - 3:0

68

Autorem branky je TEREZA KOŽÁROVÁ, který umisťuje míč přesně k pravé tyči. Kasalyteová skákala na druhou stranu. Kožárová střílí svoji třetí branku v utkání a připisuje si ceněný hattrick!

67

Byla nařízena penalta po faulu Freitasové na Svítkovou!

66

Slávistky zmáčkly svého soupeře, jenže ten zatím v druhém poločase neinkasovaly.

65

K hlavičkovému zakončení se dostala Freitasová, jenže její pokus byl spíš exhibiční. Votíková naprosto bez problémů chytá.

64

Roh se bude opakovat, protože Gudčenková dobře bránila nebezpečnou Kožárovou.

63

Slávistky budou mít další rohový kop.

62

Nepřesná přihrávka Alekperové končí v zámezí. Votíková bude odkopávat od brány.

61

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází K. Dubcová, přichází Pěníčková.

60

Po hodině hry vedou domácí hráčky 2:0. Celkově 5:0 a o postupujícím již dávno není pochyb.

59

Ale i domácí hráčky už nejsou tak suverénní a také dělají jednu chybu za druhou.

58

Gintra byla pod velký tlakem a logicky přichází o balon.

57

K střele se dostala Svítková, jenže její rána spíš připomínala přihrávku.

56

Střídání v týmu Gintra Universitetas: ze hřiště odchází Bahamová, přichází Velickaiteová.

55

Hra je v druhém poločase hodně nezáživná. Hostující trenér bude poprvé v tomto utkání střídat.

54

Freitasová ovšem nepřesně hledala Cleopfilovou. Zmar Universitetas se prohlubuje.

53

Gintra kombinuje na své útočné polovině.

52

K zakončení se dostala Proffittová, jenže její pokus jde mimo bránu Gintry.

51

Gudčenková se hnala po levé postranní čáře, kde ji zastavila Bartovičová.

50

Ani ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočila hostující Neverdauskaiteová.

49

Domácí hráčky budou kopat další rohový kop. V tomto zápase již osmý.

48

Bartoňová se drze dostala přes Karasiovaiteovou- Cestu ji poté zastavila Smedaová.

47

K zakončení se dostala Svítková, jenže její pokus chytá brankářka Kaselyteová.

46

Slávistky rozehrály druhý poločas opět aktivně.

46

Sledovali jsme první poločas mezi Slávií Praha a Gintrou, který končí jasným vítězstvím domácích hráček 2:0 po dvou dorážkách Terezy Kožárové. Domácí hráčky dominují a již jistě postoupili do další fáze. Gintra bude chtít vstřelit alespoň jednu branku, jenže to bude pro ně téměř nadlidský úkol. Ve sportu je ale vše možné a tak se můžeme těšit na druhou část utkání.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45+1

Rozhodčí Bradyová se rozhodla, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

45

Obrovská šance domácí Slávie! Do brejku se hnala autorka dvou branek Kožárová. Už si chystala míč k zakončení, jenže pak se parádně vrátila Gaileviciuteová, který posílá míč na roh.

44

Žlutou kartu dostává Proffittová (SK Slavia Praha).

43

Další roh pro domácí hráčky, které opět zatlačily své soupeřky z Litvy.

42

41

Kožárová se v pokutovém území dostala k zakončení, jenže Neverdauskaiteová blokovala míč na další roh.

40

Posledních pět minut prvního poločasu a Slávistky si užívají toto dvojutkání.

39

Alekperová si na polovině hřiště pomohla nedovoleným zákrokem. Cleopfilová se hodně divila.

38

Crossonová nevěděla kam přihrát, a tak nakonec došel míč až k hostující brankářce.

37

Universitetas kombinuje na své útočné polovině a alespoň takhle vyrovnává toto jednoznačné utkání.

36

Svítkové centr letí mimo povolené území.

35

Freitasové pokus letí mimo hřiště. Barbora Votíková bude odkopávat od brány.

34

Gintra bude rozehrávat velice nebezpečnou standardní situaci kolem pokutového území Votíkové.

33

Bartovičová tragicky zkazila rozehrávku. U míče je hostující Gaileviciuteová.

32

Proffittová našla obránkyni Sjomanovou, jenže její zakončení skončilo daleko od brány Kaselyteové.

31

Divišová pláchla kolem levé postranní čáry. Gudčenková ji musela faulovat, jinak by hrozila třetí branka domácích hráček.

30

Po úvodní půlhodince vedou hráčky Prahy 2:0. Celkově tedy 5:0 a o postupujícím je již rozhodnuto. Slávistky si utkání jen užijí.

29

29. Tereza KOŽÁROVÁ - 2:0

29

Autorem branky je TEREZA KOŽÁROVÁ, která opět stála na dobrém místě stejně jako Krmenčík z Plzně! Přihrávku od Dubcové přesně usměrnila za záda Kaselyteové.

28

Do ofsajdového postavení se dostala domácí Michaela Dubcová.

27

Na stadion v Žižkově sice přišlo jen pár fanoušků, jenže ti jsou hodně slyšet svými pokřiky a hláškami.

26

Ani tato standardní situace nepřinesla kýženou branku pro Universitetas.

25

Američanka Crossonová obehrála Divišovou. Chtěla centrovat, jenže Bartoňová blokuje míč na další roh.

24

Hra je v posledních sekundách hodně neuspořádaná. Oba celky chybují i při lehkých přihrávkách.

23

Litevský útok byl hodně nepovedený. Votíková si alespoň takhle sáhne na balon.

