konec (0:0)

26.09.2018, 19:00 • Dacia Arena (Udine) • 6. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 3.97 3.41 2.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:55:57)
Sledovali jsme utkání mezi Udinese a Laziem Řím, který končí výhrou hostů 1:2. První poločas byl hodně nezáživný, jenže v druhém poločase se vše změnilo. Jako první se v 61.minutě prosadil obránce Acerbi. Na něho navázal 66.minutě Correa a vypadalo to na jednoznačnou záležitost, jenže v 80.minutě snížil Nuytinck. Posledních deset minut se hosté s vypětím všech sil a s pěti žlutými kartami v deseti minutách ubránili. Lazio se posouvá na druhé místo, Udinese zůstává sedmé.

90+6

90+5

Žlutou kartu dostává Tomas Strakoša (S. S. Lazio).

90+3

Lazio se brání ze všech sil a snaží se jakkoliv zastavit útoky domácího mužstva ze severu Itálie.

90+2

V posledních deseti minutách padlo šest žlutých karet. Neskutečné, co se stalo a Marescou, který před osmdesátou minutou rozdal pouze jednu žlutou kartu a to Luličovi.

90+1

Žlutou kartu dostává William Troost-Ekong (Udinese Calcio).

90

Rozhodčí Maresca se rozhodl, že nastaví šest minut nad rámec základní hrací doby.

89

Žlutou kartu dostává Riza Durmisi (S. S. Lazio).

88

Domácí trenér Velazquez posílá všechny své síly do útoku. Uvidíme, zda to bude stačit alespoň na remízu. Další žlutou kartu vidí Bastos.

87

Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Felipe Vizeu.

86

Žlutou kartu dostává Ignacio Pussetto (Udinese Calcio).

85

Žlutou kartu dostává Milan Badelj (S. S. Lazio).

84

Lazia tentokrát působí hodně nervózně. Sport nám ukazuje své kouzlo.

83

Velká šance domácích! K zakončení se dostal Łukasz Teodorczyk, jenže jeho střela skluzem míjí bránu bezmocného Strakoši.

82

Udine zbývá zhruba deset minut i s nastavením alespoň na vyrovnání. Uvidíme, jak se jim to podaří.

81

Žlutou kartu dostává Ciro Immobile (S. S. Lazio).

80

80. Bram NUYTINCK - 1:2

80

Udinese právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BRAM NUYTINCK, který zužitkoval pas De Paula a krásnými nůžkami překonává Strakošu. O náboj do poslední desetiminutovky tedy máme postaráno! Asistence: Rodrigo de Paul.