3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0)

14.08.2018, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Daniel Doležal

Tipsport: 2.63 4.6 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

MEO Aréna nám tedy dnes nabídla první zápas ZUBR Cupu pro hokejisty Přerova, druhý pro hráče Jihlavy. Utkání se celou dobu neslo v dobrém tempu, lépe se do něj po bezbrankové první třetině ale dostali domácí hokejisté, kterým se během šesti minut povedlo skórovat dvakrát z hole Doležala a Goiše. Jihlava už poté víceméně příliš nepředvedla a do větších šancí se tak dostávali spíše jen domácí. Jednu takovou ještě využil ve 44. minutě Černý a stanovil konečné skóre na 3:0. Hráčem zápasu za Přerov se stal Lukáš Klimeš, z jihlavské strany si toto ocenění odnesl Václav Půža. Já se s vámi tímto loučím a brzy napočtenou u dalšího onlajnu! (20:22:37)
Tak i na nájezdy zvítězili hráči přerovských Zubrů! Až v sedmé sérii rozhodl o vítězství 2:1 Jakub Navrátil.
Oba týmy si teď zahrají ještě samostatné nájezdy, které budou sloužit jako pomocný prostředek při sestavování tabulky ZUBR Cupu.

59:58

Adam Zeman si ještě vyrobil dobrou pozici u pravé tyče. Chaosu u brankoviště však nevyužil a to je ze hry pro dnešek vše.

59:28

Jihlava se snaží alespoň o čestný gól, ale dobře bránící Přerov už ji asi ani k ničemu nepustí.

58:38

Jihlavská přesilovka je u konce. Domácí už si vedení s nejvyšší pravděpodobností pohlídají.

58:17

A znovu.

57:54

Přerov opět úspěšně vyhazuje.

57:13

Jihlava vyhrála buly, ale Mareš kotouč na modré čáře nezastihl. Musí tak začít dobývat pásmo Hanáků nanovo.

56:38

Zřejmě poslední šance Jihlavy začít výsledek nějak měnit. Na dvě minuty je vyloučen Goiš, jenž se provinil držením protihráče.

56:02

Doležal chyboval při zpětné přihrávce a do jízdy vybídl rovnou Josefa Skořepu. Klimeš však stále drží nulu.

54:55

Ve čtyřech na obou stranách se nyní hraje převážně ve středním pásmu.

53:56

Ofenzivní síla Zubrů díky otevřené hře Jihlavy roste. S ní to už příliš dobře nevypadá pár minut do konce nevypadá.

53:13

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Čachotský – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Pohl – 2 min., hrubost).

52:18

Hejcman se snažil prchnout jihlavské obraně, ale těsně před zakončením byl o puk obrán zezadu dotírajícím jihlavským obráncem!

51:58

Brankář Lundström je opět v modrém půlkruhu Jihlavy. Připsal si už několik předešlých zákroků.

50:58

Další dělovka! Tentokráte z hole Sikory, který do hry vnesl další příklep přerovského útoku v krátkém čase.

50:13

Kajínek však na modré zaváhal a bylo z toho rychlé přečíslení Zubrů zakončené tvrdou střelou Goiše. Ta ale pouze rozduněla plexisklo za svatyní hostů.

3:0

Branky a nahrávky: 26. Doležal (Sýkora), 32. Goiš (Zbořil, Hejcman), 44. Černý (Rachůnek, Doležal)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Malina, Černý, Novotný, Zbořil, Pala, Pohl, Šefl – Rachůnek, Sýkora, Doležal – Šimeček, Pšurný, Sikora – Navrátil, Hejcman, Goiš – Moučka

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – Štindl, Vála, Suchánek, Pospíchal, Mareš, Kajínek – Harkabus, Zeman, Čachotský – Anděl, Skořepa, Pekr – Půža, Osmík, Čermák

10:02 JIH 2 Harkabus, hákování
16:46 PRE 2 Pala, podražení
21:26 JIH 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Mareš
25:05 PRE 1:0 Doležal (Sýkora)
31:48 PRE 2:0 Goiš (Zbořil, Hejcman)
33:44 PRE 2 Navrátil, sekání