4:3

po prodl. (0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)

25.09.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Jan Prošek

Tipsport: 2.12 3.67 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:3 v prodloužení. V nastaveném čase měl dvě velké šance hostující Hischier. Nejprve trefil štangli, a pak minul branku. Rozhodující akci zápasu rozehrál gólman Marek Mazanec, který našel Hayese a jeho pas usměrnil do branky Lettieri. (03:54:03)

Rangers právě vstřelili branku!
Skvěle to udělal Marek Mazanec. Dlouhým pasem našel Hayese. Ten ve správný moment poslal puk spoluhráči, tím byl VINNI LETTIERI. Ten nastavil hokejku a kotouč tečoval do horní části branky. Domácí vyhrávají tento duel v prodloužení. Asistence: Kevin Hayes a Marek Mazanec.

62:56

Hischier znovu ve výborné šanci, tentokrát však minul.

62:41

Nejprve domácí Pionk minul branku, a pak Hischier trefil štangli!

61:50

Läck byl pozorný a dokázal si poradit.

61:01

Rangers kontrolují hru, ale nemohou si vypracovat výraznější příležitost.

60:30

Sledujeme prodloužení tři na tři. Oba celky hrají opatrně. Nikdo nechce chybovat.

60:05

Kotouč vypadl na střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, po šedesáti minutách platí stav 3:3, a tak po krátké přestávce uvidíme prodloužení.

60:00

59:19

Läck si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Pavel Bučněvič z mezikruží.

58:33

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, stav zápasu je nerozhodný.

58:20

Fogarty ani McLeod nedokázali přesněji zakončit. První pokus zblokovala obrana, s druhým si poradil brankář.

56:52

Tvrdou ránou to zkoušel Kevin Hayes, ale jeho ránu vyrazil brankář Läck.

56:27

Pěkně to udělal Mika Zibanejad, který obkroužil branku a pokoušel se rychle zasunout kotouč. Brankář Devils byl pozorný, a tak se nenechal překonat.

56:06

Od modré čáry to zkoušel domácí Fredrik Claesson, jehož projektil končí nad brankou.

55:26

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

55:10

Komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.

54:46

Smith rozehrává od své branky, a tak se rychle do útoku dostávají hostující hokejisté. Ti ale zakončit nedokázali.

54:30

Rangers se vrací k aktivní hře, kterou se prezentovali ve druhé třetině.

54:14

Další práce pro brankáře Devils. Tentokrát z lepší pozice pálil Kevin Hayes.

52:34

Ediie Läck byl pozorný a s nahozením Zuccarella si dokázal poradit. Na kotouč viděl, a tak neměl problém.

52:11

Jesper Bratt střelou zápěstím zakončoval z dobré střelecké pozice. S jeho pokusem si dokázal poradit brankář Mazanec.

51:30

Rangers mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.

51:03

Z mezikruží velmi dobře zakončoval Sami Vatanen. Jeho projekti postrádal přesnost. Brankář zasahovat nemusel.

50:01

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Devils hrají aktivněji, domácí celek se musí bránit tlaku soupeře.

49:08

49:08 Taylor HALL - 3:3

49:08

Devils právě vstřelili branku!
A je vyrovnáno. Prosazuje se rychlou střelou z kruhu TAYLOR HALL. Byla to velmi podobná situace jako ta, která vedla ke druhé brance hostujícího celku. Tentokrát obrana špatně pokryla hráče soupeře a byl z toho malér. Asistence: Kyle Palmieri a Nico Hischier.

48:37

Rangers stále drží jednobrankové vedení, nyní ale hosté stupňují tlak v útočném pásmu.

47:49

Rychle po vhazování zakončoval z kruhu Ty Smith. Marek Mazanec kryje jeho projektil.

47:33

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Eric Gryba – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Cody McLeod – 5 min., bitka).

46:49

Eric Gryba od modré čáry pálil nepřesně, následně výborně zapracoval Mazanec, který ukryl kotouč do výstroje a nedovolil dorážky.

46:11

46:11 Nico HISCHIER - 3:2

46:11

Marek Mazanec se snažil,ale na tuto ránu nedosáhl. NICO HISCHIER zakončoval z kruhu na vzdálenější tyčku a kotouč trefil výborně. Asistence: Kyle Palmieri a Sami Vatanen.

45:32

Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

44:20

Kyle Palmieri nedokázal přesněji vypálit, jeho rána nebyla špatná. Jen nepřesná.

44:05

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:56

Přesilovku hraje hostující celek, ten však musí o útočné pásmo bojovat. Domácí komando se dobře brání.

41:49

Vyloučení v týmu New York Rangers (Cody McLeod – 2 min., držení).

41:46

Cody McLeod se pokoušel dostat do střelecké pozice, to se mu podařilo, následně ale fauloval.

