3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

11.09.2018, 17:30 • ZŠ Humenné • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.4 5.8 4.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

MHK Bemaco Humenné tak zaznamenáva úspešnejší vstup do novej sezóny, keď získava dva body po výhre v predĺžení s Považskou Bystricou. Hostia však smútiť nemusia, naprázdno z Humenného domov nepocestujú.

Prajem vám ešte pekný zvyšok večera. (19:49:38)

62:12

Humenné dáva gól!
Domáci využívajú presilovku a tak získavajú druhý bonusový bod vďaka gólu
VLADISLAVA SOLOMONCHAKA – 3:2pp!
Asistencia: Oliver Jokeľ.

61:07

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ligas – 2 min., podrazenie).

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po troch tretinách toto stretnutie víťaza nespoznalo, takže oba tímy získavajú po jednom bode a o ten druhý bonusový budú bojovať v predĺžení či prípadných samostatných nájazdoch.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

56:24

Považská Bystrica dala gól!

Krátko pred koncom tretej tretiny je znova vyrovnané! Na 2:2 vyrovnáva za hosťujúce mužstvo LUKÁŠ BEDNÁR.
Asistencia: Martin Leško, Dominik Trška.

41:18

Domáci hokejisti využívajú presilovku a opäť sa tak ujímajú vedenie, keď sa gólovo presadzuje VLADISLAV SOLOMONCHAK – 2:1!
Asistencia: Oliver Jokeľ, Gleb Bylina.

40:40

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Leško – 2 min., podrazenie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine už padali aj góly, každý tím dal po jednom a tak po dvoch tretinách platí nerozhodný stav 1:1!

40:00

Druhá tretina sa skončila.

33:06

Na gólovú odpoveď sme nemuseli dlho čakať, za hostí dokázal na 1:1 vyrovnať PATRIK LIGAS!
Asistencia: Milan Dolinajec.

26:08

Je tu prvý gól tohto stretnutia, o ktorý sa postarali domáci hokejisti. Autorom presného zásahu je JURAJ KAMENICKÝ – 1:0!
Asistencia: Ivan Fedorko, Sergii Babynets.

20:01

Začala sa druhá tretina.
V prvej tretine napokon gól nepadol, diváci v Humennom si tak naň budú musieť počkať minimálne do druhej tretiny.