Marko Daňo (WPG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:47
Střely na branku – 38:26 (11:6, 10:9, 17:10 – 0:1)
Zblokované střely – 13:16
Vyhraná vhazování – 31:27
Trestné minuty – 8:8
Hity – 8:28
Sledovali jsme zajímavé utkání, které se převracelo z jedné strany na druhou. Domácí vedli v 9. minutě 2:0, ale na začátku třetí třetiny naopak prohrávali už 2:4. V závěru však dokázali skóre vyrovnat a vynutit si prodloužení. Již po jeho 31 sekundách však vyrazil s pukem do rychlého kontru Nikolaj Ehlers a tvrdou střelou rozhodl o výhře Tryskáčů.

60:31

60:31 Nikolaj EHLERS - 4:5

60:31

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté vítězí! NIKOLAJ EHLERS v obranném pásmu zachytil přihrávku soupeře a spolu s Jackem Roslovicem vyrazili do přečíslení 2 na 1. Ehlers vše vyřešil sám a bombou z pravé strany propálil Smithe – 4:5. Bez asistence.

60:01

Ve třetí třetině hosté nejprve odskočili na rozdíl dvou branek, o což se postaral C.J. Suess a zdálo se, že by zápas mohli vyhrát. Flames se ale nevzdali a dokázali srovnat. V čase 54:25 je vrátil do hry Mike Giordano a o 79 sekund později potrestal chybu brankáře Brossoita v rozehrávce Morgan Klimchuk. Uvidíme tedy prodloužení.

60:00

59:51

Nikolaj Ehlers ještě prověřil Smithe ranou z levého kruhu. Domácí brankář vyráží.

59:24

Z pravé strany střílel Derek Ryan, Brossoit puk vyráží do rohu.

59:00

Poslední minuta, už se hraje opatrněji.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Začíná to vypadat na prodloužení.

57:11

Protiútok Winnipegu táhli Andrew Copp a Nikolaj Ehlers. Druhý jmenovaný si puk navedl na střelu z mezikruží, ale trefil jen obránce.

56:37

Buddy Robinson pálil z mezikruží pohotově. Puk ale uvízl někde mezi rukou a tělem brankáře Brossoita.

55:56

Tentokrát si brankář Brossoit nezahrával a kotouč raději přikryl.

4:5

Branky a nahrávky: 7. Valimäki (Mangiapane, Ryan), 9. Lomberg (Dube, Quine), 55. Giordano (Dube, Brodie), 56. Klimchuk – 20. Niku (Chiarot, Griffith), 22. Ehlers (Morrissey, Trouba), 36. Niku (Tanev, Lowry), 44. Suess (Trouba, Lipon), 61. Ehlers

Calgary Flames: Smith (Parsons) – Brodie (A), Giordano (C), Hamonic (A), Hanifin, Andersson, Valimäki – Foo, Lindholm, Dube – Robinson, Ryan, Mangiapane – Hathaway, Jankowski, Klimchuk – Peluso, Quine, Lomberg.

Winnipeg Jets: Brossoit (Berdin) – Poolman, Kulikov, Chiarot, Trouba (A), Morrissey (A), Niku – Copp, Lowry (C), Tanev – Lemieux, Roslovic, Ehlers – McGinn, Suess, Lipon – Ustanski, Griffith, Daňo.

Rozhodčí: Nicholson, Skilliter – Gibbons, Gawryletz

Diváci: 17207

06:48 CGY 1:0 Valimäki (Mangiapane, Ryan)
08:07 CGY 2:0 Lomberg (Dube, Quine)
11:07 WPG 2 Chiarot, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
14:18 CGY 2 Hanifin, držení