40:31

40:31 Chris KREIDER - 3:1

40:31

Gól v přesilové hře znamená, že domácí celek vede o dvě branky. Po bleskové akci a přihrávce Zibanejada se ránou pod horní tyčku prosazuje CHRIS KREIDER. Asistence: Mika Zibanejad a Tony DeAngelo.

40:01

Střídání v týmu New York Rangers: ze hřiště odchází Lundqvist, přichází Mazanec.

40:01

Jako první se do vedení v tomto zápase dostal domácí celek. Hosté ale dokázali rychle vyrovnat. Gettinger povedenou ránou vrátil Rangers vedení, které platí po dvou třetinách.

40:00

39:30

Rangers rozehrávají od své branky, o útočné pásmo musí bojovat.

39:13

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Quenneville – 2 min., podrážení).

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině a domácí celek se dostal do útočného pásma.

38:35

Brankář Devils musel vyjet za svou branku, odkud rozehrává.

37:48

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils.

37:10

Mika Zabanejad dobře tečoval kotouč před brankou, jeho zakončení ale postrádalo přesnost.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Ve třetině, ve které jsme zatím viděli tři branky.

36:53

Tony DeAngelo střelou zápěstím zakončil zajímavou akci, brankář Läck byl pozorný.

36:35

Bučněvič se sice dostal do útočného pásma, ale výraznější šanci si připravit nedokázal.

36:10

Rangers rozehrávají za svou brankou, ale do útočného pásma se nedostali. Přihrávka ve středním pásmu postrádala přesnost.

35:34

Neal Pionk, který už má dvě asistence, nyní zakončoval a Läck byl pozorný.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Mnoho velkých šancí tento duel nenabízí.

34:40

Hosté nyní přišli špatnou rozehrávkou o útočné pásmo.

34:10

Staal se pokoušel dostat k puku v útočném pásmu, ale jeho akci překazil obránce Devils, který získal kotouč.

33:09

33:04

Domácí vyhazují přes všechny čáry, toto oslabení už zvládnou.

32:33

Tvrdá rána, kterou vyslal Kyle Palmieri končí na brankové konstrukci. Brankář zasahovat nemusel.

31:50

Přesilovku hraje hostující celek, ten se ale nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

31:09

Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

31:09

Vyloučení v týmu New York Rangers (Fredrik Claesson – 2 min., hákování).

30:41

Rangers rozehráli na icing, vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek momentálně vede o jeden gól.

29:09

29:09 Timothy GETTINGER - 2:1

29:09

Domácí celek se znovu dostává do vedení. Pionk prodloužil do útočného pásma, kde byl TIMOTHY GETTINGER. Jeho první pokus byl obráncem zblokovaný, ihned následovala další rána, kterou brankář nedokázal zastavit. Asistence: Neal Pionk.

27:27

Fast dostal hru do útočného pásma. Jeho zakončení však postrádalo přesnost.

26:56

McLeod od modré čáry nahazoval kotouč na branku. Gólman Rangers byl pozorný a nenechal se překonat.

26:31

Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Ti už viděli dvě branky.

25:58

Velkou šancí měl nyní Ty Smith, ale jeho střelu zápěstím vyrazil brankář Henrik Lundqvist.

24:17

24:17 Kyle PALMIERI - 1:1

24:17

Poměrně rychle je vyrovnáno. Jeden z domácích beků přišel o kotouč. Hall jej rychle přihrál před branku, kde byl zcela volný KYLE PALMIERI. Jeho tvrdá rána zapadla až do branky. Asistence: Taylor Hall.

23:34

Brady Skjei se dvakrát dostal do střelecké pozice, ale ani jeden z jeho pokusů nebyl dostatečně přesný.

23:11

23:11 Steven FOGARTY - 1:0

23:11

Tlaku v útočném pásmu dokázal využít STEVEN FOGARTY. Před brankou se zmocnil kotouče a dokázal jej protlačit za brankovou čáru. Asistence: Cody McLeod a Neal Pionk.

22:34

Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí ale nenabízí. Na výraznější příležitost čekáme.

21:31

Na druhé straně Kevin Hayes zkoušel pozornost brankáře soupeře. Läck si následně také poradil s pokusem Zuccarella.

21:17

Z bezprostřední blízkosti nyní neuspěl tvrdou ránou Jesper Bratt. Gólman Rangers byl pozorný.

21:05

Po špatné rozehrávce Devils se bude vhazovat před jejich brankou.

20:08

Brady Skjei se dostal do zajímavé střelecké pozice. Jeho projektil postrádal přesnost.

20:01

V první třetině jsme výraznější šanci neviděli, a tak platí po dvaceti minutách nerozhodný bezbrankový stav.

20:00

19:18

Smith rozehrává od své branky, ve středním pásmu však o kotouč přišel.

18:42

New Jersey Devils se propracovalo do útočného pásma, rána jednoho z hráčů postrádala přesnost.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, na výraznější šanci na jedné či druhé straně čekáme.

16:30

Läck si snadno poradil se střelou soupeře. Andersson pálil příklepem.

