Extraliga dorostu

BK Havlíčkův Brod – HC Dynamo Pardubice

1:6

konec (0:4, 1:1, 0:1 - N 1:0)

27.09.2018, 15:45 • Zimní stadion Kotlina • Skupina Střed • Milan Sochor (@minusochor)

V základní hrací době dominovali hosté, nadstavba se všem hraje od nuly a může dopadnout jakkoliv. To dnes potvrdili dorostenci Havlíčkova Brodu, kteří se prosadili v prodloužení, a do tabulky si tak připíší alespoň jeden bod. (17:55:18)

64:06

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí po debaklu v základní hrací době berou alespoň bonusový bod z nadstavby! Max Kutlvašr vyslal do úniku ADAMA RAUŠE, jenž překonal hostujícího brankáře bekhendovým blafákem! Asistence: Max Kutlvašr.

63:28

Role se otočily oproti začátku prodloužení. Puk mají ve své moci dorostenci Pardubic, bruslí s nim ale převážně ve svém pásmu a snaží se najít cestu před bránu Daniela Krále.

62:48

František Formánek procedil puk mezi Královy betony, havlíčkobrodský brankář se ale otočil tak, aby puk z jeho výstroje vyklouzl mimo tři tyče.

62:09

Vladislav Juřica spěchal za volným kotoučem v pásmu Pardubic, k tomu měl ale blíž Adam Ševčík, který vyjel daleko z brány, aby mohl rozehrát.

61:22

Na kotouči se drží domácí, ti s ním ale kombinují ve středním nebo vlastním pásmu, za útočnou modrou čáru se nedokázali dostat.

60:33

František Formánek odebral ve středním pásmu kotouč Ondřeji Besmákovi, najel s ním do útočného pásma, zakončit ale nedokázal.

60:01

Dynamo přidalo v poslední třetině ještě jednu branku a do tabulky si připíše tři body za jednoznačné vítězství. Teď bude prodloužením pokračovat nadstavba o čtvrtý bod.

59:54

Domácí se v útočném pásmu neudrželi a na druhou stranu vystartoval Adam Paleček. Najel si do pravého kruhu, odkud ale Daniela Krále nepokořil.

58:39

Jan Matuška zachytil špatnou rozehrávku Jana Kuchty a bruslí si chtěl puk přikopnout před brankoviště, tam se ale stačil vrátit havlíčkobrodský obránce a svoji chybu napravil.

57:02

Filip Dymák zachytil hostující rozehrávku na pravém kruhu, navedl si kotouč na osu hřiště a z úrovně vrcholku kruhů vypálil, Adam Ševčík měl s jeho zápěstním pokusem menší problémy.

55:48

Na puku se drží ve vlastní třetině hokejisté Pardubic, kterým se ale nedaří rozehrát do středního pásma. Bruslaři napadají vysoko a soupeřovy přihrávky zachytávají ještě před modrou čarou.

54:51

Daniel Král vychytal soupeřův bekhendový pokus z blízkosti brankoviště a na opačnou stranu hřiště se vydal Tadeáš Holenda. Jeho střelu přes obránce chytil Adam Ševčík do lapačky.

53:17

Dynamo opět přečíslilo svého soupeře a František Formánek předložil pas Matěji Klozovi před prázdnou bránu. Ten puk do sítě sice dostal, jenže bruslí, a gól tak nemůže být uznán.

52:56

Bruslaři se dostali do šance. Matěj Kozlík obdržel přihrávku před brankoviště, kde na něj zívala odkrytý vršek brány, ten ale domácí útočník přestřelil.

52:17

Hra maličko ztratila tempo. Teď se ve středním pásmu otevřel prostor před Vladislavem Juřicou, jeho nahození od modré čáry ovšem Adam Ševčík chytil a okamžitě rozehrál.

1:6

Branky a nahrávky: 35. Kozlík (Dymák), 65. Rauš (Kutlvašr) – 2. Herčík (Novotný, Kloz), 12. Matuška (Novotný, Nekvinda), 16. Kloz (Formánek, Novotný), 18. Formánek (Herčík, Kloz), 34. Formánek (Herčík, Koudelka), 42. Kloz (Herčík, Vojtěch)

BK Havlíčkův Brod: Král (Kukeně) – Dvořák, Besmák, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr, Doležal – Dymák, Juřica (A), Matoušů, Rauš (C), Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, D. Krejčí, Prášek

HC Dynamo Pardubice: Ševčík (Škorpík) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček (A), Koudelka, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka

Rozhodčí: Filip Vrba – Radek Husák, Jiří Nechvátal

01:21 HBR 2 HL Kuchta, příliš mnoho hráčů
01:51 PCE 0:1 Herčík (Novotný, Kloz)
03:17 HBR 2 Dymák, podrážení
11:58 PCE 0:2 Matuška (Novotný, Nekvinda)
13:54 HBR 2 Holenda, hákování