25.09.2018, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.84 3.83 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:22

Dallas právě vstřelil branku!
Stars dělají dost možná klíčový krok k dnešnímu vítězství! Autorem další trefy je BLAKE COMEAU, který si sám vybojoval kotouč u levého mantinelu a střelou z nevelké vzdálenosti propálil Dubnyka už popáté. Bez asistence.

51:50

Zhruba osm minut před koncem třetiny je Dubnyk počtvrté překonán! Opět v tom měl prsty domácí vůdce JAMIE BENN, kkterý zužitkoval nahrávku od Radulova a zleva dostal puk tam, kam si to všichni příznivci Stars přáli. Asistence: Alexandr Radulov, Roope Hintz.

44:01

Minnesota právě vstřelila branku!
I tuto přesilovou hru hosté využívají a radují se ze srovnání na 3:3! Z vhazování mezi Faksou a Kloosem vyletěl puk do předbrankového prostoru, kde se dobře zorientoval KYLE RAU a procedil kotouč za Chudobinova záda. Bez asistence.

34:41

Celek z města Saint Paul využívá početní převahu a vrací se na dostřel! JOEL ERIKSSON EK nejprve pálil z vrcholku kruhu do Chudobina. Přes Fehra a Greenwaye se k němu kotouč ale vrátil a zblízka se tentokrát nemýlil. Asistence: Jordan Greenway, Eric Fehr.

23:16

Druhá domácí trefa během několika málo minut! Na 3:1 tentokrát upravil skóre JAMIE BENN. Bez asistence.

21:46

Jen co se Matt Read vrátil na led, tak domácí svou přesilovku zužitkovali! Gurjanov přihrávkou na modrou čáru vrátil kotouč Hanleymu, jehož střelu šikovně protečoval do branky ESA LINDELL. Asistence: Joel Hanley, Denis Gurjanov.

12:51

Wild poměrně brzy reagují na inkasovanou trefu a srovnávají krok! Fehrovu nebezpečnou teč ještě Chudobin vyrazil, poté ale přišla Folignova přihrávka do mezikruží na MATTA READA, jehož nekompromisní střela skončila až v síti. Asistence: Marcus Foligno.

09:31

Domácí tým se v desáté minutě raduje z vedoucího gólu! Lindell podél modré čáry přihrál Klingbergovi, který opět vypálil. K dorážce se před brankovištěm ještě dostal ROOPE HINTZ a bekhendem uklidil puk za Dubnyka. Asistence: John Klingberg, Esa Lindell.

5:3

Branky a nahrávky: 10. Hintz (Klingberg, Lindell), 22. Lindell (Hanley, Gurjanov), 24. Ja. Benn, 52. Ja. Benn (Radulov, Hintz), 54. Comeau – 13. Read (Foligno), 35. Eriksson Ek (Greenway, Fehr), 45. Rau

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Klingberg, Lindell, Heiskanen, Methot, Hanley, Heatherington – Radulov (A), Hintz, Ja. Benn (C) – Ničuškin, Spezza, Janmark – Pitlick, Faksa, Comeau (A) – Mersch, Dickinson, Gurjanov.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Prosser, Soucy, Pateryn (A), Seeler, Bartkowski, Murphy – Coyle, Eriksson Ek, Greenway – Read, Fehr, Foligno (A) – Brown, Henricks (A), Liambas – Rau, Anas, Kloos.

Rozhodčí: O´Rourke, L´Ecuyer – Cameron, Racicot

Diváci: 11 332

04:26 MNS 2 Foligno, hákování
09:31 DAL 1:0 Hintz (Klingberg, Lindell)
12:51 MNS 1:1 Read (Foligno)
19:44 MNS 2 Read, nedovolené bránění