22.09.2018, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 6. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 1.15 9.3 9.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

21:13

21:13 Karel Plášek ml. - 5:0

21:13

Přerov právě vstřelil branku!
A máme tu už pátý gól v kadaňské síti. Zbořilovu střelu vyrazil Hamalčík pouze před sebe do míst, kde stál připravený KAREL PLÁŠEK a pohotově zametl kotouč do sítě.
Asistence: Mikuláš Zbořil, Milan Procházka.

17:24

17:24 Robert ČERNÝ - 4:0

17:24

Dvě a půl minuty před koncem první třetiny je to už čtyři ku nule! Nejprve se o střelu v mezikruží pokoušel Sýkora, ale jeho pokus byl zblokován holí kadaňského soupeře. Kotouč se vzápětí dostal k ROBERTOVI ČERNÉMU nacházejícímu se hned vedle přerovského kapitána a jeho nápřah už nikdo zblokovat nezvládl.
Asistence: Tomáš Sýkora, Ivan Rachůnek.

07:56

07:56 Jaroslav MOUČKA - 3:0

07:56

Zubři odskakují na rozdíl tří branek! Čtvrtý přerovský útok se točil v pásmu Kadaně, z čehož nejprve vyplynula velká šance Mašína na hraně brankoviště. Kotouč se v tu chvíli vyskytoval někde v modrém půlkruhu, odkud jej nejrychleji zpracoval JAROSLAV MOUČKA a procedil za Hamalčíka.
Asistence: Patrik Mašín, Jakub Navrátil.

03:57

03:57 Martin NOVOTNÝ - 2:0

03:57

Z přesilové hry uplynulo pouhých 19 vteřin a je to 2:0! MARTIN NOVOTNÝ napřáhl na modré čáře a prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Hamalčík toho zřejmě mnoho neviděl.
Asistence: Karel Plášek.

02:02

02:02 Jakub NAVRÁTIL - 1:0

02:02

A po dvou minutách hry tu máme první branku! Zbořil po vyhraném buly nahodil kotouč cíleně vedle brány tak, aby se odrazil od zadního mantinelu do prostor u pravé tyče, kde stál připravený JAKUB NAVRÁTIL a procedil kotouč mezi brankovou konstrukcí a Hamalčíkem za brankovou čáru.
Asistence: Mikuláš Zbořil, Jaroslav Moučka.

5:0

Branky a nahrávky: 3. Navrátil (Zbořil, Moučka), 4. M. Novotný (Plášek ml.), 8. Moučka (Mašín, Navrátil), 18. R. Černý (T. Sýkora, Rachůnek), 22. Plášek ml. (Zbořil, Milan Procházka)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Pala (A), M. Pohl, M. Novotný, Zbořil, R. Černý, Padrnos, Malina – Rachůnek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka (A), Pšurný, Plášek ml. – T. Doležal, Hejcman, Goiš – Navrátil, Moučka, Mašín.

SK Trhači Kadaň: Hamalčík (Štěpánek) – Novák, Grebeňuk, Janeba, Franc, Kachyňa, Popela – Klíma (A), Kůs (C), Wágner – Šulek, Říha (A), Jánský – Helt, Tupý, Řehoř – Vašíček, Maršoun, Rezek.

Rozhodčí: Kopeček, Obadal – Novák, Zídek

02:02 PRE 1:0 Navrátil (Zbořil, Moučka)
03:38 KAD 2 Jánský, držení
03:57 PRE 2:0 M. Novotný (Plášek ml.)
07:56 PRE 3:0 Moučka (Mašín, Navrátil)
14:36 PRE 2 M. Pohl, hákování