3:1
konec (0:1, 1:0, 2:0 - N 1:0)
27.09.2018, 17:00 • ZS Ivana Hlinky • Skupina A • Ondřej Mach (@OndMach)
HC Litvínov – HC Škoda Plzeň
3:1
konec (0:1, 1:0, 2:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 32. Bartoš (Baláž), 52. Berka, 60. Svoboda (Jindra), 63. Bartoš (Havlík) – 1. Eret (Šiller, Matiášek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Pejsar (Zajíček) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Havlík (A) – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš (C), Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (A), Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň:
Beran (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček, (A), Šilhán, Kremláček, Šiller, Malák – Ženíšek, Kvasnička, Reitspies, Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman (C).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Kokrment.
Diváci:
1. třetina | ||||
00:20 | LIM | 2 | Kovačič, sekání | |
00:40 | PLZ | 0:1 | Eret (Šiller, Matiášek) | |
09:55 | PLZ | 2 | Procházka, vysoká hůl | |
14:55 | LIM | 2 | Bártek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:30 | LIM | 2 | Havlík, podrážení | |
27:50 | LIM | 2 | Šarlinger, příliš mnoho hráčů | |
29:15 | PLZ | 2 | Malát, podrážení | |
31:19 | LIM | 1:1 | Bartoš (Baláž) | |
34:08 | LIM | 2 | Hasman, sekání | |
37:28 | LIM | 2 | Fišer, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:42 | LIM | 2 | Pejsar, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
44:58 | LIM | 2 | Havlík, podrážení | |
47:17 | LIM | 2 | Dufek, příliš mnoho hráčů | |
50:20 | PLZ | 2 | Houdek, nesportovní chování | |
50:20 | LIM | 2 | Fišer, vysoká hůl | |
51:48 | LIM | 2:1 | Berka | |
51:48 | PLZ | 2 | Matiášek, nesportovní chování | |
53:51 | PLZ | 2 | Matiášek, nedovolené bránění | |
56:23 | LIM | 2 | Berka, nebezpečná výstroj | |
59:50 | LIM | 3:1 | Svoboda (Jindra) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
62:20 | LIM | 4:1 | Bartoš (Havlík) | |
po prodl. |
Havlíčkův Brod – Pardubice 15:45 1:6
Jihlava – Žďár n/S 16:00 12:1
Kladno – Plzeň 16:00 2:3
HK MD Šumperk – Vsetín 16:15 3:4
Technika Brno – Warriors Brno 17:15 4:1
Mladá Boleslav – Tábor 17:30 3:5
Chomutov – Kobra 17:30 8:3
Sparta – HC Litvínov 17:30 1:2
Havířov – Zlín • po s.n. (1:2) 17:45 1:2
Č. Budějovice – Liberec 18:00 2:4
Třinec – Vítkovice 18:00 2:5
K. Vary – PZ Kladno 18:00 6:3
Slavia – Třemošná 18:00 7:3
Přerov – Olomouc 18:45 5:0
56:23
53:51
51:48
50:20
50:20
47:17
44:58
41:42
37:28
34:08
29:15
27:50
25:30
14:55
09:55
00:20