3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

11.09.2018, 18:30 • 3. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.08 11.0 14.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po první třetině vedl aktivněji hrající domácí celek. Vypracoval si několik velkých šancí, navíc jednu dokázal proměnit. Do brejku se dostal Branislav Fábry, který ukázkovým blafákem překonal brankáře Pavlička v brance Orange 20. Krátce po polovině druhé třetiny i zápasu dokázal hostující celek vyrovnat. Střílenou přihrávku Miloše Fafraka si do vlastní branky srazil Andrej Hatala. Vyrovnaný stav však neplatil dlouho, o minutu později poslal domácí do vedení Andreas Štrauch, platnost jeho gólu potvrdil videorozhodčí. V samotném závěru pak do prázdné branky navýšil domácí vedení Pospíšil. (20:53:40)

59:57

Nové Zámky právě vstřelily branku!
Domácí hokejisté navyšují své vedení. Po Kudlově přihrávce se prosazuje střelou do odkryté branky TOMÁŠ POSPÍŠIL. Asistence: Patrick Kudla.

59:45

Košarišťan kryje ránu od modré čáry. Následně domácí hokejisté vyhazují puk.

59:40

Košarišťan kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou. Hostující celek si vyžádal oddechový čas. Hosté hrají v šesti.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry.

58:27

Kollar výborně vypálil. Jeho pokus obětavým způsobem zblokoval jeden z beků domácího celku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hosté hrají přesilovku a mají poslední možnost na vyrovnání.

57:51

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Patrick Kudla – 2 min., sekání).

56:42

Marně se pokouší hostující hokejisté dostat do zakončení. Následně se HK dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:21

Přibývá nepřesností na obou stranách. Domácí hokejisté mají optickou převahu.

56:00

König pálil z dobré pozice mezi kruhy. Jeho pokus vyrazil hostující brankář betonem do rohu hrací plochy.

55:41

55:11

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:52

Nové Zámky hrají aktivně, při vlastním oslabení se usadili v útočném pásmu, kde sbírají cenné vteřinky.

54:20

Fafrák dostal kotouč do útočného pásma, nicméně jeho spoluhráči vinou nepřesné přihrávky o pásmo přišli.

54:00

Šest minut hry nás dělí od konce zápasu. Domácí celek drží jednobrankové vedení, nyní se ale musí bránit aktivní hře soupeře.

53:41

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Adam Zbořil – 2 min., nedovolené bránění).

52:45

Výborně vypálil Novák od modré čáry. Jeho rána jen o malý kousek minula branku. Následně se puk od mantinelu odrazil zpět do branky, ale nikdo z novozámeckých hokejistů nedokázal dorážet.

52:16

Domácí hokejisté se propracovali do předbrankového prostoru, ale Ručkay přihrával na svého spoluhráče hodně nepřesně.

51:26

Hostující celek se pokouší o vyrovnání. Drugan dostal kotouč do útočného pásma, ale neměl komu přihrát, a tak jej jen odevzdal.

50:05

Nahalka nahodil kotouč do útočného pásma tam, aby z toho nebyl icing a šel střídat.

49:59

Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou slovenského reprezentačního výběru do dvaceti let.

49:40

Hostující brankář kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou. Nyní ale proběhne komerční přestávka.

49:04

Golian rozehrával od své branky, ale přišel rychle o puk, a tak se do útočného pásma dostávají domácí. Bajet se málem propracoval do střelecké pozice.

48:30

Momentálně se hraje spíše ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč.

47:44

Pavličko přikryl kotouč, který byl malý moment volný před brankou. Domácí hokejisté nedokázali protlačit kotouč do sítě.

47:20

Pospíšil nahodil kotouč do útočného pásma, kde mohou jeho spoluhráči pokračovat ve snaze navýšit své vedení.

47:02

Ordzovenský to zkoušel od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost. Hostující brankář ani zasahovat nemusel.

46:12

Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Miloš Fafrak – 2 min., podrážení).

46:03

Znovu zajímavá akce od Pospíšila, a pak si Jurík vynutil faul.