22

Nepřesný centr Bartoňové končí v autu. Kasalyteová bude hledal dlouhým kopem Cleopfilovou.

21

Slávie vytvořila mírný nápor. Gintra se zuby nehty brání, druhá branka v utkání by určitě ukončila jejich snažení o bájném obratu.

20

Divišová vybojovala třetí rohový kop pro české fotbalistky.

19

Gintra lehce vyrovnala hru tím, že už podniká ofenzivní výlety k Votíkové, která se zatím musí hodně nudit.

18

Celou akci zabrzdila Bartoňová, která faulovala před půlicí čarou Freitasovou.

17

Roh Gintry byl bez problému ubráněn a slávistky mohou opět zaútočit.

16

Gintra se poprvé dostala k bráně Votíkové. Smedaová vystřelila na ose hřiště, jenže její pokus blokuje na rohový kop Pincová.

15

Gucčenková si tentokrát dokázala poradit se silnou Kožárovou, která je dnes aktivní jak včelka při sběru nektaru.

14

Další velká šance Slávie! K. Dubcová přihrála na svoji sestru. Ta střílenou přihrávku hledala Kožárovou, která pustila balon, který míjí pravou tyč asi o půl metru!

13

Nepřesnou přihrávko use prezentovala Proffittová. Kaselyteová bude odkopávat od brány.

12

K. Dubcová vystřelila na hranici pokutového území, jenže její pokus lapí brankářka Kaselyteová.

11

Útočným faulem se prezentovala domácí Svítková, která poslala na zem Smedaovou.

10

Po úvodní desetiminutovce je stav příznivý pro domácí Slávistky. Celkově vedou 4:0 a jejich sen o postupu je čím dál tím víc reálnější.

9

Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočila hostující Gaileviciuteová.

8

První rohový kop pro domácí hráčky, které zatím drtí svého soka, který ještě snad ani nebyl na své útočné polovině.

7

Dubcová našla záložnici Divíšovou, jejíž zakončení břichem končí mimo bránu litevského mužstva, který je v nepříjemném postavení.

6

Tereza Kožárová je k nezastavení. Z dalšího útoku vytěžila volný přímý kop. Navíc žlutou kartu dostala Neverdauskaiteová.

5

Velká šance Slavie! Kožárová umístila míč přesně pod horní tyč. Kaselyteová ovšem předvedla parádní zákrok a míč vyráží na horní tyč!

4

Domácí hráčky budou zahrávat volný přímý kop zhruba z dvaceti metrů. K míči se postavila autorka první branky, tedy Kožárová.

3

Slávistky jsou nadále aktivnější a chtějí si toto utkání užít. Jen velký krach by znamenal vypadnutí českého týmu v ženské Lize mistrů.

2

2. Tereza KOŽÁROVÁ - 1:0

2

Autorem branky je TEREZA KOŽÁROVÁ, která si krásně naskočila na krásný centr Divišové, která si pohrála s celou obranou litevského celku. České fotbalistky jsou do rychlého vedení.

1

Slavie rozehrála první poločas. Ta oblékla klasické sešívané barvy, Gintra sytě žluté dresy.

1

SK Slavia Praha: Votíková- Sjoman, Pincová, Bartoviová, Bartpňová- Dubcová, M, Dubcová K., Proffittová, Svítková, Divišová- Kožárová
Náhradníci: Lukášová- Dědinová, Herndonová, Jarchovská, Pěníčková, Sedláčková, Veselá

Gintra Universitetas: Kasalyteová- Karasiovaiteová, Gaileviciuteová, Neverdauskaiteová, Gudčenková- Crossonová, Smedaová, Alekporová, Freitasová, Bahamová- Cleopfilová
Náhradníci: Savickaiteová- Fileková, Mikutaiteová, Toropovaiteová, Velickaiteová, Zizyteová

Rozhodčí: Brady P. (Irl).
V prvním kole vyřazovací fáze hrála Gintra Universitetas doma. První poločas skončil bezbrankovou remízou, žlutou kartu zaznamenala pouze Bartovičová. Ovšem v druhém poločase předvedla pražská Slávia parádní výkon. Jako první se v 63.minutě prosadila Dubcová, na kterou navázala v 79.minutě Szewieczková. Když už to vypadalo na výhru 0:2, tak se v 88.minutě prosadila Dubcová a ukončila tak stav utkání na 0:3. Slávistky mají fantastickou pozici a jen velké zaváhání jim neumožní postoupit do dalšího kola.
Hezký den u sledování ženské Ligy mistrů! V odvetném kole se představí domácí Slavia Praha, která vyzve Gintru Universitetas. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

4:0

konec (2:0)

Branky: 2. Kožárová, 29. Kožárová, 68. Kožárová, 73. Herndonová

Karty:   44. Proffittová (SLA) – 6. Neverdauskaiteová (GIN)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 13:1. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:12.

SK Slavia Praha: Votíková- Sjomanová, Pincová, Bartoviová, Bartpňová- Dubcová M. (76. Mikutaiteová), Dubcová K (61. Pěníčková)., Proffittová, Svítková, Divišová- Kožárová (69. Herndonová)

Gintra Universitetas: Kasalyteová- Karasiovaiteová (75. Mikutaiteová), Gaileviciuteová, Neverdauskaiteová, Gudčenková- Crossonová, Smedaová, Alekporová, Freitasová, Bahamová (56. Velickaiteová)- Cleopfilová (85. Zizyteová)

Rozhodčí: Bradyová P. (Irl)

První zápas: Gintra - Slavia 0:3