2:1
konec (2:0, 0:1, 0:0)
22.09.2018, 16:00 • Ice Palace • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)
Tipsport: 2.3 3.9 2.68 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.3 - 3.9 - 2.68
Severstal Čerepovec – HC Viťaz Moskevská oblast
2:1
konec (2:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Rybin (Trubačjov, Kudako), 20. Ashton (Boychuk) – 24. Švec-Rogovoj
Karty:
Neproměněná penalta:
Severstal Čerepovec:
Furch (Artamkin) – A. Kulda, Lekomcev, V. Vasiljev, Kornějev, Verjovkin, Kudako, Syčuškin – Ashton, Boychuk, Lapin – Trubačjov, Vovčenko, Kodola – Bumagin, Stránský, Rybin – I. Zacharčuk, Karlin, Monachov – Geraskin.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Ortio (Samonov) – Jevsejenkov, Šinkevič, Mozík, Golovkov, Voronkov, Katičev, S. Romanov, Gončarov – Švec-Rogovoj, P. Černov, Makejev – M. Aaltonen, A. Sjomin, Rendulić – N. Komarov, Kokarev, Stoljarov – A. Nikulin, Vyglazov, Mojsejev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Odins, Ovčinikov – Majtak, Strelcov
Diváci: 3718
1. třetina | ||||
03:21 | CER | 2 | V. Vasiljev, hákování | |
06:24 | CER | 1:0 | Rybin (Trubačjov, Kudako) | |
08:13 | VTZ | 2 | Vyglazov, nedovolené bránění | |
19:10 | CER | 2:0 | Ashton (Boychuk) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:42 | VTZ | 2:1 | Švec-Rogovoj | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
58:13 | CER | 2 | Rybin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Konec |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
Severstal Čerepovec:
Dominik Furch – 31 zákroků, 1 inkasovaná branka.
Matěj Stránský – 3 střely na branku, čas na ledě: 15:33.
HC Viťaz Moskevská oblast:
Vojtěch Mozík – 4 střely na branku. Čas na ledě: 17:42.
Střely na branku: 33 – 32.
Vyloučení: 2 – 1.
Využití přesilovek: 0 – 0.
Branky v oslabení: 0 – 0.
Hity: 7 – 4.
59:59
59:34
59:00
58:50
58:13
57:34
56:58
56:34
55:20
54:14
53:23
52:34
52:00
51:23