45:32

Pospíšil se zbavil v útočném pásmu soupeře, ale nedokázal najít spoluhráče postaveného mezi kruhy.

45:14

45:07

Hain vyhazuje přes všechny čáry, a tak musí hosté rozehrávat od své branky.

44:24

Přesilovku hraje hostující celek, ale novozámečtí hokejisté hrají výborně a i při oslabení dokáží diktovat tempo hry.

43:40

Pavličko skvěle vyrazil střelu, kterou prakticky do odkryté části branky vyslal Bajtek. Hostující brankář nataženým betonem překazil domácímu hráči radost.

43:15

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Radim Hruška – 2 min., příliš mnoho hráčů).

43:08

Momentálně se hraje spíše před domácí brankou, hostující celek hraje ve velmi dobře. Domácí se musí bránit tlaku soupeře.

42:14

Špatně rozehrávky využil hostující Havrila, jehož projektil jen o malý kousek minul mimo branku.

41:30

Köver se propracoval do střelecké pozice, kterou ale zlikvidoval brankář.

41:16

Pavličko byl pozorný a dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Bajtek.

40:01

Zápas, ve kterém vede domácí celek o jednu branku, pokračuje třetí třetinou.

40:01

Krátce po polovině druhé třetiny i zápasu dokázal hostující celek vyrovnat. Střílenou přihrávku Miloše Fafraka si do vlastní branky srazil Andrej Hatala. Vyrovnaný stav však neplatil dlouho, o minutu později poslal domácí do vedení Andreas Štrauch, platnost jeho gólu potvrdil videorozhodčí. Po čtyřiceti minutách hry vede domácí celek 2:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:46

Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu. Čtrnáct sekund zbývá do konce druhé třetiny.

39:29

Kollar dobře vypálil z mezikruží, ale jeho projektil končí mimo.

38:40

Čtvrtá formace domácího celku hraje výborně, vypracovala si tlak, která však nedokázala proměnit.

38:00

Fábry byl připravený před brankou, ale jeho hokejka nedokázala tečovat kotouč vystřelený od modré čáry.

37:20

Urbánek to zkoušel samostatně, dostal se do útočného pásma. Jeho ránu zblokoval obránce.

36:10

Orange 20 odehrálo jen na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Videlka prohrál souboj o kotouč.

35:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává druhá čist hry.

35:16

Domácí Zaťko rozehrává od své branky, nikam se nežene. Následně končí akce hostů postavením mimo hru.

34:30

Štrauch výborně přihrával před branku, tam byl volný jeho spoluhráč, který ovšem nedokázal usměrnit kotouč do branky.

34:25

34:00

Rána od modré čáry, kterou vyslal jeden z domácích, končí ve výstroji brankáře Pavlička.

33:34

Přesilovou hru hrají domácí hokejisté, ti se ale nemohou propracovat do výraznější šance.

33:00

Ani na dvakrát nedokázal hostující hráč kotouč odehrát ze svého pásma, a tak mohou domácí pokračovat v tlaku.

32:25

Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Andrej Kollár – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).

32:24

Domácí celek rychle navyšuje vedení. Pospíšil ze strany přihrával před branku, tam byl ANDREAS ŠTRAUCH. Ten dostal kotouč do branky. Videorozhodčí potvrdil, že branky bylo dosaženo regulérním způsobem. Asistence: Tomáš Pospíšil.

31:29

Tým Orange 20 právě vstřelil branku! Hostující celek dokázal vyrovnat. MILOŠ FAFRAK vyřešil přečíslení dva na jednoho přihrávkou na spoluhráče. Puk si do vlastní branky nešťastně srazil Andrej Hatala. Asistence: Enrik Švec.

30:30

Lunter to nemyslel vůbec špatně, jeho projektil ale končí mimo branku.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře. Orange 20 se musí bránit.

29:21

Kudla to vzal na sebe, propracoval se až do útočného pásma, ale v rozhodující chvíli napálil jen obránce.

