1:2

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

11.09.2018, 16:00 • Traktor Arena, Čeljabinsk • Jan Mládek

Tipsport: 2.32 3.91 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto dne a u dalšího zápasu KHL zase někdy na počtenou. (18:25:20)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do tohoto utkání nezasáhnul žádný český či slovenský hráč.

Vyhrané buly: 21 – 22
Je dobojováno! Metallurg Magnitogorsk přece jenom zvládnul své první venkovní vystoupení a přes prodloužení dokázal porazit silný Čeljabinsk 2:1.

Na první gól v utkání jsme čekali až do začátku druhé třetiny, kdy se trefil poprvé hostující Matt Ellison. Poté zase bylo gólové sucho. Toto sucho prolomil až v závěru utkání Arťom Peňkovskij, který dvě a půl minuty před koncem vyrovnal. Prodloužení nebylo moc dlouhé, protože Čeljabinsk v důležité chvíli zachyboval a jejich chybu následně potrestal svým druhým gólem opět Matt Ellison.

61:15

61:15 Matt ELLISON - 1:2

61:15

Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí tým podcenil svou rozehrávku útočné akce, následně přišli o puk a MATT ELLISON se řítil sám na domácího brankáře Děmčenka, kterého prostřelil mezi jeho betony. Zásluhou tohoto útočníka získávají hosté plusový bod – 1:2. Bez asistence.

61:02

Košečkin nadvakrát uspěl proti domácím útočníkům, vhazovat se bude před jeho brankou.

60:17

U puku jsou domácí, kteří se snaží vyzrát na pozornou trojici Metallurgu.

60:01

Prodloužení tři na tři právě začalo! Přeji příjemnou zábavu u tohoto sledování.

60:01

Je za námi základní hrací doby dnešního utkání mezi Čeljabinskem a Magnitogorskem. Právě základních 60 minut neurčilo vítěze utkání, proto se utkání dostalo do prodloužení. Kdo dnes dal gól? Za domácí to byl Arťom Peňkovskij a za hosty se trefil Matt Ellison. Za malou chvílí nás čeká velmi zajímavé prodloužení, nenechte si ho ujít.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53

Ještě před koncem třetí třetiny si musí rozhodčí udělat pořádek, jelikož před domácí brankou se to začalo rvát.

59:33

Paul Szczechura se dokázal uvolnit a následně vypálil. Košečkin byl na místě a puk vyrazil mimo brankoviště.

59:14

Domácí tým si ovšem musí dávat pozor, protože se jejich soupeř dokázal usídlit v jejich pásmu.

58:51

Tentokrát to zkusil Kuljomin, ale ani on nedokázal uspět. Traktor hraje po vyrovnávací brance s velkým nadšením.

58:32

Mozjakin se tlačil přes pravou stranu do zakončení, ale byl čistým způsobem zablokován.

1:2

Branky a nahrávky: 58. Peňkovskij (Stoa, Bailen) – 26. Ellison (Mozjakin, Wolski), 62. Ellison

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Šinin (C), Rjasenskij, Borodkin, N. Chlystov, Nikitin, Isajev – Bergström, Gynge, Szczechura – Peňkovskij, Stoa, Kravcov – Glinkin (A), Lapenkov, Polygalov (A) – Gubarev, Rybakov, Kokujov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov (A), Běreglazov, Matuškin, Rylov, Vereščagin – Ellison, Mozjakin (C), N. Kuljomin (A) – Ljubimov, Jazkov, Varfolomejev – Pakarinen, Wolski, Rasmussen – Timkin, Několenko, Kaletnik – Olšanskij.

Rozhodčí: Romaško, Fatejev – Kučava, Novikov

Diváci: 7 060

25:13 CLJ 2 Szczechura, nedovolené bránění brankáři
25:40 MET 0:1 Ellison (Mozjakin, Wolski)
38:54 MET 2 Ellison, podrážení
57:34 CLJ 1:1 Peňkovskij (Stoa, Bailen)