25.09.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Michal Raška

Tipsport: 1.83 3.83 3.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Andrej Šustr (ANA) 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:32
Richard Pánik (ARI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:02
1. Carter Rowney (ANA) 1+0
2. Sam Steel (ANA) 1+0
3. John Gibson (ANA) 29 zák., 2 góly
Je konec. Anaheim nakonec dokázal zvítězit v domácím prostředí nad Arizonou 4:2. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Rowney, ale o dvě minuty později srovnal Pánik. Následně jsme byli svědky pokusů na obou stranách, ale branka už v první třetině nepadla. Ve 31. minutě poslal domácí do vedení Steel a dvě minuty před koncem periody zvýšil náskok na dvě branky Fowler. A nakonec deset minut před koncem utkání se postaral o dramatický konec Brendan Perlini, ale V 58. minutě se prosadil Max Comtois, který rozhodl o vítězství domácích.

57:41

Staňte se fanoušky NHL.cz!

57:41

Anaheim právě vstřelil branku!
Autorem branky je MAX COMTOIS. Asistence: Isac Lundestrom.

49:42

Arizona právě vstřelila branku!
Autorem branky je BRENDAN PERLINI. Asistence: Alex Goligoski a Dylan Strome.

40:01

Další třetina začne přibližně v 05:57.
Druhá třetina je u konce a Anaheim se dostal do dvougólového vedení. Ve 31. minutě poslal domácí do vedení Steel a dvě minuty před koncem periody zvýšil náskok na dvě branky Fowler.

40:00

38:04

Domácí odskakují do dvoubrankového vedení dvě minuty před koncem druhé periody! Autorem branky je CAM FOWLER. Asistence: Andrew Cogliano a Kiefer Sherwood.

37:35

Coglianovo zakončení skončilo jen v moci Kuempera.

Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

36:17

Perliniho střela z blízky byla zablokována Comtoisem.

34:45

A opět se ke střele dostali hosté, ovšem tentokrát ránu Klimy z levé strany chytil Gibson.

33:30

Střela Kempeho bekhendem skončila jen v lapačce Gibsona.

32:15

Domácí chtějí přidat třetí branku, ale tentokrát skončila střela Montoura jen v moci Kuempera.

30:41

Anaheim jde podruhé v dnešním utkání do vedení! Autorem branky je SAM STEEL. Asistence: Joshua Mahura.

26:17

Ducks se nyní dostali do menšího tlaku, ovšem rána Terryho skončila opět v moci Kuempera.

25:36

O chvíli později vystřelil z pravé strany i Montour, ale Kuemper si byl opět jistý.

25:06

Max Comtois zkoušel překvapit brankáře, ale ani tentokrát se o druhou branku Anaheimu nejednalo.

23:58

Rána Russoa byla zblokována Getzlafem.

20:59

Perlini vypálil, ovšem jeho střelu chytil Gibson.

20:32

20:01

Další třetina začne přibližně v 05:03.
První třetina je u kocne a stav je zatím nerozhodný 1:1. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Rowney, ale o dvě minuty později srovnal Pánik. Následně jsme byli svědky pokusů na obou stranách, ale branka už nepadla.

20:00

19:16

Hjalmarssonova rána byla zblokována.

19:10

18:32

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Fasching – 2 min., vysoká hůl).

18:30

Murphy vypálil z levé strany vedle brány.

17:10

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Blandisi – 2 min., hákování).

16:56

Poté se Anaheim dostal do pásma soupeře a přišla střela Lundestroma a následně Montoura, ovšem s oběma pokusy si poradil Darcy Kuemper.

16:18

Domácí nyní zblokovali hned tři pokusy soupeře a Gibson nemusel zasahovat.a

15:12

Střela Rakella z levé strany letěla mezi tři tyče, ale Kuempera nepřekonala.

13:00

Hned dvě střely hostujících hráčů zamířily jen vedle domácí svatyně.

11:21

Hudson Fasching se dostal do zakončení z pravé strany, ale Gibsona nepřekonal.

10:35

Střela Capobianca byla zblokována Sherwoodem.

09:25

Hosté se dostali k pár střelám, ale až ta z hole Hjalmarssona letěla na bránu Gibsona, ovšem za jeho zády neskončila.

09:10

Následně ještě dorážel Klima, ale Johna Gibsona nepřekonal.

