26.09.2018, 21:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia • 6. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.79 3.86 4.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:39)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:15.
Je konec. V dnešním zápase jsme se branky nedočkali a utkání tak skončilo 0:0.Úvod utkání byl aktivnější, když se v 9. minutě dostal do šance Emiliano Rigoni, ale to skončilo jen vedle levé tyče. O pět minut později zakončil Andrea Belotti, ale těsně minul pravou tyč. Poté měl až v nastaveném čase druhé půle šanci Alejandro Gómez, ale jeho ránu k levé tyči vyrazil Salvatore Sirigu.

90+5

90+5

Ovšem následný centr nic nepřinesl.

90+5

Poslední šance pro Atalantu, která získala rohový kop.

90+4

Andrea Masiello se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy.

90+3

Následný roh už nic nepřinesl, jelikož následné zakončení šlo pouze nad bránu.

90+2

90+2. Gómez dnešní zápas nerozhodl.

90+2

Alejandro Gómez se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus k levé tyči vyrazil Salvatore Sirigu na rohový kop!

90+2

Domácí hráč se sice dostal s míčem do vápna, ale následně jenom upadl.

90+1

Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90

Následná střela hostujícího hráče z přímého kopu nepřinesla nic vážnějšího, jelikož letěla pouze do zdi.

89

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Simone Zaza.