konec (0:1, 0:1, 0:1)

14.08.2018, 17:00 • Ostravar Aréna • Gabriela Juříková

Tipsport: 2.24 4.4 2.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tento večer je to ode mne z Ostravar Arény vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek úterního večera. (19:18:33)
Derby ovládl vícemistr Oceláři Třinec poměrem 3:0, když se ve třetím dějství, tentokrát v šesté minutě třetí třetiny trefil Robert Bukarts.
Obrat Petera Hamerlíka o první čisté konto nedokázal v přesilovce Rostislav Olesz, který výborně brankáři clonil. A přestože Ridera střílela na třineckou bránu z každé možné pozice, gólové radosti se nedočkala.
V přípravě Vítkovice prohrály podruhé a poprvé nevstřelily ani gól. To Třinec si zlepšil náladu po prohraném první a jediném utkání, kdy prohrál na ledě Olomouce.

Zítra, tedy ve středu 15. srpna, se koná odveta ve Werk Aréně. Utkání začíná taktéž v 17 hodin a vstupné je 50 korun. Majitelé permanentek mají vstup zdarma.

59:58

Poslední střela utkání patří Bukartsovi. Dolejš puk odpaluje před sebe a současně zaznívá i siréna, která ukončuje třetinu i zápas.

59:20

Vítkovice drží hru za třineckou brankou. Hráči však nedokáží udržet kotouč na svých holích.

59:02

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Hrbas – 2 min., sekání).

58:30

Dlouho v něm ale nepobyly. Třinec si už zřejmě třígólový náskok pohlídá stejně tak i čisté konto Hamerlíka.

58:00

Jsou ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a Vítkovičtí operují v útočném pásmu.

57:33

Dolejš odvrátil střelu Hrni. K dorážce nedošlo díky zásahu Výtiska.

56:52

Před Hamerlíkem se buly opakovalo. Posouval se zpět i čas o jednu sekundu.
Dnešní utkání sleduje 2870 diváků.

56:26

Za brankou Ocelářů bojuje Zdráhal s Hamanem. Puk získávají domácí jenže po střele končí v ochranné síti.

55:35

55:10

V oslabení se ke kotouči dostal Mahbod, jenže v kličce na střed hřiště, byl o puk obrán Smetanou.

54:30

Třinec je za svou brankou a jelikož domácí forčekují hodně vysoko, nedokáží hosté v klidu rozehrát svou početní výhodu.

53:35

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Kurovský – 2 min., nedovolené bránění).

52:57

Od modré pálí Šidlík. Střela překvapila i Hamerlíka, který se stačil včas zorientovat a kotouč skrýt v bezpečí lapačky.

52:50

Matyáš svedl za svou brankou souboj se Zdráhalem. Vítkovický forvard padá. Domácí mají přeci jen ale puk na svých holích.

52:32

Domácím je odpískán ofsajd.

0:3

Branky a nahrávky: 4. Viedenský (Krajíček), 24. Matyáš (Dravecký, Chmielewski), 46. Bukarts (Marcinko, Růžička)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Bartošák) – Hrbas, Baranka, Šidlík, De La Rose, Výtisk, Trška – Kucsera, Lev, Schleiss – Kurovský, Stránský Š., Zdráhal – Olesz, Mahbod, Szturc – Žiak

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Loubal) – Krajíček, Adámek, Smetana, Matyáš, Zahradníček, Haman, Bartko – Bukarts, Marcinko, Růžička – Chmielewski, Viedenský, Hrňa – Adamský, Polanský, Svačina – Dravecký, Hladonik

Rozhodčí: Kubičík, Šír – Gebauer, Lederer

03:07 TRI 0:1 Viedenský (Krajíček)
03:24 VIT 2 Schleiss, sekání
07:43 TRI 2+10 Zahradníček, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Růžička
12:13 VIT 2 Olesz, hákování
16:48 TRI 2 Matyáš, nedovolené bránění
18:14 TRI 2 Hrňa, hákování
19:33 VIT 2 lavice, příliš mnoho hráčů, odpyká Stránský
21:23 VIT 2 Kucsera, podražení
23:14 TRI 0:2 Matyáš (Dravecký, Chmielewski)
24:30 VIT 2 Mahbod, hákování
34:33 TRI 2 Bartko, podražení