28:57

Pavličko byl pozorný, a tak si dokázal poradit s domácím pokusem od modré čáry. Zbořil vypálil z první, jeho rána postrádala důraz.

28:00

Domácí Videlka dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, kotouč mu v předbrakovém prostoru sjel z hole, vypálit tak nedokázal.

27:33

27:26

Ordzovenský rozehrává další útočnou akci, ale jeho spoluhráči nebyli připravení na zakončení.

27:00

Hostující celek se výborně brání, hraje zodpovědně defenzivně a nedává soupeři možnost velkých šancí.

25:38

Domácí hokejisté mají k dispozici přesilovou hru, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.

25:33

Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Jakub Köver – 2 min., podrážení).

24:40

Dva na jednoho nyní jeli hosté. Domácí Bajtek výborně vyhodnotil situaci, lehl si na led a zblokoval svým tělem přihrávku.

24:06

Havrila rozehrává od své branky, domácí hráči ale dobře napadali, a tak výrazně ztížili rozehrávku soupeři.

22:40

Vhazovat se bude před hostující branky, Pospíšil vybojoval kotouč. Následně vypálil. Brankář Pavličko byl připravený.

22:01

Hraje se spíše ve středním pásmu. Právě tam se bude vhazovat. Hostující celek vyhrál souboj o puk, a tak se snaží dostat do útočného pásma.

21:39

Košarišťan byl připravený, porazil si s pokusem, který vyslal Köver.

20:44

Zápas pokračuje druhou třetinou, domácí se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:01

Po první třetině vede aktivněji hrající domácí celek. Vypracoval si několik velkých šancí, navíc jednu dokázal proměnit. Do brejku se dostal Branislav Fábry, který ukázkovým blafákem překonal brankáře Pavlička v brance Orange 20.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:32

Hosté se nastěhovali do útočné třetiny, Havrila ani Stefanka nedokázali získat střeleckou pozici.

19:00

Hra je přerušena pro zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Pavlička.

18:30

V poklidném tempo se dohrává úvodní třetina tohoto zápasu. Domácí hráči bojují v útočném pásmu o kotouč, ale nemohou se propracovat do střeleckých pozic.

17:24

Domácí hokejisté se nyní dostali do útočného pásma, kde kombinovali, ke střele se hráči ve tmavých dresech nedostali.

17:00

Slavík to byl, kdo se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil končí mimo branku.

16:44

Košarišťan byl v brance Nových Zámků pozorný a dokázal si poradit se střelou od modré čáry.

15:45

Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

15:16

Giertl zkoušel prostřelit obránce i brankáře, ale hned obránce dokázal zblokovat kotouč.

14:36

Nechybělo mnoho a hostující Drugan se dostal do brejku, ale puk soupeři na půlce vypíchnout nedokázal.

13:47

Domácí se probojovali do útočného pásma, do zajímavé šance se dostával s dvaadvacítkou hrající Ručkay, ale poskakující puk před brankou trefit nedokázal.

13:07

Orange U 20 dokázali přestát tlak soupeře, a nyní je to právě hostující celek, který diktuje tempo hry.

12:22

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Hosté se probojovali do útočného pásma. Svitana nepřesně zakončoval od modré.

12:00

Fábry, autor úvodní branky zápasu, výborně vybojoval kotouč. Jeho projektil následně ale minul branku.

11:34

Hostující Urbánek nahodil kotouč do útočného pásma za branku Košarišťan a a šel střídat.

10:51

Sledujeme rychlý hokej, domácí hokejisté mají převahu, ale nemohou se propracovat do dalších šancí.

08:41

Domácí celek se zcela po zásluze dostává do vedení. Novák poslal do brejku BRANISLAVA FÁBRYHO, který předvedl před brankou učebnicový blafák. Nové Zámky se dostávají do vedení. Asistence: Michal Novák, Sebastien Slavík.

08:11

Mikron rozehrává od své branky.

07:39

Brincko pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný. Vhazovat se bude před brankou domácího celku.