09:06

Kevin Klima vypálil zpoza modré čáry jen vedle brány.

07:28

Brandon Montour minul bránu a posléze vypálil Schenn, ovšem Kuemper byl připraven.

05:38

Fischer minul bránu z pravé kruhu.

05:12

Tentokrát se dostal hostující hráč Perlini ke střele, ale Gibson si s ní věděl rady.

04:51

Gibbonsova střela skončila jen v moci Kuempera.

04:16

Střela Cama Fowlera byla zblokována Crousem a neprošla tak na bránu Kuempereho.

03:50

Hosté využívají hned první přesilovou hru a srovnávají na 1:1! Autorem branky je RICHARD PÁNIK. Asistence: Hudson Fasching, Trevor Murphy.

03:22

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Pettersson – 2 min., hákování).

02:47

Rickard Rakell se dostal ke střele, ovšem minul hostující svatyni.

01:57

Domácí už po dvou minutách otevírají skóre dnešního utkání! Autorem branky je CARTER ROWNEY. Asistence: Andrej Šustr a Joseph Blandisi.

00:19

Šustr se dostal ke střele, kterou ovšem chytil Kuemper.

00:01

Arizona Coyotes: Miska (Kuemper) – Hjalmarsson, Murphy, Goligoski, Russo, Ljubuškin, Capobianco – Perlini, Hinostroza, Pánik, Strome, Fasching, Kempe, Fischer, Archibald, Klima, Crouse, Looke, Pederson

Rozhodčí: Trevor Hanson, Brad Meier – Ryan Galloway, Bevan Mills.

Arizona Coyotes:

Arizona se v minulém ročníku v Západní konferenci umístila až na posledním patnáctém místě se sedmdesáti body a skóre 208:256. V letní přípravě odehráli Coyotes čtyři zápasy. Nejprve Arizona prohrála ve Vegas 2:7. Posléze si ovšem dvakrát poradila s Los Angeles (4:2, 4:3). V posledním zápase se Coyotes poradili právě s dnešním soupeřem Anaheimem 6:1.
Anaheim Ducks:

Anaheim skončil v minulé sezóně v Západní konferenci na pátém místě se sto jedna body a skóre 235:216. V osmifinále se tak Ducks utkali se San Jose Sharks. Ovšem Anaheim si ani neškrtl a prohrál v sérii jasně 0:4. V letní přípravě odehráli Ducks už tři zápasy. Dvakrát se utkali se San Jose, ovšem dvakrát prohráli (1:4, 3:7). V posledním zápase zavítali na led dnešního soupeře Arizony, kde prohráli jasně 1:6.
V přípravném zápase se proti sobě utkají týmy Anaheim Ducks a Arizona Coyotes. Naposled se spolu tato mužstva utkala před dvěma dny v Gila River Aréně. V první třetině vstřelila Arizona jeden gól. Ve druhé periodě přidali Coyotes další tři branky a vedli už 4:0. Nakonec Arizona zvítězila jasně 6:1. Nyní se bude hrát v hale Honda Center v Anaheimu. Úvodní buly je naplánováno na 04:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:2

Branky a nahrávky: 2. Rowney (Šustr, Blandisi), 31. Steel (Mahura), 39. Fowler (Cogliano, Sherwood), 58. Comtois (Lundestrom) – 4. Pánik (Fasching, Murphy), 50. Perlini (Goligoski, Strome)

Anaheim Ducks: Coreau (Gibson) – Schenn, Fowler, Montour, Pettersson, Manson, Šustr, Mahura – Cogliano, Perry, Getzlaf, Gibbons, Rowney, Steel, Blandisi, Tropp, Lundestrom, Terry, Sherwood, Rakell, Comtois

Arizona Coyotes: Kuemper (Miska) – Hjalmarsson, Murphy, Goligoski, Russo, Ljubuškin, Capobianco – Perlini, Hinostroza, Pánik, Strome, Fasching, Kempe, Fischer, Archibald, Klima, Crouse, Looke, Pederson

Rozhodčí: Trevor Hanson, Brad Meier – Ryan Galloway, Bevan Mills

01:57 ANA 1:0 Rowney (Šustr, Blandisi)
03:22 ANA 2 Pettersson, hákování
03:50 ARI 1:1 Pánik (Fasching, Murphy)
17:10 ANA 2 Blandisi, hákování
18:32 ARI 2 Fasching, vysoká hůl