3:2

konec (1:1, 1:0, 1:1)

19.09.2018, 11:30 • Platinum Arena • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.95 4.1 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost u dnešního přenosu. Zápasem vás provedl Tomáš Suchánek. (14:00:27)
Česká stopa v utkání

Amur Chabarovsk:
Libor Kašík – pouze jako druhý brankář.
Michal Jordán – 1 střela, čas na ledě: 20:36.
Jan Kolář – 2 střely, čas na ledě: 21:44.
Tomáš Fillipi: 2 střely, úspěšnost na vhazování: 66,67%, čas na ledě: 19:36.
Tomáš Zohorna – 3 střely, čas na ledě: 18:09.

Slovan Bratislava:
Jakub Štěpánek – pouze jako druhý brankář.
Lukáš Klok – 2 střely, čas na ledě: 18:45.
Michal Řepík – 1 branka, 4 střely, čas na ledě: 17:46.
Rudolf Červený – 3 střely, čas na ledě: 16:55.
Hity: 14 – 14.
Amur zuby nehty ubránil vedení a bere z dnešního utkání dva body za výhru 3:2, kterou vystřelil 1 minutu a 21 vteřin před koncem Vjačeslav Ušenin. Toto utkání se dá označit za smolné pro Belasích, ti by si dnes za svůj výkon rozhodně alespoň bodík zasloužili.

59:56

Chad Rau sice prohrál buly, ale Slovan ještě vytvořil obrovský zmatek před brankou a nakonec to byl Patrik Lamper, který puk posunul na Alikina, ten však puk podržel před brankovou čarou!

59:46

Vladimír Orság ještě řeší čas, který zbývá do konce střetnutí a žádá si posunutí času o nějakou tu vteřinku.

59:46

Igor Ruděnkov kotouč vyhodil na icing. Další vhazování před Alikinem bude následovat.

59:38

Eric Gelinas po vyhrané buly hned zamířil ranou na branku, ale Alikin si puk našel.

59:34

Tentokrát timeout pro Amur. Poté se bude vhazovat před jeho brankou.

59:34

Chad Rau vyhrál buly a pálil Eric Gelinas. Kotouč byl však sražen do ochranné sítě. Vhazovat se opět bude před Alikinem.

59:17

Timeout si bere Slovan a bude pokračovat v šesti bez brankáře!

59:10

Jevgenij Alikin vyrazil ránu Ivana Švarného od modré na hůl Patrika Lampera, ale ten puk za brankáře Amuru trestuhodně nedostal!

59:00

Slovan hraje v šesti power play.

58:39

58:39 Vjačeslav UŠENIN - 3:2

58:39

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Tak toto bolí! Amur se dostal do pásma a odražený puk před brankou chtěl poslat rukou do bezpečí Andrej Mezsároš, ale našel hůl pouze VJAČESLAVA UŠENINA, který svou tvrdou ranou překonal Čiliaka – 3:2! Asistence: Bez asistence.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13

Dávid Buc šikovně kotouč pouze nahodil na Alikina, ten musel kotouč podržet.

56:40

Ivan Švarný v souboji s Tomášem Zohornou za brankou Marka Čiliaka.

55:23

Patrik Lamper v situaci dvou na jednoho dostal přihrávku do prázdné branky od Kyla Chipchury, ale prvně jmenovaný trefil pouze oblouk branky!

54:40

Pokus Rudolfa Červeného zablokován nad branku.

53:23

Michal Řepík poslal z úhlu hodně nenápadnou, ale nebezpečnou střelu a Alikin dlouho nevěděl, kde má kotouč, nakonec svou branku uhájil. Slovan by si dnes zasloužil dva body.

52:13

Mário Lunter se nevyháčkoval se sevření obránců Amuru a ke střele se nedostal. Slovan je však stále aktivní ve hře dopředu.

51:01

Rudolf Červený si našel puk po vhazování v rohu kluziště, vytočil se, ale jeho pokus byl sražený vysoko nad branku Alikina.

50:36

Nikita Popugajev poslal kotouč na icing. Hrát se bude opět před brankou Amuru.

50:00

Arťom Železkov zkusil Marka Čiliaka od levého mantinelu, ale toto byl pro slovenského brankáře rutinní zákrok.

49:21

Slovan je i po brance aktivnější a určitě jsme rádi, že byl za svou aktivitu ve třetí části odměněn i brankou. Uvidíme co nabídne závěrečných deset minut základní hrací doby.

