22.09.2018, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 6. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 1.15 9.3 9.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:56

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Marek Sikora – 2 min., podrážení).

57:59

Trhači teď nechali otevřená zadní vrátka, z trestné jim prchl navrátilec Hejcman, který s pukem pelášil na Hamalčíka úplně sám! Hostující brankář se stal ale vítězem tohoto souboje.

55:52

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., podrážení).

55:16

Říha teď ujížděl úplně sám na Klimeše zatímco se z trestné vrátil Mašín. Kadaňský forvard ale zvolil na dotírajícího hráče kličku, na kterou se přerovský mladík nenechal nachytat.

54:32

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká František Wágner.

54:28

Sikora vystihl rozehrávku hostí, vybruslil si do pásma, aby pak puk předal zpět dozadu svým obráncům. Ti ale přesunuli hru zpět do útoku po opačném křídle, kde Jiří Goiš mířil pouze na brankovou konstrukci!

53:40

Prudká střela Klímy končí jen na vzdálenější tyči! Povedená souhra Trhačů!

53:12

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Patrik Mašín – 2 min., pozdní dohrání).

50:30

Rachůnek obdržel přihrávku na pravou tyč, kde se neunáhlil, vymyslel ještě otočku a poté předal kotouč najetému Palovi, jenž z první trefil jen pohotově reagujícího Hamalčíka!

46:48

Kadaň teď stála u své největší příležitosti! Helt vystihl nepřesnou rozehrávku Zubrů a v následnosti na Klimešovo vysunutí předal kotouč Řehořovi, jenž by byl býval zakončoval do odkryté klece nebýt pohotového vypíchnutí přerovského brankáře!

44:16

Hejcman ve velké příležitosti projel těsně před brankovištěm, jenže jeho zakončení nenabralo gólových parametrů! Hamalčík se přelstít nenechal a kotouč přikryl lapačkou.

39:34

Z rohu obdržel přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů Alexander Grebeňuk, který číhal u pravé tyčky na hranici brankoviště. Klimeš se stihl včas přesunout a vleže chytil kotouč lapačkou!

33:38

Kadaňští velmi dlouho rozehrávali ve svém pásmu, ale v útočné třetině se už po sražené střele ke kotouči dostali domácí. Všemu však předcházela situace v rohu kluziště, kde Klíma vymíchal Mikuláše Zbořila, který se nakonec dopustil hákování.

26:21

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Peter Jánský – 2 min., podrážení).

24:50

Plášek ve velké příležitosti nezapsal druhý gól! Hamalčíka sice překonal, ale puk od tyčky zamířil nakonec mimo bránu.

21:13

21:13 Karel Plášek ml. - 5:0

21:13

Přerov právě vstřelil branku!
A máme tu už pátý gól v kadaňské síti. Zbořilovu střelu vyrazil Hamalčík pouze před sebe do míst, kde stál připravený KAREL PLÁŠEK a pohotově zametl kotouč do sítě.
Asistence: Mikuláš Zbořil, Milan Procházka.

18:39

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Padrnos – 2 min., hákování).

17:24

17:24 Robert ČERNÝ - 4:0

17:24

Dvě a půl minuty před koncem první třetiny je to už čtyři ku nule! Nejprve se o střelu v mezikruží pokoušel Sýkora, ale jeho pokus byl zblokován holí kadaňského soupeře. Kotouč se vzápětí dostal k ROBERTOVI ČERNÉMU nacházejícímu se hned vedle přerovského kapitána a jeho nápřah už nikdo zblokovat nezvládl.
Asistence: Tomáš Sýkora, Ivan Rachůnek.

16:07

Počet hráčů na ledě se srovná. Jánský (KAD) se provinil držením protihráče.

15:56

Doležal zakončuje situaci tři na jednoho jen střelou nad Hamalčíka!

14:36

Kadaňský Šulek se teď šikovně vyhnul trojici přerovských hráčů a už už se dostával k zakončení před Klimešem. Za záchranou brzdu v podobě háku ale na poslední chvíli zatáhl Mikuláš Pohl a odpyká si tak dvě minuty na trestné lavici.

07:56

07:56 Jaroslav MOUČKA - 3:0

07:56

Zubři odskakují na rozdíl tří branek! Čtvrtý přerovský útok se točil v pásmu Kadaně, z čehož nejprve vyplynula velká šance Mašína na hraně brankoviště. Kotouč se v tu chvíli vyskytoval někde v modrém půlkruhu, odkud jej nejrychleji zpracoval JAROSLAV MOUČKA a procedil za Hamalčíka.
Asistence: Patrik Mašín, Jakub Navrátil.

03:57

03:57 Martin NOVOTNÝ - 2:0

03:57

Z přesilové hry uplynulo pouhých 19 vteřin a je to 2:0! MARTIN NOVOTNÝ napřáhl na modré čáře a prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Hamalčík toho zřejmě mnoho neviděl.
Asistence: Karel Plášek.

03:38

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Peter Jánský – 2 min., držení).

03:37

Sýkora našel zpoza brány úplně volného najíždějícího Pšurného v mezikruží! Hamalčík byl úspěšnější.

02:02

02:02 Jakub NAVRÁTIL - 1:0

02:02

A po dvou minutách hry tu máme první branku! Zbořil po vyhraném buly nahodil kotouč cíleně vedle brány tak, aby se odrazil od zadního mantinelu do prostor u pravé tyče, kde stál připravený JAKUB NAVRÁTIL a procedil kotouč mezi brankovou konstrukcí a Hamalčíkem za brankovou čáru.
Asistence: Mikuláš Zbořil, Jaroslav Moučka.

5:0

Branky a nahrávky: 3. Navrátil (Zbořil, Moučka), 4. M. Novotný (Plášek ml.), 8. Moučka (Mašín, Navrátil), 18. R. Černý (T. Sýkora, Rachůnek), 22. Plášek ml. (Zbořil, Milan Procházka)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Pala (A), M. Pohl, M. Novotný, Zbořil, R. Černý, Padrnos, Malina – Rachůnek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka (A), Pšurný, Plášek ml. – T. Doležal, Hejcman, Goiš – Navrátil, Moučka, Mašín.

SK Trhači Kadaň: Hamalčík (Štěpánek) – Novák, Grebeňuk, Janeba, Franc, Kachyňa, Popela – Klíma (A), Kůs (C), Wágner – Šulek, Říha (A), Jánský – Helt, Tupý, Řehoř – Vašíček, Maršoun, Rezek.

Rozhodčí: Kopeček, Obadal – Novák, Zídek

02:02 PRE 1:0 Navrátil (Zbořil, Moučka)
03:38 KAD 2 Jánský, držení
03:57 PRE 2:0 M. Novotný (Plášek ml.)
07:56 PRE 3:0 Moučka (Mašín, Navrátil)
14:36 PRE 2 M. Pohl, hákování