1:4

konec (0:1, 1:1, 0:2)

07.08.2018, 11:15 • Malá WERK Aréna, Třinec • Igor Mainka (@igor_mainka)

Pokud je vám teplo, můžete odpoledne zavítat na boje o konečné umístění. Z ledničky pod názvem Malá WERK Aréna se s vámi loučí Igor Mainka. (13:27:46)
Nejlepšími hráči posledního zápasu základních skupin byli vyhlášeni oba brankáři Olivers Bantersons a Darek Bartošák.
Základní skupiny President Cupu tímto zápasem skončily. Vítkovice se ve večerním semifinálovém duelu utkají o finále v derby s Oceláři, Rigu čeká od 15 hodin ve velké hale souboj s ruským CSKA Moskva.

59:00

Závěr utkání pravděpodobně odsedí na trestné lavici Daniles Gontars, který byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

58:49

Po křížné přihrávce Krejsy pálil z levého kruhu Řepa, ale střela mu nesedla a puk minul bránu.

57:20

Vítkovice právě vstřelily branku!
Ostravané využili přesilovku! Střelu Smolky od modré čáry tečoval před soupeřovou brankou MARTIN KUBÍK a nasměroval puk do sítě! Asistence: René Smolka, Tomáš Machů – 1:4.

56:53

Smolka vjel s pukem do útočného pásma, nahodil puk na gólmana, ten kotouč vyrazil a lotyšští hráči puk vyhodili za modrou čáru.

55:56

Na závěr utkání tady je přesilovka pro Vítkovice. Reinis Eberlins vyloučen na dvě minuty za sekání.

55:39

Schauer přihrál z levého kruhu do středu Bradovi, ten z první vypálil po ledě k pravé tyči, kam stačil Bantersons vložit beton a puk vyrazil.

54:17

Menší šarvátka u lotyšské branky. Rozhodčí vylučovat nebude.

53:10

Nepříjemná střela Cuba od modré čáry byla připravená na teč, ale žádný z jeho spoluhráčů se puku nedotkl.

51:26

Žabku Bralense z levého kruhu se snažil Kronbergs usměrnit za záda Bartošáka, ale puk vůbec netrefil.

50:43

Vítkovice mají v poli znovu pět hráčů.

50:40

Střelu Kadnikovse od modré zblokoval jeden z vítkovických hráčů.

50:04

Rize se nedaří usadit v útočném pásmu.

49:42

Přihrávka Korolse od středové čáry byla nepřesná a rozhodčí odpískali Rize zakázané uvolnění.

48:42

Martin Kubík přidržel u mantinelu soupeře. Rozhodčí Mikula jeho zákrok viděl a udělil provinilci dvě minuty.

47:24

Řepa vyslal po levém mantinelu Kotáska, ten si sjel mezi kruhy, odkud zápěstím vypálil. Bantersons s trochou štěstí nepříjemně točící se puk vyrazil vedle brány.

1:4

Branky a nahrávky: 35. Ostankovics (Gontars, Bralens) – 20. Krejsa (Machů), 29. Vřeský (Kubík, Cubo), 43. Cubo (Krejsa, Kubík), 58. 89 (31, 19)

HK Riga: Bantersons (Seilis) – Eberlins, Korois, Karklins, Zaicevs, Gontars, Scegolevs, Kadnikovs – Kronbergs, Velss, Docenko-Svirido, Ulmanis, Simanovics, Kanins, Silkalns, Gucevics, Ostankovics, Sulcs, Spaks, Bralens.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bystroň, Machú, Smolka, Kelnar, Cubo, Řepa, Vřeský – Rajčan, Macho, Juříček, Kubík, Brada, Krejsa, Kotásek, Schauer, Přibyl, Petr, Koudelný, Skřipčák, Kosina, Veřminovský.

06:13 HRI 2 Gontars, krosček
08:28 HRI 2 Zaicevs, vysoká hůl
09:46 HRI 2 Seilis, krosček
10:28 VIT 2 Brada, hrubost
11:17 VIT 2 Krejsa, nesportovní chování
16:27 VIT 2 Machů, vysoká hůl