48:01

48:01 Mário LUNTER - 2:2

48:01

Slovan právě vstřelil branku!
Slovan zaslouženě vyrovnává stav utkání! Patrik Lamper poslal kotouč z nulového úhlu na Alikina, ten kotouč utěsnil betonem u své pravé tyče, ale tam si jej ještě našel MÁRIO LUNTER a doslova jej docpal za domácího brankáře! Asistence: Patrik Lamper.

47:05

Patrik Virta našel krásnou přihrávkou před brankou Michala Řepíka ten si kličkou položil Alikina, ale českému útočníkovi se kotouč postavil před prázdnou brankou na hranu a poslal jej tak pouze mimo branku! Toto byla obrovská šance Belasích na srovnání!

46:39

Slovan hraje nejlepší fázi zápasu. Rudolf Červený nenašel nejprve svou přihrávkou Matúše Sukel'a, ale Slovan pokračoval v tlaku a nebezpečnou ranou od modré se prezentoval Andrej Meszároš, nicméně Jevgenij Alikin je dnes v brance Amuru výborný.

45:40

Icing Amuru. Slovan je schopný ve třetí části si vynutit tlak, ještě tomu chybí gólová třešnička.

45:24

Jeff Taffe si vyhrál buly pro sebe, ale svůj střelecký pokus nedostal přes Gorškova na branku Alikina.

44:29

Jan Kolář od modré kotouč neprocpal na Marka Čiliaka, Amur však delší čas pobyl v útočné třetině a ukrojil tak dost času, který zbývá do konce utkání.

43:21

Jeff Taffe vypálil po ledě od pravého mantinelu a k dorážce se mohl dostat Michal Řepík, ale na poslední chvíli mu zablokoval jeden z obránců Amuru.

42:33

Dobrý tlak čtvrté formace bílých Orlů k šanci bohužel nevedl, ale projev Belasích ve třetí části nevypadá zatím vůbec špatně.

41:40

Patrik Lamper vystřelil dobře přes obránce, zasáhl však dobře i beton Jevgenije Alikina.

41:00

Tomáš Filippi si vybruslil s pukem na pravý kruhu a Čiliakovi vypadla tato střela vedle levé tyče.

40:35

Eric Gelinas pálil ze středního pásma, ale z důvodu ofsajdu je hra přerušena.

40:01

Alexandr Gorškov vyhrál úvodní buly třetí části.

Hity: 7 – 13.
Druhá třetina přinesla jednu branku a to bohužel do sítě Belasích. Obrovský tlak v úvodu druhé třetiny využili svou brankou Alexander Gorškov a poslal Amur do vedení 2:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:50

Adam Liška vyhrál buly a ke střele se ještě ve druhé třetině dostal Eric Gelinas od modré, ale Alikin zasáhl proti tomuto pokusu.

39:35

Ještě ve druhé třetině zahrál Amur na icing a vhazovat se tak bude před Alikinem.

38:54

Slovan mohl srovnat! Michal Řepík nejprve orazítkoval betony Alikina, ale dorážka Patrika Virty byla gólová. Skvěle však zasáhl Alikin u své pravé tyče!

38:15

Jeff Taffe nechal zadovkou kotouč Ivanu Švarnému, ale ten při svém pokusu zlomil svou hůl.

37:18

Korjagin si poradil s průnikem Patrika Lampera, ale poté zahrál domácí bek na zakázané uvolnění.

36:25

Nahození Patrika Lampera od modré šlo nad břevno domácí branky.

35:45

Teď zahrozil i Slovan. Rudolf Červený svým pokusem vystrašil Alikina který dlouho nevěděl, kde má kotouč, nakonec jej poslal do bezpečí z pohledu Amuru Jan Kolář.

35:00

Obrovskou šanci měl Popugajev, našel si odražený puk před Čiliakem, a ten předvedl úžasný zákrok betony v leže!

34:05

Adam Jánošík nepřesnou rozehrávkou odevzdal puk na hokejky Amuru.

33:24

Jan Kolář od pravého mantinelu nahazoval bekhendem kotouč před branku Marka Čiliak, a ten raději kotouč podržel ve své lapačce.

33:13

Adam Liška dohrál Michala Jordána na zadní mantinelu, ale ten přesto dokázal rozehrát.