07:02

Hain hodně nepřesně nahazoval kotouč do útočného pásma, sledujeme klidnější pasáž hry. Optickou převahu mají ale domácí hokejisté.

06:26

Rogon se dostal do výborné střelecké pozice, tváří v tvář byl brankáři, ale nedokázal překonat beton. Puk poslal po ledě.

06:05

Pospíšilovu střelu po ledě kryje hostující brankář. Puk vyrazil betonem do rohu kluziště.

05:34

Košarišťan rozehrává od své branky, Fábry protečoval do útočného pásma. Následně nepřesně pálil bek Andersons.

05:00

Oba týmy střídají, domácí hrají výborně. Další práci měl hostující gólman, který si poradil se střelou z mezikruží.

04:24

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Fábry se pokoušel o zakončení, kotouč mu sjel z hole. Vypálit tak nedokázal.

03:00

Pospíšil si výborně vybruslil před branku. Pokoušel se kotouč poslat k tyčce, tam ale brankář Pavličko výborně nastavil beton, kterým puk vyrazil.

02:40

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Na výraznější šanci v tomto duelu zatím čekáme.

02:10

Novák rozehrává od své branky, oba celky střídají. Následně se Fábry pokoušel o překonání dvou obránců, ale neuspěl.

01:47

Domácí Bajtek se sice dostal před branku, ale v rozhodující chvíli nedokázal přesněji vypálit.

01:15

Köver dostal hru do útočného pásma, ale ke střele na branku Nových Zámků se nedostal.

00:40

Košarišťan musel vyjet za svou branku, odkud rozehrával. Následně ale puk získal Urbánek. S jeho projektilem si domácí brankář poradit dokázal.

00:10

Domácí celek špatně přešel do útočného pásma. Je z toho postavení mimo hru, a tak tedy také vhazování ve středním pásmu.

00:01

HC Mikron Nové Zámky: Košarišťan – Kudla, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Zbořil, Ručkay, J. Jurík – Rogoň, Videlka, Bajtek – Ondrušek, Fábry, Slávik.

HK Orange 20: Pavličko – Štefanka, Švec, Maňák, Golian, Brincko, Boldižár, Romaňák, Nahálka – Havrila, Kollár, Fafrák – Džugan, Giertl, Urbánek – Svitana, Köver, Mriglot – Lunter, Matoušek, Juščák.

Rozhodčí: Konc, Jonák – Synek, Vyšný.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky slovenské Tipsport Ligy. V tomto zápase HC Mikron Nové Zámky a HK Orange 20.

HC Mikron Nové Zámky čeká úvodní zápas nové sezóny. Tento klub prošel mnoha hráčskými změnami během letního období. Navíc také na lavičce skončil v průběhu sezóny příchozí kouč Miroslav Mach. Ten se vrátil do Příbrami.

HK Orange 20 odehrál dva zápasy, skóre má 3:9 a v tabulce je momentálně na posledním místě. Nestačil na Detvu 0:4 a Žilinu 3:5. Tento tým se skládá z hráčů reprezentujících Slovensko do dvaceti let.

Favoritem zápasu je podle sázkařů domácí tým. Ten z prvních pěti zápasů vyhrál kromě posledního (prohra s Budapeští) všechny. Naopak Slovensko U20 z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný a čtyřikrát odešlo jako poražené.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

3:1

Branky a nahrávky: 9. Fábry (Novák, Slavík), 33. Štrauch (Pospíšil), 60. Pospíšil (Kudla) – 32. Fafrak (Švec)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan – Kudla, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Zbořil, Ručkay, J. Jurík – Rogoň, Videlka, Bajtek – Ondrušek, Fábry, Slávik.

Rozhodčí: Konc, Jonák – Synek, Vyšný

08:41 NZM 1:0 Fábry (Novák, Slavík)
25:33 S20 2 Köver, podrážení
31:29 S20 1:1 Fafrak (Švec)
32:24 NZM 2:1 Štrauch (Pospíšil)
32:25 S20 2 Kollár, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva
43:15 NZM 2 Hruška, příliš mnoho hráčů