27.09.2018, 16:00 • Arena Metallurg • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.9 4.1 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kdo očekával jasnou záležitost, ten musel být zaskočen. Magnitogorsk podceňované Dynamo sice porazil, potýkal se ale s velkými problémy. Moskevský klub vzdoroval až do prodloužení, díky čemuž si z venkovního kluziště odvezl svůj premiérový bod. (18:39:34)

62:13

62:13 Matt ELLISON - 6:5

62:13

Metallurg právě vstřelil branku!
Teprve teď je dobojováno! Wolski v kanadské spolupráci zpětnou přihrávkou nabil MATTU ELLISONOVI, který orazítkoval horní tyč! Akce ale naštěstí pro domácí tým pokračovala a Ellison se po několika vteřinách dostal ke střele, kterou svůj předchozí nezdar odčinil. Tuhá bitva tak končí vítězstvím Jandačova výběru.

61:42

Hra se přelévá tam a zpět. Toho využil Kagarlickij (Dynamo Moskva), avšak Košečkin byl připraven.

61:03

Obrovská šance také na druhé straně! Domácí postupovali v přečíslení dvou na jednoho, slibně vypadající situaci ale nevyřešili nejlépe.

60:18

Hned na začátku prodloužení mohl rozhodnout Koivisto (Dynamo Moskva)! Finský bek řítící se na Košečkina mířil mezi jeho betony, ty ovšem velmi rychle sklaply k sobě.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo. Při nevídaném skóre 5:5 se vše připravuje k pětiminutové nadstavbě.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Minutu před koncem to vypadá, že zápas směřuje do prodloužení. Ještě si ale raději počkejme.

57:25

Krušné chvíle domácí hráči přežili a teď jsou to právě oni, kdo se může soustředit na útok.

56:36

A málem se tak vážně stalo! Velice blízko ke skórování měl z bezprostřední blízkosti zakončující Indrašis (Dynamo Moskva), tomu však gólovou radost překazil Košečkin.

55:25

Tahle přesilovka může být klíčovým okamžikem duelu.

55:25

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., podrážení).

54:47

Brjukvin (Dynamo Moskva) to myslel dobře, jeho projektil však skrz obranu neprošel.

52:18

52:18 Vadim ŠIPAČOV - 5:5

52:18

Dynamo právě vstřelilo branku!
Radost z rozdílové trefy nevydržela domácím ani minutu. Duo Kagarlickij – Indrašis vyšachovalo defenzivu v čele s gólmanem, díky čemuž mohl VADIM ŠIPAČOV zakončovat do prázdné brány. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Miks Indrašis.

6:5

Branky a nahrávky: 4. Mozjakin (Jazkov), 13. Antipin (Ljubimov), 15. Wolski (Mozjakin, Ellison), 26. Ellison (Mozjakin, Wolski), 52. Mozjakin (Vereščagin), 63. Ellison – 12. Indrašis (Alexejev), 13. Tarasov (Kagarlickij, Šipačov), 21. Kagarlickij (Hietanen, Tarasov), 31. Šipačov (Kagarlickij), 53. Šipačov (Kagarlickij, Indrašis)

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (41. Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov (A), Matuškin, Zajcev – Wolski, Ellison, Pakarinen – Mozjakin (C), Jazkov, Rasmussen – Varfolomejev, Ljubimov, Čibisov – Několenko, Kaletnik, Timkin (A) – Dorofejev.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Koivisto, Hietanen (A), Pribylskij, I. Nikulin (C), D. Višněvskij, Volkov, J. Zajcev, Menšikov – Tarasov, Kagarlickij, Šipačov (A) – Zackrisson, Alexejev, Indrašis – Petunin, Mozer, Brjukvin – Pankratov, Mojsejev, Sidljarov.

Rozhodčí: Odinš, Spirin – Ivanov, Černyšov

03:35 MET 1:0 Mozjakin (Jazkov)
11:44 DMS 1:1 Indrašis (Alexejev)
12:36 DMS 1:2 Tarasov (Kagarlickij, Šipačov)
12:53 MET 2:2 Antipin (Ljubimov)
14:37 DMS 2 Indrašis, vysoká hůl
14:45 MET 3:2 Wolski (Mozjakin, Ellison)
20:22 DMS 3:3 Kagarlickij (Hietanen, Tarasov)