32:14

Čiliak má opět hodně práce. Dlouhý tlak Amuru zakončil ranou na rameno slovenského brankáře Potěchin. V tomto souboji byl úspěšnější bývalý brankář Komety a kotouč vytěsnil nad branku.

32:01

Oba týmy jsou v plném počtu.

31:15

Jeff Taffe otřel svou ránu o Turbina a kotouč tak skončil až v ochranné síti Platinum areny.

30:27

Hra ve čtyřech zatím vyhovuje Slovanu. Dvakrát po sobě pálil od modré Mezsároš, ale ani v jednom případě kotouč nedoputoval až na Alikina.

30:01

Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

30:01

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Nikita Popugajev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Lukáš Klok – 2 min., hrubost).

30:01

Marek Čiliak si připisuje klidnější zákrok lapačku po střele Igora Ruděnkova.

29:10

Kyle Chipchura vybojoval kotouč za brankou, našel Patrika Lampet, tomu však domácí překazili pokus o střelu. Slovan však po inkasované brance zvýšil aktivitu v útočné třetině.

28:13

Icing Amuru přesouvá hru před Alikina.

27:57

27:57 Alexandr GORŠKOV - 2:1

27:57

Vyústění obrovské tlaku Amuru je na světě! Po vyhraném buly Korjagina střílel od modré Valentin Pjanov. Čiliak vyrazil kotouč pouze na hokejku ALEXANDRA GORŠKOVA, a ten jej vrátil do odkryté branky Slovanu – 2:1! Asistence: Gleb Korjagin, Valentin Pjanov.

27:03

Slovan je ve druhé třetině pod neustálým tlakem. Potěchin vybojoval kotouč, objel branku a nabil na hůl Vorbojova, jeho bombu vyrazil betony do rohu kluziště výborný Marek Čiliak.

26:00

Amur zařadil vyšší rychlost. Gorškov obral o kotouč Michala Řepíka, který jej lehce zahákoval, ale ruský útočník i přesto dokázal vypálit a opět skvěle zasáhl Marek Čiliak!

25:23

Gorškov střílenou nahrávkou nenašel před brankou hůl aktivního Ruděnkova.

23:54

Slovan je v plném počtu.

23:45

Marek Čiliak předvedl úžasný zákrok! Igor Ruděnkov byl úplně sám u pravé tyče, ale slovenský brankář se natáhl levým betonem až na tyč a pokryl obrovskou šanci Amuru!

23:04

Kotouše zmocnili domácí a rána vyšla na Jana Koláře, ten svou dělovkou od modré minul levou tyč Marka Čiliaka.

22:34

Tomáš Zohorna kotouč zavezl pouze do rohu kluziště, kde probíhá boj o černou gumu.

22:00

Hned po vhazování střílel Jan Kolář, ale kotouč byl sražený vedle branky Marka Čiliaka.

21:54

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Rudolf Červený – 2 min., sekání).

21:16

Papagajev sice vystihl rozehrávku Belasích, ale Adam Jánošík se o něj postaral a poslal je hitem na led.

20:36

Přihrávka Jana Koláře byla nepřesná a píská se icing. Hra se přesouvá před Jevgenije Alikina.

20:01

Jeff Taffe zahájil druhou třetinu vyhranou buly.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:20.
V Chabarovsku máme po 1. třetině. Skóre se nám posunulo na každé straně o jednu branku. V obou brankách měl prsty Michal Řepík, nejprve poslal Slovan svou tečí do vedení, nicméně dvě minuty na to doslova namazal na hůl Igora Ruděnkova, který srovnal stav, který trvá po 1. třetině na 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:37

Amur je v plném počtu.

19:35

Sukel našel Virtu na levém kruhu, ten pálil z první vedle branky Alikina.

19:12

Slovan rozestaven v útočné třetině.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:29

Slovan je sice v pásmu, ale zatím se pouze zahání po rozích a je rád, že drží pásmo.

18:00

Slovan se sám vyhnal z pásma po nepřesné přihrávce Taffe na Gelinase.

17:37

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Kuzmin – 2 min., sekání).

16:34

16:34 Igor RUDĚNKOV - 1:1

16:34

Tak to je škoda. Střelec první branky Slovanu Michal Řepík z poza své branky chtěl lobem kotouč vyhodit z pásma, ale kotouč mu sjel po holi, a tak pouze našel před brankou úplně volného IGORA RUDĚNKOVA, který kotouč zametl za Čiliaka – 1:1! Asistence: Bez asistence.