16:22

Hostující tým nahazoval kotouč na předku od modré čáry, ale kotouč byl zastavený v předbrankovém prostoru.

16:00

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, na úvodní branku stále čekáme.

15:44

Vyloučení v týmu New York Rangers (Matt Beleskey – 5 min., bitka).

14:55

Z dobré pozice pálil Jesper Fast, ale jeho projektil dokázal zastavit brankář Devils.

13:10

Brett Seney se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho projektil zblokoval Beleskey.

12:36

12:17

Buly v útočném pásmu domácích Rangers prohráli, a tak soupeř vyhazuje přes všechny čáry.

12:05

Až nyní Rangers získali převahu v útoku, hostující brankář dokázal pochytat několik dorážek. Stále platí bezbrankový stav.

11:45

Domácí celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

11:16

Z horní hranice kruhu vypálil domácí Mika Zibanejad. Jeho projektil dokázal zblokovat Eddie Läck.

10:36

Komerční přestávka.

10:36

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Marian Studenič – 2 min., držení).

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, aktivnější jsou nyní hostující hokejisté.

09:40

Lundqvist kryje nepříjemný pokus, který vyslal Eric Gryba z bezprostřední blízkosti. Domácí brankář utěsnil mezírky v postoji, a tak puk udržel před brankovou čárou.

08:37

Domácí Jesper Fast to zkoušel z bezprostřední blízkosti. Nedokázal však kotouč usměrnit do branky. Možná byl nedovoleně bráněn obráncem, ale hra pokračuje dál.

07:59

McLeod vedl zajímavou akci svého týmu. Obkroužil branku, ta ale vypadla ze svého postavení, a tak je hra přerušená. Komerční přestávka.

07:15

07:11

Marcus Johansson tečoval před brankou ránu od modré čáry. Znovu si dokázal domácí brankář poradit. Dobře na kotouč viděl.

06:16

Bratt ani Hischier nedokázali z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře soupeře. Lundqvist byl pozorný a své spoluhráče podržel.

05:15

Vyloučení v týmu New York Rangers (Matt Beleskey – 2 min., podrážení).

04:59

Nick Lappin se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil dokázal zblokovat Brendan Smith.

03:40

Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

03:06

Kotouč vypadl z hrací plochy, střela domácího hráče byla tečovaná. Buly před brankou Devils.

02:55

Fredrik Cleasson pálil od modré čáry nepřesně, následně odražený kotouč kryje brankář.

01:59

Eddie Läck byl pozorný a dokázal si poradit i s pokusem Matta Beleskeye

01:14

Mats Zuccarello zakončoval z dobré pozice, s jeho projektilem si poradil brankář.

00:50

Kyle Palmieri od modré čáry minul branku, podobně nepřesný byl také Nico Hischier.

00:18

Neal Pionk se dostal do střelecké pozice, jeho ránu zblokoval Taylor Hall.

00:01

New York Rangers
Rangers vyhráli jeden zápas v přípravě. V prodloužení si poradili s dnešním soupeřem New Jersey Devils. Pak nestačili na Philadelphii Flyers 4:6 a v zatím posledním zápase prohráli s New York Islanders 2:5. Ani tomuto týmu nevychází příprava podle představ. Hráči mají před sebou ještě dost práce, aby se dostali do optimálního rozpoložení.

New Jersey Devils
Devils odehráli tři zápasy a všechny prohrály. Rangers podlehli 3:4 v prodloužení, Montrealu Canadiens 1:3 a v zatím posledním zápase New Yorku Islanders 0:2. Devils se nedaří příprava podle představ, a tak by nyní potřebovali hrát dobrý hokej a vyhrát. Navíc v posledním zápase neskórovali.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Rangers a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:3

Branky a nahrávky: 24. Fogarty (McLeod, Pionk), 30. Gettinger (Pionk), 41. Kreider (Zibanejad, DeAngelo), 64. Lettieri (Hayes, Mazanec) – 25. Palmieri (Hall), 47. Hischier (Palmieri, Vatanen), 50. Hall (Palmieri, Hischier)

New York Rangers: Lundqvist (40. Mazanec) – McLeod, Hayes, Fast, Staal, Kreider, Claesson, Zuccarello, Fogarty, Beleskey, Smith, Pionk, Andersson, Skjei, DeAngelom, Bučněvič, Zibanejad, Lettieri, Gettinger

New Jersey Devils: Läck (Blackwood) – Mueller, Vatanen, Greene, Jakovlev, Smith, Gryba – Hall, Hischier, Palmieri – Johansson, Seney, Bratt – Lappin, McLeod, Studenič – Quenneville, Boyle, Noesen

Rozhodčí: McCauley, Dunning – Berg, Nagy

Diváci: 12 737

05:15 NYR 2 Beleskey, podrážení
10:36 NJD 2 Studenič, držení
15:44 NYR 5 Beleskey, bitka