Liga mistrů (předkola)

Malmö FF – MOL Fehérvár FC

1:1

konec (0:0)

07.08.2018, 19:15 • Swedbank Stadion (kapacita: 24.000 diváků) • 3. předkolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 1.5 3.9 8.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku úterního večera se s Vámi loučím, na shledanou. (21:14:37)
Máme tu konec utkání, které končí remízou 1:1. O branky se ve druhém poločase postarali za domácí Christiansen a o deset minut později vyrovnával Nego. Odveta tak bude jistě velmi zajímavá, Malmö bude muset vstřelit v Maďarsku branku, aby vůbec mohli přemýšlet o postupu. Videoton si dnes ubránil remízu, kterou by před utkáním brali všemi deseti.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:14.

90+4

90+4

Míč daleko od branky Kovacsika, tohle utkání skončí remízou.

90+3

Safari poslal hezký balon, který se snášel na penaltu, kde vyskočil nejvýše Handžič, ten odvrací daleko od své branky.

90+2

Souboj dvou pětek. Fiola podrazil Riekse a tak domácí mají jednu z posledních možností.

90+2

Larssonův centr bez větších problémů odvrací obrana hostů. Domácí ale nadále zůstávají u balonu.

90+1

Hlavní rozhodčí přidá nad rámec normální hrací doby ještě čtyři minuty.

90

Velmi prudkou střelou se prezentoval domácí kapitán Rosenberg, jeho pokus z levé strany končí pouze na boční síti.

89

Střídání v týmu MOL Vidi FC: ze hřiště odchází Lazovič, přichází Scepovic.

88

Christiansen centroval na zadní tyč, kde se do zakončení dostal Rieks, avšak měl to na dlouhou nohu a podle toho to zakončení také vypadalo.

87

Na pravém rohu pokutového území fauluje Vinicius Rosenberga, dočkají se domácí rozhodující branky ze standartní situace?

86

Domácí fanoušci i přes to, že očekávali jiný výsledek nadále vytrvale povzbuzují své hráče.