25.09.2018, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.84 3.83 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám poklidný úterní den. (05:20:41)
1. Roope Hintz (DAL) 1+1
2. Jamie Benn (DAL) 2+0
3. Esa Lindell (DAL) 1+1.
Střely na branku: 37 – 30 (14:11, 16:11, 7:8).
Je dobojováno! Minnesota přicestovala do Texasu bez svých největších opor a od desáté minuty až do samotného konce tahala za kratší konec provazu. Domácí náskok 1:0 a 3:1 Wild ještě dokázali vymazat, ovšem ve třetí třetině už nevymysleli žádnou odpověď na vítěznou trefu dvougólového Jamieho Benna. Po zásahu Comeaua na konečných 5:3 si hosté ještě vytvořili poměrně velký tlak, ale solidně chytajícího Antona Chudobina už překonat nedokázali.

59:23

Donedávna gólman Bostonu nepřipouští žádné drama! Znovu si na něm vylámal zuby Joel Eriksson Ek. A to hned dvakrát při dorážkách z hrany brankoviště.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:26

Několikátý dnešní blok pro Radulova, který k Chudobinovi nepustil Fehrovo zakončení z pravého křídla.

57:58

A ještě jedno zakázané uvolnění Stars. Po něm přichází na řadu oddechový čas pro hosty.

56:48

Wild se sice vrátili do útočného pásma, ale puk odevzdali Lindellovi. Ten z obrovské dálky také minul a zavinil icing, neboť jeho tým už byl v plném počtu.

56:40

Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:40

56:32

Tyler Pitlick chtěl trefit prázdnou branku střelou z vlastní obranné třetiny. Od gólu ho dělily jenom centimetry, protože puk doklouzal do tyče!

55:23

Po útoku během vlastního oslabení následoval rychlý brejk Minnesoty. Po dlouhé době si tak zachytal i Chudobin, jenž nejprve vyrazil pokus Coylea a pak i nebezpečnou dorážku Erikssona Eka!

55:12

Opět vynikající práce bývalého hráče Colorada Blakea Comeaua, který aktivním napadáním získal puk a dostal se ke střele, kterou nakonec zablokoval Eriksson Ek.

54:48

Dallas po buly v obranném pásmu rychle dostal puk do bezpečí. Návrat Wild ztroskotal na ofsajdu.

54:40

Bruce Boudreau nemá se svým týmem co ztratit, a tak místo odvolaného Dubnyka pouští na led šestého bruslaře do pole.

54:40

Menší komplikace pro domácí výběr. Joel Hanley nejprve zablokoval ránu Pateryna, ale pak až moc okatě držel Greenwaye, za což dostal menší trest.

5:3

Branky a nahrávky: 10. Hintz (Klingberg, Lindell), 22. Lindell (Hanley, Gurjanov), 24. Ja. Benn, 52. Ja. Benn (Radulov, Hintz), 54. Comeau – 13. Read (Foligno), 35. Eriksson Ek (Greenway, Fehr), 45. Rau

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Klingberg, Lindell, Heiskanen, Methot, Hanley, Heatherington – Radulov (A), Hintz, Ja. Benn (C) – Ničuškin, Spezza, Janmark – Pitlick, Faksa, Comeau (A) – Mersch, Dickinson, Gurjanov.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Prosser, Soucy, Pateryn (A), Seeler, Bartkowski, Murphy – Coyle, Eriksson Ek, Greenway – Read, Fehr, Foligno (A) – Brown, Henricks (A), Liambas – Rau, Anas, Kloos.

Rozhodčí: O´Rourke, L´Ecuyer – Cameron, Racicot

Diváci: 11 332

04:26 MNS 2 Foligno, hákování
09:31 DAL 1:0 Hintz (Klingberg, Lindell)
12:51 MNS 1:1 Read (Foligno)
19:44 MNS 2 Read, nedovolené bránění