16:24

Do hry zasáhla střídačka Amuru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

15:33

Teď sudí pustili jednoznačný faul za brankou Marka Čiliaka na Patrika Lampera. Poté musel krotit ránu od modré Marek Čiliak.

14:08

14:08 Michal ŘEPÍK - 0:1

14:08

Belasí jdou do vedení! Jeff Taffe vystihl rozehrávku Tomáše Fillipiho, poslal ideální žabičku před branku, kde puk tečoval do sítě Alikina kanonýr posledních dní MICHAL ŘEPÍK – 0:1! Asistence: Jeff Taffe.

13:13

Dobrá možnost pro Slovan. Sersen se dostal do situace dvou na jednoho s Liškou, první jmenovaný zkusil vypálit, ale trefil jednoho z obránců pouze do brusle.

13:02

Po hře vysokou holí je hra přerušena. Následuje reklamní pauza a po ní se bude vhazovat před Čiliakem.

12:34

Matúš Śukel to zkusil od pravého mantinelu, ale minul pravou tyč Alikina.

11:00

Tomáš Fillipi se dostal s pukem do ofsajdu. Slovan však zatím vůbec není v zápase, Amur je lepším týmem.

10:24

Goroškov je velmi rychlý, a jen díky skvělému obrannému zákroku u pravého mantinelu od Michala Sersena nedošlo k nebezpečí.

09:14

Marek Čiliak špatně rozehrál hokejkou a vznikl z toho tlak, který zakončil hodně nebezpečnou přihrávkou před branku Dmitrij Vorobjov a kotouč se odrážel těsně vedle pravé tyče Belasích.

08:26

08:04

Lamper vybojoval kotouč, předal jej Hrnkovi, a ten podržel cenné vteřinky v oslabení.

07:40

Tomáš Hrnka srazil pokus kapitána Amuru Jana Koláře do ochranné sítě.

07:17

Michal Jordán velmi dobře nahazoval kotouč na teč pro Potěchina, ale na kotouč si počkal Marek Čiliak a podržel puk ve výstroji.

07:00

Amur se již rozestavil v pásmu.

06:26

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Eric Gelinas – 2 min., vysoká hůl).

06:14

Kondratěv okamžitě po vhazování pálil velmi dobře od modré, a jen skvělý zákrok vyrážečkou Marka Čiliaka zachránil Slovan.

06:00

Lamper se dostal do postavení mimo hru. Následuje reklamní pauza.

05:31

Amur je jednoznačně aktivnější v úvodu. Gorškov byl nyní nejaktivnější v pásmu, kotouč nahodil nejprve mimo branku, a poté se mezi kruhy nevytočil ke střele.

04:35

V permanenci je zatím více slovenský brankář Slovanu, teď si musel pohlídat střelu Železkova na bližší tyč.

03:45

Po icingu Amuru se bude vhazovat před brankou Jevgenije Alikina.

02:26

Obrovskou šanci měl na hokejce český hokejista ve službách Amuru Tomáš Zohorna. Nejprve vystřelil přes beka a vyražený kotouč si dojel a bekhendem jej chtěl zasunout za Čiliaka, ale ten i v leže dokázal kotouč vytěsnit mimo branku!

01:21

Na druhé straně poslal nahození na branku Alikina Andrej Mezsároš, a ještě před brankou lehce tečoval vedle branky Kyle Chipchura.

00:55

Ruděnkov kotouč zavezl a poslal jej na modrou na Vorobjova, který zaznamenal první střelecky pokus utkání, ale Marek Čiliak si puk našel.

00:01

Úvodní bule vyzněla pro Amur.

00:01

Hráči jsou nachystání na poslech obou státních hymen na modrých čarách, Za malý okamžik začne v pořadí třetí utkání Belasích na aktuálním tripu.

Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – J. Kolář (C), Kondratěv (A), D. Vorobjov, Turbin, Jordán, Korjagin, Kuzmin – Pjanov, Gorškov, T. Zohorna – Filippi, Ruděnkov, Popugajev – Golubev (A), Vj. Ušenin, Potěchin – Železkov, Veličkin, Gizdatullin.

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Klok, Jánošík (A), Meszároš, Baranov, Švarný – Taffe, Virta, Řepík – Sukel' (A), Rau, Červený – Chipchura, Liška, Lamper – Lunter, Buc, Hrnka.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?